NAJNOVIJE VESTI

PRVENSTVO BEOGRADA ZA MLAĐE KATEGORIJE

Pionirke II liga IX kolo – rezultati

IX   KOLO 272    21. maj – Dunav                3:1 (25:17,21:25,25:11,25:14)        96:67        Stiković M., Mandić D., Negić S. 273    Akademija Singidunum – Kolubara    3:1 (25:17,11:25,26:24,25:20)        87:86        Čubrilo T., Stojanović Ana, Pavlović N. 274    BG Volej – Železnik 2012        0:3 (11:25,8:25,11:25)            30:75        Pavlović N., Čubrilo T., Stojanović A. 275    Mladenovac – Volleyland    ...

Read More »

Kadetkinje II liga XI kolo – rezultati

XI   KOLO 450    Akademija Singidunum – SPAS        1:3 (20:25,20:25,25:22,18:25)        83:97        Šarenac J., Novaković B., Dekanj M. 451    Feniks Čukarički – Novi Beograd    3:0 (25:3,25:9,25:9)                75:21        Novaković B., Dekanj M., Šarenac M. 452    Vizurine Ajkulice – Volleyland 2        3:2 (25:20,17:25,25:17,21:25,15:13)        103:100    Babić S., Jocić V., Delčev P. 453    Lucky Star 2 – ...

Read More »

Pioniri X kolo – rezultati

X   KOLO 037    Obrenovac – Blok Aut            0:3 (16:25,15:25,20:25)            51:75        Smiljković M., Stevanović Nina, Stevanović S. 038    Crvena zvezda – Crnjanski        3:0 (25:22,25:21,25:20)            75:63        Filipović A., Nedeljković M., Dekanj M. 039    Lucky Star – Partizan            0:3 (15:25,16:25,21:25)            52:75        Jović F., Vasiljević N., Stojanović S. 040    Roda ...

Read More »

Juniori X kolo – rezultati

X   KOLO 131    Partizan – Mladenovac            3:0 (25:18,25:15,25:19)            75:52        Arsić M., Jakšić D., Amidžić V. 132    Crvena zvezda – Železničar        3:0 (25:20,25:18,25:18)            75:56        Vukašinović M., Amidžić V., Arsić M. Slobodan : Lucky Star

Read More »

Pionirke I liga – XI kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 203 As – Sterija 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 9.00 SC „Banjica“ – teren 1 204 Roda – Partizan 14.30 SC „Banjica“ – teren 1 205 Lucky Star – Blok Aut 10.50 SC „Banjica“ – teren 1 206 Vizura – Avala 09.00 SC „Banjica“ – teren 2 207 Imlek – Crvena zvezda 12.40 ...

Read More »

Pionirke II liga – IX kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 272 21. maj – Dunav 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 273 Akademija Singidunum – Kolubara 10.20 ZSMSRS – teren 1 (levo) 274 BG Volej – Želeuznik 2012 12.05 ZSMSRS – teren 1 (levo) 275 Mladenovac – Volleyland 10.30 OŠ „Sveti Sava“, Mladenovac 276 Železničar – Crnjanski 12.05 ZSMSRS ...

Read More »

Kadetkinje I liga – XIII kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 386 As – Radnički 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 387 Roda – Volleyland 09.00 SC „Banjica“ – teren 1 388 Lucky Star -Kralj 16.15 SC „Banjica“ – teren 2 389 Vizurine Ajkulice – Partizan 12.40 SC „Banjica“ – teren 1 390 Dunav – BlokAut 16.15 SC ...

Read More »

Kadetkinje II Liga – XI kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 450 Akademija Singidunum – SPAS 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 14.05 ZSMSRS – teren 1 (levo) 451 Feniks Čukarički – Novi Beograd 12.20 ZSMSRS – teren 1 (levo) 452 Vizurine Ajkulice – Volleyland 2 12.20 ZSMSRS – teren 2 (desno) 453 Lucky Star 2 – Železnik 2012 14.05 ZSMSRS – teren 2 (desno)

Read More »

Juniori – X kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 131 Partizan – Mladenovac 4.3. 4.3. 10.50 SC „Banjica“ – teren 2 132 Crvena zvezda – Železničar 09.00 SC „Banjica“ – teren 2 Slobodan : Lucky Star

Read More »

Kadeti – X kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 093 Železničar – Blok Aut   25.2. 14.30 ZSMSRS – teren 1 (levo) 094 Crvena zvezda – Crnjanski 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 095 Roda – Partizan 16.20 SC „Banjica“ – teren 2 096 Lucky Star – As 14.30 ZSMSRS – teren 2 (desno)

Read More »