Ekipe Obrenovca, Beograda i Beograda 2 startovali sa dve pobede

KADETKINJE

ČETVRTAK,         2. MAJ PREDTAKMIČENJE

 

GRUPA „A“
Br. ut. Ekipe R I II III
001 Skoplje 1 – Hoče 0:2 23:25 9:25 32:50
009 Beograd 1 – Skoplje 1 2:0 25:12 25:8 50:20
017 Hoče – Beograd 1 0:2 26:28 15:25 41:53

 

GRUPA „B“
Br. ut. Ekipe R I II III
002 Srbija U16 – Žirovnica 2:1 25:18 24:26 15:3 64:47
003 Smederevo – Novi Sad 0:2 15:25 8:25 23:50
010 Srbija U16 – Novi Sad 2:1 25:13 15:25 15:9 55:47
011 Žirovnica – Smederevo 2:1 23:25 25:15 15:12 63:52

 

GRUPA „C“
Br. ut. Ekipe R I II III
004 Čačak  – Bileća 0:2 21:25 18:25 39:50
012 Zagreb – Čačak 2:0 25:21 25:18 50:39
018 Bileća – Zagreb 0:2 20:25 11:25 31:50

 

GRUPA „D“
Br. ut. Ekipe R I II III
005 Batočina – Skoplje 2 2:0 25:17 25:20 50:37
013 Obrenovac – Batočina 2:0 25:7 25:12 50:19
019 Skoplje 2 – Obrenovac 0:2 6:25 13:25 19:50

 

GRUPA „E“
Br. ut. Ekipe R I II III
006 Hrvatska U16 – Budimpešta 2:0 25:23 25:19 50:42
007 Šabac – Beograd 2 0:2 18:25 17:25 35:50
014 Hrvatska U16  – Beograd 2 0:2 20:25 19:25 39:50
015 Budimpešta – Šabac 0:2 20:25 17:25 37:50

 

GRUPA „F“
Br. ut. Ekipe R I II III
008 Milano – Maribor 2:0 25:14 25:19 50:33
016 St. Pazova – Milano 2:0 25:17 25:8 50:25
020 Maribor – St. Pazova 0:2 11:25 14:25 25:50

 

T A B E LE

GRUPA „A“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. BEOGRAD  1 2 2 0 4:0 103:61 6
2. HOČE 2 1 1 2:2 91:85 3
3. SKOPLJE  1 2 0 2 0:4 52:100 0

 

GRUPA „B“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. SRBIJA U16 2 2 0 4:2 119:94 4
2. NOVI SAD 2 1 1 3:2 97:78 4
3. ŽIROVNICA 2 1 1 3:3 110:116 3
4. SMEDEREVO 2 0 2 1:4 75:113 1

 

GRUPA „C“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. ZAGREB 2 2 0 4:0 100:70 6
2. BILEĆA 2 1 1 2:2 81:89 3
3. ČAČAK 2 0 2 0:4 78:100 0

 

GRUPA „D“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. OBRENOVAC 2 2 0 4:0 100:38 6
2. BATOČINA 2 1 1 2:2 69:87 3
3. SKOPLJE  2 2 0 2 0:4 56:100 0

 

GRUPA „E“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. BEOGRAD  2 2 2 0 4:0 100:74 6
2. HRVATSKA U16 2 1 1 2:2 89:92 3
3. ŠABAC 2 1 1 2:2 85:87 3
4. BUDIMPEŠTA 2 0 2 0:4 79:100 0

 

GRUPA „F“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. STARA PAZOVA 2 2 0 4:0 100:50 6
2. MILANO 2 1 1 2:2 75:83 3
3. MARIBOR 2 0 2 0:4 58:100 0

 

 

PETAK,      3. MAJ RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN

 

 
021 1 – 6                 G         Srbija U16 – Zagreb 09.20 Hala „Impuls“ 1
033 13 – 20             N         Skoplje 1 – Smederevo 10.40 Hala „Impuls“ 1
034 13 – 20             M         Žirovnica  – Čačak 12.00 Hala „Impuls“ 1
023 1 – 6                 G         Beograd 1 – Srbija U16 13.20 Hala „Impuls“ 1
037 13 – 16

N         Pobednik 33 – Pobednik 34

14.40 Hala „Impuls“ 1
038 17 – 20

N         Poraženi 33 – Poraženi 34

16.00 Hala „Impuls“ 1
025 1 – 6                 G         Zagreb – Beograd 1 17.20 Hala „Impuls“ 1
022 1 – 6                 H         Beograd 2 – St. Pazova 09.20 Hala „Impuls“ 3
035 13 – 20             M         Skoplje 2 – Budimpešta 10.40 Hala „Impuls“ 3
036 13 – 20             M         Šabac – Maribor 12.00 Hala „Impuls“ 3
024 1 -6                  H         Obrenovac – Beograd 2 13.20 Hala „Impuls“ 3
039 13 – 16

M         Pobednik 35 – Pobednik 36

14.40 Hala „Impuls“ 3
040 17 – 20

M         Poraženi 35 – Poraženi 36

16.00 Hala „Impuls“ 3
026 1 – 6                 H         St. Pazova – Obrenovac 17.20 Hala „Impuls“ 3
027 7 – 12               J          Novi Sad – Bileća 09.00 SC „Banjica“ 2
028 7 – 12               K         Hrvatska U16 – Milano 10.20 SC „Banjica“ 2
029 7 – 12               J          Hoče – Novi Sad 11.40 SC „Banjica“ 2
030 7 – 12               K         Batočina – Hrvatska U16 13.00 SC „Banjica“ 2
031 7 – 12               J          Bileća – Hoče 14.20 SC „Banjica“ 2
032 7 – 12               K         Milano – Batočina 15.40 SC „Banjica“ 2

 

x

Check Also

Prvi stepen Kupa Srbije – izvlačenje parova

Izvlačenje parova za prvi stepen takmičenja Kupa Srbije za 2020. godinu će se održati  16.avgusta ...

Uručeni pehari i medalje najboljima u 2018-2019 sezoni (FOTO)