Trofej Beograda 2018. – raspored utakmica kadeti

TAKMIČARSKI BROJEVI I RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA

PRVA GRUPA

DRUGA GRUPA
1.         ZAGREB 1.         MARIBOR
2.         POŽAREVAC 2.         NOVI SAD
3.         ŽIROVNICA 3.         GORNJI MILANOVAC
4.         KOSOVO I METOHIJA

4.         LJUBINJE

 

TREĆA GRUPA ČETVRTA GRUPA
1.         LJUBLJANA 1.         BEOGRAD
2.         NOVI PAZAR 2.         BAVANIŠTE
3.         SMEDEREVO 3.         NIKŠIĆ
4.         SRBIJA U16 4.         LJIG

 

NEDELJA,  29. APRIL PREDTAKMIČENJE

 

GRUPA „A“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
01 Zagreb – KiM 10.40 SC „Banjica“ 1
02 Požarevac – Žirovnica 12.00 SC „Banjica“ 1
05 KiM – Žirovnica 16.00 SC „Banjica“ 1
06 Zagreb – Požarevac 17.20 SC „Banjica“ 1

 

GRUPA „B“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
03 Maribor – Ljubinje 13.20 SC „Banjica“ 1
04 Novi Sad – Gornji Milanovac 14.40 SC „Banjica“ 1
07 Gornji Milanovac – Ljubinje 18.40 SC „Banjica“ 1
08 Maribor – Novi Sad 20.00 SC „Banjica“ 1

 

GRUPA „C“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
09 Ljubljana – Srbija U16 08.00 SC „Šumice“ 1
10 Novi Pazar – Smederevo 09.20 SC „Šumice“ 1
13 Srbija U16 – Smederevo 13.20 SC „Šumice“ 1
14 Ljubljana – Novi Pazar 14.40 SC „Šumice“ 1

 

GRUPA „D“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
11 Beograd – Ljig 10.40 SC „Šumice“ 1
12 Bavanište – Nikšić 12.00 SC „Šumice“ 1
15 Ljig – Nikšić 16.00 SC „Šumice“ 1
16 Beograd – Bavanište 17.20 SC „Šumice“ 1

 

PONEDELJAK,    30. APRIL PREDTAKMIČENJE I

 

GRUPA „A“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
17 Žirovnica – Zagreb 08.00 SC „Banjica“ 1
18 Požarevac – KiM 09.20 SC „Banjica“ 1

 

GRUPA „B“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
19 Novi Sad – Ljubinje 10.40 SC „Banjica“ 1
20 Gornji Milanovac – Maribor 12.00 SC „Banjica“ 1

 

GRUPA „C“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
21 Novi Pazar – Srbija U16 08.00 SC „Šumice“ 1
22 Smederevo – Ljubljana 09.20 SC „Šumice“ 1

 

GRUPA „D“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
23 Bavanište – Ljig 10.40 SC „Šumice“ 1
24 Nikšić – Beograd 12.00 SC „Šumice“ 1

 

PONEDELJAK,    30. APRIL RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN
25 1A – 1B 16.00 SC „Banjica“ 1
26 2A – 2B 17.20 SC „Banjica“ 1
27 3A – 3B 18.40 SC „Banjica“ 1
28 4A – 4B 18.40 SC „Banjica“ 2
29 1C – 1D 13.20 SC „Šumice“ 1
30 2C – 2D 14.40 SC „Šumice“ 1
31 3C – 3D 16.00 SC „Šumice“ 1
32 4C – 4D 17.20 SC „Šumice“ 1

 

UTORAK, 1. MAJ K A D E T I

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN
38 – za 5. mesto W36 – W30 08.00 SC „Banjica“ 1
37 – za 7. mesto L26 – L30 09.20 SC „Banjica“ 1
36 – za 9. mesto W27 – W31 10.40 SC „Banjica“ 1
35 – za 11. mesto L27 – L31 12.00 SC „Banjica“ 1
34 – za 13. mesto W28 – W32 13.20 SC „Banjica“ 1
33 – za 15. mesto L28 – L32 14.40 SC „Banjica“ 1
       
39 – za 3. mesto L25 – L29 12.00 SC „Šumice“
40 – FINALE W25 – W29 16.00 SC „Šumice“

 

x

Check Also

Majski turnir 2018. FOTO

Beograd i Novi Sad pobednici 53. Majskog turnira

Finalnim utakmicama u beogradskoj dvorani Šumice danas je završen 53. Međunarodnog “Majskog turnira” – Trofeja ...