NAJNOVIJE VESTI

PIONIRKE I LIGA

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA U SEZONI 2018./2019.

I KOLO 29.9.2018
BR.UT. EKIPE
275. Lazarevac → Železnik
276. As Batajnica → Mladenovac
277. Beograd → Kolubara
278. Vizurine ajkulice → Lucky star
279. Crvena Zvezda → Partizan
280. Sterija → Imlek
281. Tent → Roda
282. Blok aut → As Beograd
II KOLO 6.10.2018
BR.UT. EKIPE
283. Železnik → As Beograd
284. Roda → Blok aut
285. Imlek → Tent
286. Partizan  → Sterija
287. Lucky star → Crvena Zvezda
288. Kolubara → Vizurine ajkulice
289. Mladenovac → Beograd
290. Lazarevac → As Batajnica
III KOLO 20.10.2018
BR.UT. EKIPE
291. As Batajnica → Železnik
292. Beograd → Lazarevac
293. Vizurine ajkulice → Mladenovac
294. Crvena Zvezda → Kolubara
295. Sterija → Lucky star
296. Tent → Partizan
297. Blok aut → Imlek
298. As Beograd → Roda
IV KOLO  27.10.2018
BR.UT. EKIPE
299. Železnik → Roda
300. Imlek → As Beograd
301. Partizan  → Blok aut
302. Lucky star → Tent
303. Kolubara → Sterija
304. Mladenovac → Crvena Zvezda
305. Lazarevac → Vizurine ajkulice
306. As Batajnica → Beograd
V KOLO  3.11.2018
BR.UT. EKIPE
307. Beograd → Železnik
308. Vizurine ajkulice → As Batajnica
309. Crvena Zvezda → Lazarevac
310. Sterija → Mladenovac
311. Tent → Kolubara
312. Blok aut → Lucky star
313. As Beograd → Partizan
314. Roda → Imlek
VI KOLO  17.11.2018
BR.UT. EKIPE
315. Železnik → Imlek
316. Partizan  → Roda
317. Lucky star → As Beograd
318. Kolubara → Blok aut
319. Mladenovac → Tent
320. Lazarevac → Sterija
321. As Batajnica → Crvena Zvezda
322. Beograd → Vizurine ajkulice
VII KOLO 24.11.2018
BR.UT. EKIPE
323. Vizurine ajkulice → Železnik
324. Crvena Zvezda → Beograd
325. Sterija → As Batajnica
326. Tent → Lazarevac
327. Blok aut → Mladenovac
328. As Beograd → Kolubara
329. Roda → Lucky star
330. Imlek → Partizan
VIII KOLO 8.12.2018
BR.UT. EKIPE
331. Železnik → Partizan
332. Lucky star → Imlek
333. Kolubara → Roda
334. Mladenovac → As Beograd
335. Lazarevac → Blok aut
336. As Batajnica → Tent
337. Beograd → Sterija
338. Vizurine ajkulice → Crvena Zvezda
IX KOLO 15.12.2018
BR.UT. EKIPE
339. Crvena Zvezda → Železnik
340. Sterija → Vizurine ajkulice
341. Tent → Beograd
342. Blok aut → As Batajnica
343. As Beograd → Lazarevac
344. Roda → Mladenovac
345. Imlek → Kolubara
346. Partizan  → Lucky star
X KOLO  19.1.2019
BR.UT. EKIPE
347. Železnik → Lucky star
348. Kolubara → Partizan
349. Mladenovac → Imlek
350. Lazarevac → Roda
351. As Batajnica → As Beograd
352. Beograd → Blok aut
353. Vizurine ajkulice → Tent
354. Crvena Zvezda → Sterija
XI KOLO 23.2.2019
BR.UT. EKIPE
355. Sterija → Železnik
356. Tent → Crvena Zvezda
357. Blok aut → Vizurine ajkulice
358. As Beograd → Beograd
359. Roda → As Batajnica
360. Imlek → Lazarevac
361. Partizan  → Mladenovac
362. Lucky star → Kolubara
XII KOLO 2.3.2019
BR.UT. EKIPE
363. Železnik → Kolubara
364. Mladenovac → Lucky star
365. Lazarevac → Partizan
366. As Batajnica → Imlek
367. Beograd → Roda
368. Vizurine ajkulice → As Beograd
369. Crvena Zvezda → Blok aut
370. Sterija → Tent
XIII KOLO  16.3.2019
BR.UT. EKIPE
371. Tent → Železnik
372. Blok aut → Sterija
373. As Beograd → Crvena Zvezda
374. Roda → Vizurine ajkulice
375. Imlek → Beograd
376. Partizan  → As Batajnica
377. Lucky star → Lazarevac
378. Kolubara → Mladenovac
XIV KOLO  23.3.2019
BR.UT. EKIPE
379. Železnik → Mladenovac
380. Lazarevac → Kolubara
381. As Batajnica → Lucky star
382. Beograd → Partizan
383. Vizurine ajkulice → Imlek
384. Crvena Zvezda → Roda
385. Sterija → As Beograd
386. Tent → Blok aut
XV KOLO  6.4.2019
BR.UT. EKIPE
387. Blok aut → Železnik
388. As Beograd → Tent
389. Roda → Sterija
390. Imlek → Crvena Zvezda
391. Partizan  → Vizurine ajkulice
392. Lucky star → Beograd
393. Kolubara → As Batajnica
394. Mladenovac → Lazarevac

Raspored utakmica mlađih kategorija u sezoni 2018./2019.

U prilogu su rasporedi odigravanja utakmica Prvenstva Beograda za mlađe kategorije.   RASPORED UTAKMICA MK Muškarci RASPORED UTAKMICA MK Žene

Read More »

Ceremonija dodele medalja i pehara za sezonu 2017./2018.

Ceremonija dodele medalja i pehara za ekipe koje su osvojile prvo, drugo i treće mesto u prvenstvu Beograda za mlađe kategorije (juniorke, juniori,kadetkinje I i II liga, kadeti, pionirke I i II liga, pioniri, mlađe pionirke) Razvojne lige Beograda (seniorke, kadetkinje, pionirke, mlađe pionirke i mlađi pioniri), kao i za ekipe u Regionalnoj, Beogradskoj  i Mini ligi,  biti održana u ...

Read More »

Pionirke I liga XI kolo – rezultati

XI   KOLO 203    As – Sterija                0:3 (22:25,19:25,18:25)            59:75        Cvetković N., Kovačić Đ., Bubalo S. 204    Roda – Partizan                0:3 (20:25,15:25,16:25)            51:75        Bogićević L., Gočmanac T., Nikolić L. 205    Lucky Star – Blok Aut            3:2 (15:25,20:25,25:21,25:11,15:10)        100:92        Negić S., Davidović B., Stiković M. 206    ...

Read More »

Pionirke II liga IX kolo – rezultati

IX   KOLO 272    21. maj – Dunav                3:1 (25:17,21:25,25:11,25:14)        96:67        Stiković M., Mandić D., Negić S. 273    Akademija Singidunum – Kolubara    3:1 (25:17,11:25,26:24,25:20)        87:86        Čubrilo T., Stojanović Ana, Pavlović N. 274    BG Volej – Železnik 2012        0:3 (11:25,8:25,11:25)            30:75        Pavlović N., Čubrilo T., Stojanović A. 275    Mladenovac – Volleyland    ...

Read More »

Pionirke I liga – XI kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 203 As – Sterija 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 9.00 SC „Banjica“ – teren 1 204 Roda – Partizan 14.30 SC „Banjica“ – teren 1 205 Lucky Star – Blok Aut 10.50 SC „Banjica“ – teren 1 206 Vizura – Avala 09.00 SC „Banjica“ – teren 2 207 Imlek – Crvena zvezda 12.40 ...

Read More »

Pionirke II liga – IX kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 272 21. maj – Dunav 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 273 Akademija Singidunum – Kolubara 10.20 ZSMSRS – teren 1 (levo) 274 BG Volej – Želeuznik 2012 12.05 ZSMSRS – teren 1 (levo) 275 Mladenovac – Volleyland 10.30 OŠ „Sveti Sava“, Mladenovac 276 Železničar – Crnjanski 12.05 ZSMSRS ...

Read More »

Pionirke I liga – X kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 196 Sterija – TENT       24.2. OTKAZANO 197 Lazarevac – Beograd 15.30 SC „Banjica“ – teren 2 198 As Batajnica – Imlek 10.00 OŠ Branko Radičević 199 Crvena zvezda – Vizurine Ajkulice 17.15 SC „Banjica“ – teren 2 200 Avala – Lucky Star OTKAZANO 201 Blok Aut – Roda 15.30 SC „Banjica“ – ...

Read More »

Pionirke II liga – VIII kolo

17.2.2018. 267 Radnički – Železničar 10.20 ZSMSRS – teren 1 (levo) 268 Crnjanski – Mladenovac 10.20 ZSMSRS – teren 2 (desno) 269 Volleyland – BG Volej 12.05 ZSMSRS – teren 2 (desno) 270 Železnik 2012 – Akademija Sng 12.05 ZSMSRS – teren 1 (levo) 24.2.2018. 266 Dunav – Pionir  18.15 OŠ „Borislav Pekić“ ODLOŽENO 271 Kolubara – 21. maj

Read More »