NAJNOVIJE VESTI

Prvenstvo Beograda za mlađe kategorije

Mladenovac bolji od Želje, crveno-beli bez poraza

KADETI XIII   KOLO Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 495 As – Crvena zvezda 0:3 19:25 24:26 12:25 55:76 Sudije: Jelisavčić K., Čubrilo T., Stiković M.   XI   KOLO Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 497 BlokAut – As 2:3 25:21 25:13 19:25 21:25 11:15 101:99 Sudije: Čubrilo T., Plavšić D., Smiljković ...

Read More »

Lucky Star savladao As u XVI kolu

PIONIRI XIV   KOLO Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 586 Lucky Star – Obrenovac 1:3 25:14 18:25 22:25 13:25   78:89 Sudije: Stiković M., Babić S., Stojanović M.   XV   KOLO Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 589 Crnjanski – As 1:3 25:17 20:25 19:25 20:25   84:92 Sudije: Jevtić J., Smiljković ...

Read More »

Beograd i Volleyland i dalje vode ljutu bitku za tron

KADETKINJE  II   LIGA XII   KOLO Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 271 Dunav – Akademija Singidunum 3:1 25:16 22:25 25:16 25:22   97:79 Sudije: Stiković M., Kresoja N., Bogićević L. 272 Avala – SPAS 3:0 25:21 25:8 25:14     75:43 Sudije: Jevtić J., Negić S., Stojanović A. 273 Volleyland – Beograd 2 1:3 15:25 22:25 ...

Read More »

As Batajnica upisao sedmi trijumf

KADETKINJE  I   LIGA  DRUGI  DEO X   KOLO GRUPA  „B“ Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 724 Kralj – Lucky Star 0:3 14:25 17:25 19:25     50:75 Sudije: Babić S., Vasiljević N., Cvetković N. 725 BOU Radnički – Lazarevac 3:0 25:21 27:25 25:23     77:69 Sudije: Cvetković N., Jovanović T., Babić S. 726 As Batajnica ...

Read More »

Volleyland i Crnjanski slavili nove pobede

PIONIRKE  II  LIGA VIII   KOLO Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 423 Volleyland – Novi Beograd 3:0 25:15 25:20 25:8     75:43 Sudije: Stojanović A., Negić S., Jevtić J. 424 Crnjanski – Feniks Čukarički 3:0 25:8 25:16 25:10     75:34 Sudije: Tasić N., Cvetković M., Mandić D. 425 Akademija Sng – BOU Radnički 1:3 ...

Read More »

Obrenovčanke i Lazarevčanke odlične kod pionirki

PIONIRKE  I  LIGA XIII   KOLO Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 371 TENT – Železnik 3:0 25:19 25:18 25:16 75:53 Sudije: Negić S., Milosavljević O., Stevanović N. 372 BlokAut – Sterija Prvi sudija nije dostavi rezultat odigrane utakmice Sudije: 373 As – Crvena zvezda 3:0 25:15 25:13 25:23 75:51 Sudije: Stanojlović M., Vasiljević N., Arsić M. ...

Read More »

Roda i As vode ljutu bitku za prvu poziciju

KADETI XI   KOLO Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 485 Lucky Star – Partizan 1:3 19:25 19:25 25:20 16:25   79:95 Sudije:.Životić K., Erić M., Stojanović S. 486 As – Crnjanski 3:1 25:18 25:11 20:25 25:21   95:75 Sudije: Čubrilo T., Jović F., Stojanović M. 488 BlokAut – Crvena zvezda 0:3 13:25 16:25 20:25     ...

Read More »

As slavio protiv Obrenovca

PIONIRI XVI   KOLO Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 592 SPAS – Crvena zvezda 1:3 16:25 23:25 25:23 20:25   84:98 Sudije: Velojić B., Banjac M., Babić S. 593 Roda – Partizan 3:0 25:17 25:10 25:13     75:40 Sudije: Keneški M., Babić S., Velojić B. 594 BlokAut – Crnjanski 3:0 25:21 25:19 25:19     ...

Read More »

TENT i As Batajnica na čelu tabela

KADETKINJE  I  LIGA II DEO VI   KOLO GRUPA  „A“ Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 684 Partizan – BlokAut 2:3 19:25 25:27 25:12 28:26 13:15 110:115 Sudije: Tasić N., Nikolić L., Stiković M.   VII   KOLO GRUPA  „A“ Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 685 Partizan – As 3:1 25:27 25:17 25:22 ...

Read More »

Beograd 2 izgubio bod ali ostao na vrhu

Kadetkinje Beograda 2 na mišiće su savladale vršnjakinje 21. Maja ali su I dalje na čelu kolone. S drueg strane Volleyland koji je bio ubedljivo bolji od SPAS-a nalazi se na drugoj poziciji iako ima dva boda više od lidera. KADETKINJE  II   LIGA XI   KOLO Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 267 Vizurine Ajkulice – Dunav ...

Read More »