NAJNOVIJE VESTI

PIONIRKE II LIGA

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA U SEZONI 2018./2019.

I KOLO 13.10.2018
BR.UT. EKIPE
395. Crnjanski → Obrenovac
396. Akademija Singidunum → Novi Beograd
397. Pionir → Feniks Čukarički
398. Dunav → Radnički
Slobodan: OK Volleyland
II KOLO  27.10.2018
BR.UT. EKIPE
399. Feniks Čukarički → Dunav
400. Novi Beograd → Pionir
401. Obrenovac → Akademija Singidunum
402. Volleyland → Crnjanski
Slobodan: OK Radnički
III KOLO  10.11.2018
BR.UT. EKIPE
403. Akademija Singidunum → Volleyland
404. Pionir → Obrenovac
405. Dunav → Novi Beograd
406. Radnički → Feniks Čukarički
Slobodan: OK Crnjanski
IV KOLO  24.11.2018
BR.UT. EKIPE
407. Novi Beograd → Radnički
408. Obrenovac → Dunav
409. Volleyland → Pionir
410. Crnjanski → Akademija Singidunum
Slobodan: OK Feniks Čukarički
V KOLO   1.12.2018
BR.UT. EKIPE
411. Pionir → Crnjanski
412. Dunav → Volleyland
413. Radnički → Obrenovac
414. Feniks Čukarički → Novi Beograd
Slobodan: OK Akademija Singidunum
VI KOLO  22.12.2018
BR.UT. EKIPE
415. Obrenovac → Feniks Čukarički
416. Volleyland → Radnički
417. Crnjanski → Dunav
418. Akademija Singidunum → Pionir
Slobodan: OK Novi Beograd
VII KOLO 2.3.2019
BR.UT. EKIPE
419. Dunav → Akademija Singidunum
420. Radnički → Crnjanski
421. Feniks Čukarički → Volleyland
422. Novi Beograd → Obrenovac
Slobodan: OK Pionir
VIII KOLO  16.3.2019
BR.UT. EKIPE
423. Volleyland → Novi Beograd
424. Crnjanski → Feniks Čukarički
425. Akademija Singidunum → Radnički
426. Pionir → Dunav
Slobodan: OK Obrenovac
IX KOLO 30.3.2019
BR.UT. EKIPE
427. Radnički → Pionir
428. Feniks Čukarički → Akademija Singidunum
429. Novi Beograd → Crnjanski
430. Obrenovac → Volleyland
Slobodan: OK Dunav

Mladenovac bolji od Želje, crveno-beli bez poraza

KADETI XIII   KOLO Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 495 As – Crvena zvezda 0:3 19:25 24:26 12:25 55:76 Sudije: Jelisavčić K., Čubrilo T., Stiković M.   XI   KOLO Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 497 BlokAut – As 2:3 25:21 25:13 19:25 21:25 11:15 101:99 Sudije: Čubrilo T., Plavšić D., Smiljković ...

Read More »

Lucky Star savladao As u XVI kolu

PIONIRI XIV   KOLO Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 586 Lucky Star – Obrenovac 1:3 25:14 18:25 22:25 13:25   78:89 Sudije: Stiković M., Babić S., Stojanović M.   XV   KOLO Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 589 Crnjanski – As 1:3 25:17 20:25 19:25 20:25   84:92 Sudije: Jevtić J., Smiljković ...

Read More »

Beograd i Volleyland i dalje vode ljutu bitku za tron

KADETKINJE  II   LIGA XII   KOLO Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 271 Dunav – Akademija Singidunum 3:1 25:16 22:25 25:16 25:22   97:79 Sudije: Stiković M., Kresoja N., Bogićević L. 272 Avala – SPAS 3:0 25:21 25:8 25:14     75:43 Sudije: Jevtić J., Negić S., Stojanović A. 273 Volleyland – Beograd 2 1:3 15:25 22:25 ...

Read More »

As Batajnica upisao sedmi trijumf

KADETKINJE  I   LIGA  DRUGI  DEO X   KOLO GRUPA  „B“ Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 724 Kralj – Lucky Star 0:3 14:25 17:25 19:25     50:75 Sudije: Babić S., Vasiljević N., Cvetković N. 725 BOU Radnički – Lazarevac 3:0 25:21 27:25 25:23     77:69 Sudije: Cvetković N., Jovanović T., Babić S. 726 As Batajnica ...

Read More »

Volleyland i Crnjanski slavili nove pobede

PIONIRKE  II  LIGA VIII   KOLO Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 423 Volleyland – Novi Beograd 3:0 25:15 25:20 25:8     75:43 Sudije: Stojanović A., Negić S., Jevtić J. 424 Crnjanski – Feniks Čukarički 3:0 25:8 25:16 25:10     75:34 Sudije: Tasić N., Cvetković M., Mandić D. 425 Akademija Sng – BOU Radnički 1:3 ...

Read More »

Obrenovčanke i Lazarevčanke odlične kod pionirki

PIONIRKE  I  LIGA XIII   KOLO Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 371 TENT – Železnik 3:0 25:19 25:18 25:16 75:53 Sudije: Negić S., Milosavljević O., Stevanović N. 372 BlokAut – Sterija Prvi sudija nije dostavi rezultat odigrane utakmice Sudije: 373 As – Crvena zvezda 3:0 25:15 25:13 25:23 75:51 Sudije: Stanojlović M., Vasiljević N., Arsić M. ...

Read More »

Jelena Nikolić novi potpredsednik OSS

U beogradskom hotelu “Kraun Plaza” održan je sastanak Izvršnog odbora Odbojkaškog saveza Srbije, kojim je predsedavao Zoran Gajić, predsednik OSS. Na predlog predsednika Gajića, Izvršni odbor OSS je jednoglasno odlučio da Đula Mešter bude prvi potpredsednik OSS, a Jelena Nikolić, dugogodišnji kapiten seniorki Srbije, potpredsednik OSS. Sastanku su prisustvovali Ivan Knežević, generalni sekretar OSS, Đula Mešter, potpredsednik OSS, Bogdan Mamuzić, ...

Read More »

Roda i As vode ljutu bitku za prvu poziciju

KADETI XI   KOLO Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 485 Lucky Star – Partizan 1:3 19:25 19:25 25:20 16:25   79:95 Sudije:.Životić K., Erić M., Stojanović S. 486 As – Crnjanski 3:1 25:18 25:11 20:25 25:21   95:75 Sudije: Čubrilo T., Jović F., Stojanović M. 488 BlokAut – Crvena zvezda 0:3 13:25 16:25 20:25     ...

Read More »

As slavio protiv Obrenovca

PIONIRI XVI   KOLO Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 592 SPAS – Crvena zvezda 1:3 16:25 23:25 25:23 20:25   84:98 Sudije: Velojić B., Banjac M., Babić S. 593 Roda – Partizan 3:0 25:17 25:10 25:13     75:40 Sudije: Keneški M., Babić S., Velojić B. 594 BlokAut – Crnjanski 3:0 25:21 25:19 25:19     ...

Read More »

TENT i As Batajnica na čelu tabela

KADETKINJE  I  LIGA II DEO VI   KOLO GRUPA  „A“ Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 684 Partizan – BlokAut 2:3 19:25 25:27 25:12 28:26 13:15 110:115 Sudije: Tasić N., Nikolić L., Stiković M.   VII   KOLO GRUPA  „A“ Br. ut. EKIPE R I II III IV V ∑ 685 Partizan – As 3:1 25:27 25:17 25:22 ...

Read More »