NAJNOVIJE VESTI

Kadeti odigrali prva dva kola na Majskom turniru

KADETI

ČETVRTAK,         2. MAJ PREDTAKMIČENJE

 

GRUPA „A“
KOLO Br. ut. Ekipe R I II III
I 001 Valjevo – Srbija U17 0:2 17:25 13:25 30:50
I 002 Novi Sad – Žirovnica 2:0 25:9 25:7 50:16
II 009 Valjevo – Žirovnica 2:0 25:21 26:24 51:45
II 010 Srbija U17 – Novi Sad 0:2 23:25 19:25 42:50

 

GRUPA „B“
KOLO Br. ut. Ekipe R I II III
I 003 Beograd 1 – Ljubljana 2 2:0 25:13 25:18 50:31
I 004 Smederevo – Sr. Mitrovica 2:0 25:16 25:19 50:35
II 011 Ljubljana 2 – Sr. Mitrovica 1:2 25:17 13:25 12:15 50:57
II 012 Beograd 1 – Smederevo 2:0 25:14 25:16 50:30

 

GRUPA „C“
KOLO Br. ut. Ekipe R I II III
I 005 Požarevac – Kragujevac 2:0 25:16 25:18 50:34
I 006 Modriča – Ljubljana 1 0:2 28:30 20:25 48:55
II 013 Kragujevac – Ljubljana  1 0:2 16:25 23:25 39:50
II 014 Požarevac – Modriča 2:0 25:14 25:16 50:30

 

GRUPA „D“
KOLO Br. ut. Ekipe R I II III
I 007 Maribor – Podgorica 2:0 25:21 25:17 50:38
I 008 Zagreb – Beograd 2 0:2 21:25 15:25 36:50
II 015 Podgorica – Beograd 2 1:2 25:23 26:28 13:15 64:66
II 016 Maribor – Zagreb 2:0 25:16 25:21 50:37

 

T A B E LE

GRUPA „A“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. NOVI SAD 2 2 0 4:0 100:58 6
2. SRBIJA U17 2 1 1 2:2 92:80 3
3. VALJEVO 2 1 1 2:2 81:95 3
4. ŽIROVNICA 2 0 2 0:4 61:101 0

 

GRUPA „B“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. BEOGRAD 1 2 2 0 4:0 100:61 6
2. SMEDEREVO 2 1 1 2:2 80:85 3
3. SR. MITROVICA 2 1 1 2:3 92:100 2
4. LJUBLJANA 2 2 0 2 1:4 81:107 1

 

GRUPA „C“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. POŽAREVAC 2 2 0 4:0 100:64 6
2. LJUBLJANA  1 2 2 0 4:0 105:87 6
3. MODRIČA 2 0 2 0:4 78:105 0
4. KRAGUJEVAC 2 0 2 0:4 73:100 0

 

GRUPA „D“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. MARIBOR 2 2 0 4:0 100:75 6
2. BEOGRAD 2 2 2 0 4:1 116:100 5
3. PODGORICA 2 0 2 1:4 102:116 1
4. ZAGREB 2 0 2 0:4 73:100 0

 

PETAK,      3. MAJ PREDTAKMIČENJE I

 

GRUPA „A“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
017 Novi Sad – Valjevo 09.20 Hala „Impuls“ 2
018 Žirovnica – Srbija U17 10.40 Hala „Impuls“ 2

 

GRUPA „B“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
019 Smederevo – Ljubljana 2 09.00 SC „Banjica“ 1
020 Sr. Mitrovica – Beograd 1 10.20 SC „Banjica“ 1

 

GRUPA „C“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
021 Modriča – Kragujevac 11.40 SC „Banjica“ 1
022 Ljubljana 1 – Požarevac 13.00 SC „Banjica“ 1

 

GRUPA „D“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
023 Zagreb – Podgorica 12.00 Hala „Impuls“ 2
024 Beograd 2 – Maribor 13.20 Hala „Impuls“ 2

 

 

PETAK,      3. MAJ RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN
025 1/A – 1/D 14.40 Hala „Impuls“ 2
027 2/A – 2/D 16.00 Hala „Impuls“ 2
029 3/A – 3/D 17.20 Hala „Impuls“ 2
031 4/A – 4/D 18.40 Hala „Impuls“ 2
026 1/B – 1/C 14.20 SC „Banjica“ 1
028 2/B – 2/C 15.40 SC „Banjica“ 1
032 4/B – 4/C 18.40 Hala „Impuls“ 1
030 3/B – 3/C 18.40 Hala „Impuls“ 3

 

x

Check Also

Izmena rasporeda utakmica Razvojne lige

RASPORED UTAKMICA RAZVOJNA LIGA 2019 2020 N

Izmena rasporeda za pionirke A3

Raspored utakmica A3 2019 2020