NAJNOVIJE VESTI

Ekipe Obrenovca, Beograda i Beograda 2 startovali sa dve pobede

KADETKINJE

ČETVRTAK,         2. MAJ PREDTAKMIČENJE

 

GRUPA „A“
Br. ut. Ekipe R I II III
001 Skoplje 1 – Hoče 0:2 23:25 9:25 32:50
009 Beograd 1 – Skoplje 1 2:0 25:12 25:8 50:20
017 Hoče – Beograd 1 0:2 26:28 15:25 41:53

 

GRUPA „B“
Br. ut. Ekipe R I II III
002 Srbija U16 – Žirovnica 2:1 25:18 24:26 15:3 64:47
003 Smederevo – Novi Sad 0:2 15:25 8:25 23:50
010 Srbija U16 – Novi Sad 2:1 25:13 15:25 15:9 55:47
011 Žirovnica – Smederevo 2:1 23:25 25:15 15:12 63:52

 

GRUPA „C“
Br. ut. Ekipe R I II III
004 Čačak  – Bileća 0:2 21:25 18:25 39:50
012 Zagreb – Čačak 2:0 25:21 25:18 50:39
018 Bileća – Zagreb 0:2 20:25 11:25 31:50

 

GRUPA „D“
Br. ut. Ekipe R I II III
005 Batočina – Skoplje 2 2:0 25:17 25:20 50:37
013 Obrenovac – Batočina 2:0 25:7 25:12 50:19
019 Skoplje 2 – Obrenovac 0:2 6:25 13:25 19:50

 

GRUPA „E“
Br. ut. Ekipe R I II III
006 Hrvatska U16 – Budimpešta 2:0 25:23 25:19 50:42
007 Šabac – Beograd 2 0:2 18:25 17:25 35:50
014 Hrvatska U16  – Beograd 2 0:2 20:25 19:25 39:50
015 Budimpešta – Šabac 0:2 20:25 17:25 37:50

 

GRUPA „F“
Br. ut. Ekipe R I II III
008 Milano – Maribor 2:0 25:14 25:19 50:33
016 St. Pazova – Milano 2:0 25:17 25:8 50:25
020 Maribor – St. Pazova 0:2 11:25 14:25 25:50

 

T A B E LE

GRUPA „A“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. BEOGRAD  1 2 2 0 4:0 103:61 6
2. HOČE 2 1 1 2:2 91:85 3
3. SKOPLJE  1 2 0 2 0:4 52:100 0

 

GRUPA „B“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. SRBIJA U16 2 2 0 4:2 119:94 4
2. NOVI SAD 2 1 1 3:2 97:78 4
3. ŽIROVNICA 2 1 1 3:3 110:116 3
4. SMEDEREVO 2 0 2 1:4 75:113 1

 

GRUPA „C“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. ZAGREB 2 2 0 4:0 100:70 6
2. BILEĆA 2 1 1 2:2 81:89 3
3. ČAČAK 2 0 2 0:4 78:100 0

 

GRUPA „D“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. OBRENOVAC 2 2 0 4:0 100:38 6
2. BATOČINA 2 1 1 2:2 69:87 3
3. SKOPLJE  2 2 0 2 0:4 56:100 0

 

GRUPA „E“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. BEOGRAD  2 2 2 0 4:0 100:74 6
2. HRVATSKA U16 2 1 1 2:2 89:92 3
3. ŠABAC 2 1 1 2:2 85:87 3
4. BUDIMPEŠTA 2 0 2 0:4 79:100 0

 

GRUPA „F“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. STARA PAZOVA 2 2 0 4:0 100:50 6
2. MILANO 2 1 1 2:2 75:83 3
3. MARIBOR 2 0 2 0:4 58:100 0

 

 

PETAK,      3. MAJ RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN

 

 
021 1 – 6                 G         Srbija U16 – Zagreb 09.20 Hala „Impuls“ 1
033 13 – 20             N         Skoplje 1 – Smederevo 10.40 Hala „Impuls“ 1
034 13 – 20             M         Žirovnica  – Čačak 12.00 Hala „Impuls“ 1
023 1 – 6                 G         Beograd 1 – Srbija U16 13.20 Hala „Impuls“ 1
037 13 – 16

N         Pobednik 33 – Pobednik 34

14.40 Hala „Impuls“ 1
038 17 – 20

N         Poraženi 33 – Poraženi 34

16.00 Hala „Impuls“ 1
025 1 – 6                 G         Zagreb – Beograd 1 17.20 Hala „Impuls“ 1
022 1 – 6                 H         Beograd 2 – St. Pazova 09.20 Hala „Impuls“ 3
035 13 – 20             M         Skoplje 2 – Budimpešta 10.40 Hala „Impuls“ 3
036 13 – 20             M         Šabac – Maribor 12.00 Hala „Impuls“ 3
024 1 -6                  H         Obrenovac – Beograd 2 13.20 Hala „Impuls“ 3
039 13 – 16

M         Pobednik 35 – Pobednik 36

14.40 Hala „Impuls“ 3
040 17 – 20

M         Poraženi 35 – Poraženi 36

16.00 Hala „Impuls“ 3
026 1 – 6                 H         St. Pazova – Obrenovac 17.20 Hala „Impuls“ 3
027 7 – 12               J          Novi Sad – Bileća 09.00 SC „Banjica“ 2
028 7 – 12               K         Hrvatska U16 – Milano 10.20 SC „Banjica“ 2
029 7 – 12               J          Hoče – Novi Sad 11.40 SC „Banjica“ 2
030 7 – 12               K         Batočina – Hrvatska U16 13.00 SC „Banjica“ 2
031 7 – 12               J          Bileća – Hoče 14.20 SC „Banjica“ 2
032 7 – 12               K         Milano – Batočina 15.40 SC „Banjica“ 2

 

x

Check Also

Drugi deo seminara za trenere

Stručni online seminar za trenere januar 2023 Drugi, obavezni, godišnji seminar za trenere II lige istok, ...

Bojana Drča najbolja sportistkinja Beograda

Bojana Drča, tehničar ženske seniorske reprezentacije Srbije, najbolji tehničar SP 2022, u prošloj sezoni član ...