NAJNOVIJE VESTI

PIONIRKE II LIGA

IX   KOLO
PL KLUB BR. UT POB POR SETOVI POENI BOD ∑ SET ∑ POEN
1. ŽELEZNIK 2012 9 9 0 27:5 774:509 27 5,400 1,521
2. MLADENOVAC 9 8 1 26:7 780:617 25 3,714 1,264
3. VOLLEYLAND 9 8 1 25:6 726:551 23 4,167 1,318
4. 21. MAJ 9 5 4 20:16 777:683 15 1,250 1,138
5. AKADEMIJA SNG 9 5 4 17:14 663:665 15 1,214 0,997
6. CRNJANSKI 9 5 4 17:15 690:646 14 1,133 1,068
7. PIONIR 9 4 5 16:21 719:813 11 0,762 0,884
8. KOLUBARA 9 4 5 15:21 699:747 11 0,714 0,936
9. ŽELEZNIČAR 9 3 6 11:23 620:755 7 0,478 0,821
10. DUNAV 9 2 7 12:21 608:750 7 0,571 0,811
11. BG VOLLEY 9 1 8 8:26 618:764 4 0,308 0,809
12. BOU RADNIČKI 9 0 9 8:27 612:786 3 0,296 0,779

Uspeh kadetskih ekipa iz Beograda na finalnim turnirima Prvenstva Srbije!!!

Na upravo završenim finalnim turnirima Prvenstva Srbije za kadetkinje i kadete, koji su odigrani u Valjevu i Kraljevu, odbojkašice Imleka i odbojkaši Crvene Zvezde osvojili su titule za sezonu 2017./2018. U Valjevu je odigran finalni turnir Prvenstva Srbije za kadetkinje, a na turniru je učestvovalo 12 najboljih ekipa iz Srbije. Kadetkinje Imleka bile su bolje u finalu od gradskog rivala ...

Read More »

Selektori objavili spiskove!

Selektori kadetskih reprezentacija Beograda objavili su spiskove igrača na koje računaju za predstojeći Trofej Zagreba koji će se odigrati od 1.6. do 3.6.2018. Selektor ženske reprezentacije grada Aleksandar Berjan pozvao je sledeće igračice: Dizači: Čikoš Milica (As Batajnica), Pejčić Sanja (Imlek) Primači servisa: Milunović Milica (C.Zvezda), Četnik Ana (As Batajnica), Mijačević Jovana (Imlek), Josić Bojana (Imlek) Korektori: Novosel Anđelka (Beograd) ...

Read More »

Kadetske reprezentacije Beograda na Trofeju Zagreba

Muška i ženska kadetska reprezentacija Beograda (igračice i igrači rođeni 2001. i mlađi) učestvovaće na međunarodnom turniru gradskih selekcija od 1.juna do 3. juna 2018. godine u Zagrebu. Selektori Aleksandar Berjan i Nenad živanović objaviće spisak igrača za predstojeći turnir u ponedeljak 14.5.2018.    

Read More »

Beograd i Novi Sad pobednici 53. Majskog turnira

Finalnim utakmicama u beogradskoj dvorani Šumice danas je završen 53. Međunarodnog “Majskog turnira” – Trofeja Beograd 2018. Pobednici tradicionalnog turnira Gradskih omladinskih reprezentacija su kadetkinje Beograda i kadeti Novog Sada. Na turniru je igrala 41 ekipa iz 8 zemalja (Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Slovenija, Slovačka, Italija, BJR Makedonija, Crna Gora, Srbija). Medalje i nagrade najboljim ekipama podelili su Tadaši Nagai, ...

Read More »

Link za prenos uživo – Livestream

Utakmice za prvo i trece mesto u obe konkurencije mozete pratiti na linku http://www.sportuzivo.tv/v2/stream/index.php?channel=sportuzivo1 (Z) Hrvatska – Ljubljana 10.40 (M)Pozarevac – Novi Pazar 12.00 (Z) Stara Pazova – Beograd 14.00 (M) Novi Sad – Beograd 16.00

Read More »

Rezultati utakmica finalnog takmičarskog dana – 01.05.2018. – KADETKINJE

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN I FINALE   49. (17 – 19. mesta) Budva – Sr. Mitrovica (25:20, 25:16) 50:36 2:0 49/1(23 – 25. mesta) Leskovac – KiM (19:25, 24:26) 43:51 0:2 49/1 (17 – 19. mesta) Smederevo – Budva (25:16, 18:25, 15:13) 58:54 2:1 50. (20 – 22. mesta) Batočina – Pančevo (14:25, 08:25) 22:50 0:2 50/1(20 – 22. mesta) Makarska ...

Read More »

Rezultati utakmica drugog takmičarskog dana – 30.04.2018. – KADETI

Razigravanje za plasman 025. Požarevac – Novi Sad (20:25, 20:25) 40:50 0:2 026. Zagreb – Maribor (14:25, 29:31) 43:56 0:2 027. Žirovnica – Gornji Milanovac (20:25, 17:25) 37:50 0:2 028. KiM – Ljubinje 029. Novi Pazar – Beograd (22:25, 22:25) 44:50 0:2 030. Beograd 2 – Ljig (22:25, 19:25) 41:50 0:2 031. Smederevo – Nikšić (25:17, 25:20) 50:37 2:0 032. ...

Read More »