NAJNOVIJE VESTI

KADETKINJE I LIGA

XIII   KOLO
PL KLUB BR. UT POB POR SETOVI POENI BOD ∑ SET ∑ POEN
1. CRVENA ZVEZDA 13 12 1 36:6 1016:687 35 6.000 1.479
2. IMLEK 12 11 1 35:5 969:608 34 7.000 1.594
3. BEOGRAD 13 11 2 35:10 1028:758 33 3.500 1.356
4. AS BATAJNICA 12 10 2 33:8 977:713 30 4.125 1.370
5. TENT 13 10 3 35:16 1152:944 30 2.188 1.220
6. PARTIZAN 13 10 3 31:22 1094:1044 24 (25-1) 1.409 1.048
7. VIZURINE AJKULICE 13 6 7 23:24 983:950 19 0.958 1.035
8. KRALJ 13 6 7 23:26 1022:1067 19 0.885 0.958
9. BLOKAUT 12 6 6 21:26 939:999 16 0.808 0.940
10. RODA 13 5 8 22:26 994:1050 17 0.846 0.947
11. LUCKY STAR 13 5 8 20:26 923:998 16 0.769 0.925
12. STERIJA 13 4 9 17:33 975:1153 9 0.515 0.846
13. VOLLEYLAND 12 2 10 12:31 820:976 8 0.387 0.840
14. RADNIČKI 13 1 12 7:36 713:1033 4 0.194 0.690
15. AS 12 1 11 6:33 636:930 4 0.182 0.684
16. DUNAV 12 1 11 6:34 628:959 4 0.176 0.655

Potez dana!

Dragi naši prijatelji i sportisti, zadovoljstvo nam je da vas obavestimo da ćemo u periodu od 18.03 do poslednjeg kola kadetske lige Beograda, na zvaničnoj Facebook stranici OSB startovati sa aktivacijom „Potez dana“ za sve sadašnje i neke naše buduće fanove. U cilju promovisanja odbojke, pozivamo vas da učestvujete sa nama u ovoj aktivaciji. Aktivacija se ogleda u tome da ...

Read More »

Kadetkinje I liga XIII kolo – rezultati

XIII   KOLO 386    As – Radnički                3:0 (25:14,25:18,25:21)            75:53        Tasić N., Vasiljević N., Glišić M. 387    Roda – Volleyland            3:0 (25:23,25:18,25:17)            75:58        Erić M., Jocić V., Kovačić Đ. 388    Lucky Star -Kralj            3:0 (25:16,26:24,25:21)            76:61        Smiljković M., Glišić M., Tasić N. 389    Vizurine Ajkulice ...

Read More »

Kadetkinje II liga XI kolo – rezultati

XI   KOLO 450    Akademija Singidunum – SPAS        1:3 (20:25,20:25,25:22,18:25)        83:97        Šarenac J., Novaković B., Dekanj M. 451    Feniks Čukarički – Novi Beograd    3:0 (25:3,25:9,25:9)                75:21        Novaković B., Dekanj M., Šarenac M. 452    Vizurine Ajkulice – Volleyland 2        3:2 (25:20,17:25,25:17,21:25,15:13)        103:100    Babić S., Jocić V., Delčev P. 453    Lucky Star 2 – ...

Read More »

Kadetkinje I liga – XIII kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 386 As – Radnički 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 387 Roda – Volleyland 09.00 SC „Banjica“ – teren 1 388 Lucky Star -Kralj 16.15 SC „Banjica“ – teren 2 389 Vizurine Ajkulice – Partizan 12.40 SC „Banjica“ – teren 1 390 Dunav – BlokAut 16.15 SC ...

Read More »

Kadetkinje II Liga – XI kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 450 Akademija Singidunum – SPAS 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 14.05 ZSMSRS – teren 1 (levo) 451 Feniks Čukarički – Novi Beograd 12.20 ZSMSRS – teren 1 (levo) 452 Vizurine Ajkulice – Volleyland 2 12.20 ZSMSRS – teren 2 (desno) 453 Lucky Star 2 – Železnik 2012 14.05 ZSMSRS – teren 2 (desno)

Read More »

Kadetkinje I liga – XII kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 378 Radnički – TENT     25.2. 09.10 SC „Banjica“ – teren 1 379 Sterija – Beograd 12.40 SC „Banjica“ – teren 1 380 As Batajnica – Imlek 12.40 SC „Banjica“ – teren 2 381 Crvena zvezda – Dunav 10.50 SC „Banjica“ – teren 1 382 Blok Aut – Vizurine Ajkulice 10.50 SC „Banjica“ – ...

Read More »

Kadetkinje II liga – IX kolo

18.2.2018. 4.42 Feniks Čukarički – SPAS 14.25 ZSMSRS – teren 1 (levo) 443 Vizurine Ajkulice – Akademija Sng 14.25 ZSMSRS – teren 2 (desno) 444 Lucky Star 2 – Novi Beograd 16.10 ZSMSRS – teren 1 ili 2 445 Železnik 2012 – Volleyland 16.15 SC „Banjica“ – teren 1 ili 2

Read More »

Kadetkinje I liga – XI kolo

15.2.2018. 376 Imlek – Sterija 14.00 OŠ „Stevan Sremac“, Borča 18.2.2018. 370 Volleyland – Radnički 14.30 SC „Banjica“ – teren 1 371 As – Kralj 09.00 SC „Banjica“ – teren 1 372 Roda – Partizan 12.45 SC „Banjica“ – teren 2 373 Lucky Star – Blok Aut 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 374 Vizurine Ajkulice – Crvena zvezda 11.00 ...

Read More »