Beograd 1 i Obrenovac igraće u finalu 54. Majksog turnira u konkurenciji kadetkinja, meč je na programu danas, subota, od 12 časova u SC Šumice.
FINALNI DAN – RASPORED MEČEVA
KADETKINJE
SUBOTA, 4. MAJ | RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN |
za 19. mesto | 041 Žirovnica – Šabac | 08.20 | Impuls | 1 |
za 5. mesto | 048 Zagreb – Beograd 2 | 09.40 | Impuls | 1 |
za 9. mesto | 046 Bileća – Milano | 11.00 | Impuls | 1 |
za 17. mesto | 042 Skoplje 1 – Skoplje 2 | 08.20 | Impuls | 3 |
za 7. mesto | 047 Hoče – Hrvatska U16 | 09.40 | Impuls | 3 |
za 13. mesto | 044 Čačak – Maribor | 11.00 | Impuls | 3 |
za 15. mesto | 043 Smederevo – Budimpešta | 08.20 | SC „Banjica“ | 1 |
za 11. mesto | 045 Novi Sad – Batočina | 09.40 | SC „Banjica“ | 1 |
za 3. mesto | 049 Srbija U16 – St. Pazova | 10.30 | SC „ŠUMICE“ | |
FINALE | 050 Beograd 1 – Obrenovac | 12.00 | SC „ŠUMICE“ |
REZULTATI
ČETVRTAK, 2. MAJ | PREDTAKMIČENJE |
plasman od 1. do 6. mesta |
||||||
GRUPA ”G” | ||||||
Br. ut. | Ekipe | R | I | II | III | ∑ |
021 | Srbija U16 – Zagreb | 2:0 | 25:13 | 25:16 | 50:29 | |
023 | Beograd 1 – Srbija U16 | 2:1 | 15:25 | 25:21 | 15:9 | 55:55 |
025 | Zagreb – Beograd 1 | 0:2 | 21:25 | 15:25 | 36:50 | |
GRUPA ”H” | ||||||
Br. ut. | Ekipe | R | I | II | III | ∑ |
022 | Beograd 2 – St. Pazova | 0:2 | 19:25 | 12:25 | 31:50 | |
024 | Obrenovac – Beograd 2 | 2:0 | 25:18 | 25:22 | 50:40 | |
026 | St. Pazova – Obrenovac | 1:2 | 25:12 | 19:25 | 9:15 | 53:52 |
plasman od 7. do 12. mesta |
||||||
GRUPA ”J” | ||||||
Br. ut. | Ekipe | R | I | II | III | ∑ |
027 | Novi Sad – Bileća | 1:2 | 25:16 | 24:26 | 12:15 | 61:57 |
029 | Hoče – Novi Sad | 2:0 | 25:22 | 25:23 | 50:45 | |
031 | Bileća – Hoče | 0:2 | 22:25 | 35:37 | 57:62 | |
GRUPA ”K” | ||||||
Br. ut. | Ekipe | R | I | II | III | ∑ |
028 | Hrvatska U16 – Milano | 2:0 | 25:18 | 25:22 | 50:22 | |
030 | Batočina – Hrvatska U16 | 0:2 | 10:25 | 15:25 | 25:50 | |
032 | Milano – Batočina | 2:0 | 25:16 | 25:20 | 50:36 |
plasman od 13. do 20. mesta |
||||||
GRUPA ”M” | ||||||
Br. ut. | Ekipe | R | I | II | III | ∑ |
034 | Žirovnica – Čačak | 0:2 | 18:25 | 16:25 | 34:50 | |
035 | Skoplje 2 – Budimpešta | 0:2 | 24:26 | 15:25 | 39:51 | |
036 | Šabac – Maribor | 1:2 | 19:25 | 26:24 | 6:15 | 51:64 |
plasman od 13. do 16. mesta |
||||||
039 | Budimpešta – Maribor | 0:2 | 13:25 | 13:25 | 26:50 | |
plasman od 17. do 20. mesta |
||||||
040 | Skoplje 2 – – Šabac | 2:1 | 25:7 | 15:25 | 20:18 | 60:50 |
GRUPA ”N” | ||||||
Br. ut. | Ekipe | R | I | II | III | ∑ |
033 | Skoplje 1 – Smederevo | 1:2 | 23:25 | 25:13 | 9:15 | 57:53 |
plasman od 13. do 16. mesta |
||||||
037 | Smederevo – Čačak | 0:2 | 17:25 | 21:25 | 38:50 | |
plasman od 17. do 20. mesta |
||||||
038 | Skoplje 1 – Žirovnica | 2:1 | 21:25 | 25:23 | 15:12 | 61:60 |