NAJNOVIJE VESTI

PIONIRI

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA U SEZONI 2018./2019.

I-29.9 KOLO X-8.12
BR.UT. EKIPE BR. UT.
517. As ⇄ Spas (562.)
518. Blok Aut ⇄ Mladenovac (563.)
519. Roda ⇄ Lucky Star (564.)
520. Crvena Zvezda ⇄ Obrenovac (565.)
521. Partizan ⇄ Crnjanski (566.)
II-6.10 KOLO XI-15.12
BR.UT. EKIPE BR. UT.
522. Spas ⇄ Crnjanski (567.)
523. Obrenovac ⇄ Partizan (568.)
524. Lucky Star ⇄ Crvena Zvezda (569.)
525. Mladenovac ⇄ Roda (570.)
526. As ⇄ Blok Aut (571.)
III-13.10 KOLO XII-22.12
BR.UT. EKIPE BR. UT.
527. Blok Aut ⇄ Spas (572.)
528. Roda ⇄ As (573.)
529. Crvena Zvezda ⇄ Mladenovac (574.)
530. Partizan ⇄ Lucky Star (575.)
531. Crnjanski ⇄ Obrenovac (576.)
IV-20.10 KOLO XIII-12.1.19
BR.UT. EKIPE BR. UT.
532. Spas ⇄ Obrenovac (577.)
533. Lucky Star ⇄ Crnjanski (578.)
534. Mladenovac ⇄ Partizan (579.)
535. As ⇄ Crvena Zvezda (580.)
536. Blok Aut ⇄ Roda (581.)
V-27.10 KOLO XIV-26.1.19
BR.UT. EKIPE BR. UT.
537. Roda ⇄ Spas (582.)
538. Crvena Zvezda ⇄ Blok Aut (583.)
539. Partizan ⇄ As (584.)
540. Crnjanski ⇄ Mladenovac (585.)
541. Obrenovac ⇄ Lucky Star (586.)
VI-3.11 KOLO XV-23.2.19
BR.UT. EKIPE BR. UT.
542. Spas ⇄ Lucky Star (587.)
543. Mladenovac ⇄ Obrenovac (588.)
544. As ⇄ Crnjanski (589.)
545. Blok Aut ⇄ Partizan (590.)
546. Roda ⇄ Crvena Zvezda (591.)
VII-10.11 KOLO XVI-9.3.19
BR.UT. EKIPE BR. UT.
547. Crvena Zvezda ⇄ Spas (592.)
548. Partizan ⇄ Roda (593.)
549. Crnjanski ⇄ Blok Aut (594.)
550. Obrenovac ⇄ As (595.)
551. Lucky Star ⇄ Mladenovac (596.)
VIII-17.11 KOLO XVII-23.3.19
BR.UT. EKIPE BR. UT.
552. Spas ⇄ Mladenovac (597.)
553. As ⇄ Lucky Star (598.)
554. Blok Aut ⇄ Obrenovac (599.)
555. Roda ⇄ Crnjanski (600.)
556. Crvena Zvezda ⇄ Partizan (601.)
IX-1.12 KOLO XVIII-30.3.19
BR.UT. EKIPE BR. UT.
557. Partizan ⇄ Spas (602.)
558. Crnjanski ⇄ Crvena Zvezda (603.)
559. Obrenovac ⇄ Roda (604.)
560. Lucky Star ⇄ Blok Aut (605.)
561. Mladenovac ⇄ As (606.)

Raspored utakmica mlađih kategorija u sezoni 2018./2019.

U prilogu su rasporedi odigravanja utakmica Prvenstva Beograda za mlađe kategorije.   RASPORED UTAKMICA MK Muškarci RASPORED UTAKMICA MK Žene

Read More »

Ceremonija dodele medalja i pehara za sezonu 2017./2018.

Ceremonija dodele medalja i pehara za ekipe koje su osvojile prvo, drugo i treće mesto u prvenstvu Beograda za mlađe kategorije (juniorke, juniori,kadetkinje I i II liga, kadeti, pionirke I i II liga, pioniri, mlađe pionirke) Razvojne lige Beograda (seniorke, kadetkinje, pionirke, mlađe pionirke i mlađi pioniri), kao i za ekipe u Regionalnoj, Beogradskoj  i Mini ligi,  biti održana u ...

Read More »

Pioniri X kolo – rezultati

X   KOLO 037    Obrenovac – Blok Aut            0:3 (16:25,15:25,20:25)            51:75        Smiljković M., Stevanović Nina, Stevanović S. 038    Crvena zvezda – Crnjanski        3:0 (25:22,25:21,25:20)            75:63        Filipović A., Nedeljković M., Dekanj M. 039    Lucky Star – Partizan            0:3 (15:25,16:25,21:25)            52:75        Jović F., Vasiljević N., Stojanović S. 040    Roda ...

Read More »