NAJNOVIJE VESTI

KADETI

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA U SEZONI 2018./2019.

I-23.9 KOLO X-23.12
BR.UT. EKIPE BR. UT.
445. Blok Aut ⇄ Mladenovac (481.)
446. Roda ⇄ Crnjanski (482.)
447. As ⇄ Partizan (483.)
448. Lucky Star ⇄ Železničar (484.)
Slobodan: OK Crvena Zvezda
II-30.9 KOLO XI-20.1.19
BR.UT. EKIPE BR. UT.
449. Partizan ⇄ Lucky Star (485.)
450. Crnjanski ⇄ As (486.)
451. Mladenovac ⇄ Roda (487.)
452. Crvena Zvezda ⇄ Blok Aut (488.)
Slobodan: OK Železničar
III-14.10 KOLO XII-3.3.19
BR.UT. EKIPE BR. UT.
453. Roda ⇄ Crvena Zvezda (489.)
454. As ⇄ Mladenovac (490.)
455. Lucky Star ⇄ Crnjanski (491.)
456. Železničar ⇄ Partizan (492.)
Slobodan: OK Blok Aut
IV-21.10 KOLO XIII-10.3.19
BR.UT. EKIPE BR. UT.
457. Crnjanski ⇄ Železničar (493.)
458. Mladenovac ⇄ Lucky Star (494.)
459. Crvena Zvezda ⇄ As (495.)
460. Blok Aut ⇄ Roda (496.)
Slobodan: OK Partizan
V-4.11 KOLO XIV-17.3
BR.UT. EKIPE BR. UT.
461. As ⇄ Blok Aut (497.)
462. Lucky Star ⇄ Crvena Zvezda (498.)
463. Železničar ⇄ Mladenovac (499.)
464. Partizan ⇄ Crnjanski (500.)
Slobodan: OK Roda
VI-12.11!!! KOLO XV-24.3
BR.UT. EKIPE BR. UT.
465. Mladenovac ⇄ Partizan (501.)
466. Crvena Zvezda ⇄ Železničar (502.)
467. Blok Aut ⇄ Lucky Star (503.)
468. Roda ⇄ As (504.)
Slobodan: OK Crnjanski
VII-18.11 KOLO XVI-31.3
BR.UT. EKIPE BR. UT.
469. Lucky Star ⇄ Roda (505.)
470. Železničar ⇄ Blok Aut (506.)
471. Partizan ⇄ Crvena Zvezda (507.)
472. Crnjanski ⇄ Mladenovac (508.)
Slobodan: OK As
VIII-2.12 KOLO XVII-7.4
BR.UT. EKIPE BR. UT.
473. Crvena Zvezda ⇄ Crnjanski (509.)
474. Blok Aut ⇄ Partizan (510.)
475. Roda ⇄ Železničar (511.)
476. As ⇄ Lucky Star (512.)
Slobodan: OK Mladenovac
IX-9.12 KOLO XVIII-14.4
BR.UT. EKIPE BR. UT.
477. Železničar ⇄ As (513.)
478. Partizan ⇄ Roda (514.)
479. Crnjanski ⇄ Blok Aut (515.)
480. Mladenovac ⇄ Crvena Zvezda (516.)
Slobodan: OK Lucky Star

Raspored utakmica mlađih kategorija u sezoni 2018./2019.

U prilogu su rasporedi odigravanja utakmica Prvenstva Beograda za mlađe kategorije.   RASPORED UTAKMICA MK Muškarci RASPORED UTAKMICA MK Žene

Read More »

Ceremonija dodele medalja i pehara za sezonu 2017./2018.

Ceremonija dodele medalja i pehara za ekipe koje su osvojile prvo, drugo i treće mesto u prvenstvu Beograda za mlađe kategorije (juniorke, juniori,kadetkinje I i II liga, kadeti, pionirke I i II liga, pioniri, mlađe pionirke) Razvojne lige Beograda (seniorke, kadetkinje, pionirke, mlađe pionirke i mlađi pioniri), kao i za ekipe u Regionalnoj, Beogradskoj  i Mini ligi,  biti održana u ...

Read More »

Potez dana!

Dragi naši prijatelji i sportisti, zadovoljstvo nam je da vas obavestimo da ćemo u periodu od 18.03 do poslednjeg kola kadetske lige Beograda, na zvaničnoj Facebook stranici OSB startovati sa aktivacijom „Potez dana“ za sve sadašnje i neke naše buduće fanove. U cilju promovisanja odbojke, pozivamo vas da učestvujete sa nama u ovoj aktivaciji. Aktivacija se ogleda u tome da ...

Read More »

Kadeti – X kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 093 Železničar – Blok Aut   25.2. 14.30 ZSMSRS – teren 1 (levo) 094 Crvena zvezda – Crnjanski 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 095 Roda – Partizan 16.20 SC „Banjica“ – teren 2 096 Lucky Star – As 14.30 ZSMSRS – teren 2 (desno)

Read More »