NAJNOVIJE VESTI

VESTI

Humanitarni turnir za Matiju Vladisavljevića

Odbojkaški savez Beograda organizuje humanitarni turnir za Matiju Vladisavljevića.

Turnir će biti organizovan 11.11.2019. od 12h na dve lokacije (SC Vizura i Impuls) u tri mini volej kategorije a pravo nastupa imaju svi koji imaju važeći lekarski pregled:

1. 2007. i mlađi
2. 2008. i mlađi i
3. 2009. i mlađi

Prvi stepen Kupa Srbije – izvlačenje parova

Izvlačenje parova za prvi stepen takmičenja Kupa Srbije za 2020. godinu održaće se  16.avgusta 2019. u kancelariji Odbojkaškog saveza Beograda sa početkom u 12 časova.

 

Prvenstvo Beograda u odbojci na pesku

 

Ove subote, 22.06.2019. godine, održan je 2.turnir Prvenstva Beograda u odbojci na pesku na Adi Ciganliji na popularnim Shark-ovim terenima.

Na sledećem linku možete preuzeti informacije o rezultatima turnira:

Bilten prvenstva Beograda u odbojci na pesku br.1

Rezultati utakmica XVI kola Regionalne lige

061. Crnjanski – Obilić   3:0 (25:21, 25:18, 25:12) 75:51 062. Blok Aut – As Beograd   3:1 (25:18, 25:21, 16:25, 25:15) 91:79 063. Avala – Dunav   3:1 (25:16, 25:20, 22:25, 25:20) 97:81 064. SPAS – Pionir   1:3 (25:27, 25:20, 11:25, 08:25) 69:97   Zaostala utakmica IV kola: 013. Pionir – AS Beograd   0:3 (20:25, 17:25, 23:25) 60:75  

Read More »

Rezultati utakmica XV kola Regionalne lige

  057.  Dunav – SPAS   3:0 (25:05, 25:13, 25:19) 75:37 058.  As Beograd – Avala   2:3 (15:25, 25:21, 17:25, 25:23, 11:15) 93:109 059.  Obilić – Blok Aut   3:0 (25:21, 25:16, 25:13) 75:50 060.  Partizan 2 – Crnjanski   3:2 (28:30, 20:25, 25:14, 25:23, 15:13) 112:105

Read More »

Rezultati utakmica VIII kola Beogradske lige

  023 Volleyland – Železničar    3:0 (25:18, 25:17, 25:13) 75:48 024. Obrenovac – Radnički 2    3:0 (25:13, 25:20, 25:18) 75:51 054. Mladenovac – Akademija Singidunum   3:0 (25:14, 30:28, 25:17) 80:59

Read More »

Rezultati utakmica XIV kola Regionalne lige

  XIII kolo 052. Crnjanski – Blok Aut   3:0 (25:16, 25:08, 25:11) 75:35 XIV kolo 053. Blok Aut – Partizan 2    0:3 (11:25, 25:27, 21:25) 57:77 054. Avala – Obilić   3:0 (25:23, 25:19, 25:22) 75:64 055. SPAS – As Beograd  2:3 (11:25, 25:23, 20:25, 25:17, 13:15) 94:105 056. Pionir – Dunav   1:3 (25:16, 21:25, 13:25, 23:25) 82:91

Read More »

Rezultati utakmica XIII kola Regionalne lige

  049. As (Bgd.) – Pionir   3:2 (25:19, 25:13, 23:25, 24:26, 15:7) 112:90 050. Obilić – SPAS   3:0  (25:14, 25:21, 25:10) 75:45

Read More »

Potez dana!

Dragi naši prijatelji i sportisti, zadovoljstvo nam je da vas obavestimo da ćemo u periodu od 18.03 do poslednjeg kola kadetske lige Beograda, na zvaničnoj Facebook stranici OSB startovati sa aktivacijom „Potez dana“ za sve sadašnje i neke naše buduće fanove. U cilju promovisanja odbojke, pozivamo vas da učestvujete sa nama u ovoj aktivaciji. Aktivacija se ogleda u tome da ...

Read More »

Mlađe pionirke A3 IX kolo – rezultati

PRVA  GRUPA 558    Crnjanski 1 – Lucky Star            0:3 (17:25,24:26,25:27)            66:78        Stojanović K., Delčev P., Sekulić V. 559    Blok Aut 1 – As Batajnica        0:3 (11:25,10:25,15:25)            36:75        Keneški M., Filipović A., Božić I.   DRUGA  GRUPA 588    Roda – Crnjanski 2            3:0 (25:23,25:12,27:25)            77:60        Nedeljković M., ...

Read More »

Pionirke I liga XI kolo – rezultati

XI   KOLO 203    As – Sterija                0:3 (22:25,19:25,18:25)            59:75        Cvetković N., Kovačić Đ., Bubalo S. 204    Roda – Partizan                0:3 (20:25,15:25,16:25)            51:75        Bogićević L., Gočmanac T., Nikolić L. 205    Lucky Star – Blok Aut            3:2 (15:25,20:25,25:21,25:11,15:10)        100:92        Negić S., Davidović B., Stiković M. 206    ...

Read More »