NAJNOVIJE VESTI

BEOGRADSKA LIGA

  Zaostale utakmice iz prethodnih kola

VI kolo, II grupa

048. Akad. Singidunum – Feniks Čukarički 21.04. 13:30 OŠ „Miroslav Antić“

 

VIII kolo, II grupa

053. Roda 2 – Feniks Čukarički 22.04. 11:00 OŠ „Despot Stefan Lazarević“

 

TABELE

Grupa A

 

RB KLUB BR. UT POB POR SETOVI POENI BOD ∑ SET ∑ POEN
1. Volleyland 10 10 0 30:5 845:633 30 6.000 1.335
2. Obrenovac 10 6 4 23:16 870:794 19 1.438 1.096
3. Kolubara 10 5 5 19:20 800:801 14 0.950 0.999
4. Železničar 10 4 6 17:22 778:878 12 0.773 0.886
5. Vizurine Ajkulice 10 4 6 18:23 885:861 11 0.783 1.028
6. Radnički 2 10 1 9 7:28 625:836 4 0.250 0.748

 

Grupa B

 

RB KLUB BR. UT POB POR SETOVI POENI BOD ∑ SET ∑ POEN
1. Mladenovac 10 7 3 22:12 786:740 21 1.833 1.062
2. Akad. Singidunum 9 6 3 20:12 721:672 19 1.667 1.073
3. Feniks Čukarički 8 6 2 18:7 584:458 18 2.571 1.275
4. 21. maj 10 6 4 20:18 836:756 16 1.111 1.106
5. BG Volej 10 3 7 15:24 814:876 10 0.625 0.929
6. Roda 2 9 0 9 5:27 542:781 0 0.185 0.694

 

 

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA U SEZONI 2017./2018.

GRUPA I

28./29.10.17 KOLO 24./25.2.18
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 001. Volleyland ⇄ Vizurine Ajkulice (016.)
002. Kolubara ⇄ Obrenovac (017.)
003. Železničar ⇄ Radnički 2 (018.)
11./12.11.17 KOLO 3./4.3.18
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 004. Vizurine Ajkulice ⇄ Radnički 2 (019.)
005. Obrenovac ⇄ Železničar (020.)
006. Volleyland ⇄ Kolubara (021.)
25./26.11.17 KOLO 17./18.3.18
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 007. Kolubara ⇄ Vizurine Ajkulice (022.)
008. Železničar ⇄ Volleyland (023.)
009. Radnički 2 ⇄ Obrenovac (024.)
9./10.12.17 KOLO 31.3./1.4.18
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 010. Vizurine Ajkulice ⇄ Obrenovac (025.)
011. Volleyland ⇄ Radnički 2 (026.)
012. Kolubara ⇄ Železničar (027.)
23./24.12.17 KOLO 14./15.4.18
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 013. Železničar ⇄ Vizurine Ajkulice (028.)
014. Radnički 2 ⇄ Kolubara (029.)
015. Obrenovac ⇄ Volleyland (030.)

 

GRUPA II

28./29.10.17 KOLO 24./25.2.18
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 031. Roda 2 ⇄ BG Volej (046.)
032. 21. maj ⇄ Mladenovac (047.)
033. Feniks Čukarički ⇄ Akademija Singidunum (048.)
11./12.11.17 KOLO 3./4.3.18
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 034. BG Volej ⇄ Akademija Singidunum (049.)
035. Mladenovac ⇄ Feniks Čukarički (050.)
036. Roda 2 ⇄ 21. maj (051.)
25./26.11.17 KOLO 17./18.3.18
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 037. 21. maj ⇄ BG Volej (052.)
038. Feniks Čukarički ⇄ Roda 2 (053.)
039. Akademija Singidunum ⇄ Mladenovac (054.)
9./10.12.17 KOLO 31.3./1.4.18
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 040. BG Volej ⇄ Mladenovac (055.)
041. Roda 2 ⇄ Akademija Singidunum (056.)
042. 21. maj ⇄ Feniks Čukarički (057.)
23./24.12.17 KOLO 14./15.4.18
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 043. Feniks Čukarički ⇄ BG Volej (058.)
044. Akademija Singidunum ⇄ 21. maj (059.)
045. Mladenovac ⇄ Roda 2 (060.)

POLUFINALNE I UTAKMICE ZA PLASMAN  5./6.5.2018.

FINALE I UTAKMICA ZA 3. MESTO 12./13.5.2018.

Rezultati utakmica X kola Beogradske lige

  028. Vizurine Ajkulice – Železničar   3:1 (22:25, 25:15, 25:19, 25:10) 97:69 029. Kolubara – Radnički 2  3:1 (25:21, 25:23, 19:25, 26:24) 95:93 030. Volleyland – Obrenovac   3:1 (20:25, 25:16, 25:16, 25:15) 95:72 058. BG Volej – Feniks Čukarički   0:3 (23:25, 17:25, 23:25) 63:75 059. 21. maj – Akademija Singidunum   3:2 (16:25, 25:21, 22:25, 25:14, 15:06) 103:91 060. Roda 2 ...

Read More »

Rezultati utakmica IX kola Beogradske lige

025. Obrenovac – Vizurine Ajkulice   3:1  (25:17, 26:24, 12:25, 25:17) 88:83 026. Radnički 2 – Volleyland   0:3  (17:25, 19:25, 24:26) 60:76 027. Železničar – Kolubara   0:3 (22:25, 21:25, 21:25) 64:75 055. Mladenovac – BG Volej   3:1 (18:25, 25:12, 25:16, 25:21) 93:74 056. Akademija Singidunum – Roda 2   3:1 (21:25, 25:15, 25:19, 25:20) 96:79 057. Feniks Čukarički – 21. maj   0:3 ...

Read More »

Rezultati utakmica VIII kola Beogradske lige

  023 Volleyland – Železničar    3:0 (25:18, 25:17, 25:13) 75:48 024. Obrenovac – Radnički 2    3:0 (25:13, 25:20, 25:18) 75:51 054. Mladenovac – Akademija Singidunum   3:0 (25:14, 30:28, 25:17) 80:59

Read More »

Rezultati utakmica VII kola Beogradske lige

  019. Radnički 2 – Vizurine Ajkulice   2:3 (22:25, 25:17, 25:19, 22:25, 08:15) 102:101 021. Kolubara – Volleyland   1:3 (21:25, 25:22, 13:25, 10:25) 69:97 Crveni karton za odugovlačenje- Ekipa Ok Kolubara 049. Akademija Singidunum – BG Volej  3:1 (23:25, 29:27, 25:21, 27:25) 104:98

Read More »

Rezultati utakmica VI kola Beogradske lige

Rezultati utakmica VI kola   016. Vizurine Ajkulice  – Volleyland (25:11, 24:26, 21:25, 16:25) 86:87 1:3 Novaković B., Bogićević L. 017. Obrenovac  – Kolubara (25:21, 25:16, 18:25, 15:25, 08:15) 91:92 2:3 Karić N., Stevanović N. 018. Radnički 2 – Železničar (15:25, 18:25, 14:25) 47:75 0:3 Delčev P., Stojanović S 047. Mladenovac – 21. Maj (26:24, 25:23, 27:25) 78:72 3:0 Gočmanac ...

Read More »