Trofej Beograda 2018. – raspored utakmica kadetkinje

TAKMIČARSKI BROJEVI I RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA

GRUPA „A“ GRUPA „B“
1.         STARA PAZOVA 1.         BRČKO
2.         NOVE MESTO MVK 2.         KOSOVO I METOHIJA
3.         MAKARSKA 3.         SRBIJA U15

 

GRUPA „C“ GRUPA „D“
1.         ZAGREB 1.         MILANO
2.         SMEDEREVO 2.         HRVATSKA U15
3.         SKOPLJE 3.         BATOČINA

 

GRUPA „F“ GRUPA „F“
1.         LJUBLJANA 1.         OSIJEK
2.         GRAČANICA 2.         BUDVA
3.         LAJKOVAC 3.         NOVI SAD

 

GRUPA „G“ GRUPA „H“
1.         ŠABAC 1.         BEOGRAD
2.         OBRENOVAC 2.         LESKOVAC
3.         SREMSKA MITROVICA 3.         PANČEVO
  4.         STRUMICA

 

 

NEDELJA,  29. APRIL PREDTAKMIČENJE

 

GRUPA „A“
01 Nove Meste MVK – Makarska 08.00 SC „Banjica“ 2
04 Stara Pazova – Nove Meste MVK 12.00 SC „Banjica“ 2
07 Makarska – Stara Pazova 16.00 SC „Banjica“ 2

 

GRUPA „B“
02 KiM – Srbija U15 09.20 SC „Banjica“ 2
05 Brčko – KiM 13.20 SC „Banjica“ 2
08 Srbija U15 – Brčko 17.20 SC „Banjica“ 2

 

GRUPA „C“
03 Smederevo – Skoplje 10.40 SC „Banjica“ 2
06 Zagreb – Smederevo 14.40 SC „Banjica“ 2
09 Skoplje – Zagreb 18.40 SC „Banjica“ 2

 

GRUPA „D“
10 Hrvatska U15 – Milano 08.00 SC „Šumice“ 2
13 Batočina – Hrvatska U15 12.00 SC „Šumice“ 2
16 Milano – Batočina 16.00 SC „Šumice“ 2

 

GRUPA „E“
11 Gračanica – Ljubljana 09.20 SC „Šumice“ 2
14 Lajkovac – Gračanica 13.20 SC „Šumice“ 2
17 Ljubljana – Lajkovac 17.20 SC „Šumice“ 2

 

GRUPA „F“
12 Budva – Novi Sad 10.40 SC „Šumice“ 2
15 Osijek – Budva 14.40 SC „Šumice“ 2
18 Novi Sad – Osijek 18.40 SC „Šumice“ 2

 

GRUPA „G“
19 Obrenovac – Sr. Mitrovica 08.00 SC „Banjica“ 1
23 Sr. Mitrovica – Šabac 14.00 SC „Vizura“
21 Šabac – Obrenovac 18.40 SC „Šumice“ 1

 

GRUPA „H“
20 Pančevo – Beograd 09.20 SC „Banjica“ 1
24 Leskovac – Strumica 15.20 SC „Vizura“
22 Pobednik 20 – Pobednik 24 20.00 SC „Banjica“ 2
22/1 Poraženi 20 – Poraženi 24 16.40 SC „Vizura“

 

 

PONEDELJAK,   30. APRIL RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN

 

 
25 1A – 1B 08.00 SC „Banjica“ 2
26 1C -1D 09.20 SC „Banjica“ 2
27 2A – 2B 10.40 SC „Banjica“ 2
28 2C – 2D 12.00 SC „Banjica“ 2
29 Pobednik 25 – Pobednik 26 13.20 SC „Banjica“ 2
30 Poraženi 25 – Poraženi 26 14.40 SC „Banjica“ 2
31 Pobednik 27 – Pobednik 28 16.00 SC „Banjica“ 2
32 Poraženi 27 – Poraženi 28 17.20 SC „Banjica“ 2
41 3B – 3C 13.20 SC „Banjica“ 1
42 3E – 3F 14.40 SC „Banjica“ 1
         
33 1E – 1F 08.00 SC „Šumice“ 2
34 1G – 1 H 09.20 SC „Šumice“ 2
35 2E – 2F 10.40 SC „Šumice“ 2
36 2G – 2H 12.00 SC „Šumice“ 2
37 Pobednik 33 – Pobednik 34 13.20 SC „Šumice“ 2
38 Poraženi 33 – Poraženi 34 14.40 SC „Šumice“ 2
39 Pobednik 35 – Pobednik 36 16.00 SC „Šumice“ 2
40 Poraženi 35 – Poraženi 36 17.20 SC „Šumice“ 2
48 3F – 3D 18.40 SC „Šumice“ 1
49 3G – 3H 18.40 SC „Šumice“ 2
         
43 4H – 3G 08.00 SC „Vizura“
44 3A – 3B 09.20 SC „Vizura“
45 3D – 3E 10.40 SC „Vizura“
46 3H – 4H 12.00 SC „Vizura“
47 3C – 3A 13.20 SC „Vizura“

 

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN I FINALE
49 – (17 – 19. mesta) 1J – 1K 08.00 SC „Banjica“ 2
57 – za 7. mesto Poraženi 30 – Poraženi 32 09.20 SC „Banjica“ 2
54 – za 13. mesto Pobednik 32 – Pobednik 40 10.40 SC „Banjica“ 2
53 – za 15. mesto Poraženi 32 – Poraženi 40 12.00 SC „Banjica“ 2
49/1 – (23 – 25. mesta) 3K – 3I 13.20 SC „Banjica“ 2
52/1 – (20 – 22. mesta) 2K – 2I 14.40 SC „Banjica“ 2
         
50 – (20 – 22. mesta) 2J – 2K 08.00 SC „Šumice“
58 – za 5. mesto Pobednik 30 – Pobednik 38 09.20 SC „Šumice“
59 – za 3. mesto Poraženi 29 – Poraženi 37 10.40 SC „Šumice“
60 – FINALE Pobednik 29 – Pobednik 37 14.00 SC „Šumice“
       
56 – za 9. mesto Pobednik 31 – Pobednik 39 09.00 SC „Vizura“
55 – za 11. mesto Poraženi 31 – Poraženi 39 10.20 SC „Vizura“
       
51 – (23 – 25. mesta) 3J – 3K 08.00 OŠ „Bora Stanković“
51/1 – (23 – 25. mesta) 3I – 3J 09.20 OŠ „Bora Stanković“
49/1 – (17 – 19. mesta) 1I – 1J 10.40 OŠ „Bora Stanković“
50/1 – (20 – 22. mesta) 2I – 2J 12.00 OŠ „Bora Stanković“
52/1 – (17 – 19. mesta) 1K – 1I 13.20 OŠ „Bora Stanković“

 

x

Check Also

Majski turnir 2018. FOTO

Beograd i Novi Sad pobednici 53. Majskog turnira

Finalnim utakmicama u beogradskoj dvorani Šumice danas je završen 53. Međunarodnog “Majskog turnira” – Trofeja ...