NAJNOVIJE VESTI

VESTI

Humanitarni turnir za Matiju Vladisavljevića

Odbojkaški savez Beograda organizuje humanitarni turnir za Matiju Vladisavljevića.

Turnir će biti organizovan 11.11.2019. od 12h na dve lokacije (SC Vizura i Impuls) u tri mini volej kategorije a pravo nastupa imaju svi koji imaju važeći lekarski pregled:

1. 2007. i mlađi
2. 2008. i mlađi i
3. 2009. i mlađi

Prvi stepen Kupa Srbije – izvlačenje parova

Izvlačenje parova za prvi stepen takmičenja Kupa Srbije za 2020. godinu održaće se  16.avgusta 2019. u kancelariji Odbojkaškog saveza Beograda sa početkom u 12 časova.

 

Prvenstvo Beograda u odbojci na pesku

 

Ove subote, 22.06.2019. godine, održan je 2.turnir Prvenstva Beograda u odbojci na pesku na Adi Ciganliji na popularnim Shark-ovim terenima.

Na sledećem linku možete preuzeti informacije o rezultatima turnira:

Bilten prvenstva Beograda u odbojci na pesku br.1

Kadetkinje I liga – XII kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 378 Radnički – TENT     25.2. 09.10 SC „Banjica“ – teren 1 379 Sterija – Beograd 12.40 SC „Banjica“ – teren 1 380 As Batajnica – Imlek 12.40 SC „Banjica“ – teren 2 381 Crvena zvezda – Dunav 10.50 SC „Banjica“ – teren 1 382 Blok Aut – Vizurine Ajkulice 10.50 SC „Banjica“ – ...

Read More »

Pionirke I liga – X kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 196 Sterija – TENT       24.2. OTKAZANO 197 Lazarevac – Beograd 15.30 SC „Banjica“ – teren 2 198 As Batajnica – Imlek 10.00 OŠ Branko Radičević 199 Crvena zvezda – Vizurine Ajkulice 17.15 SC „Banjica“ – teren 2 200 Avala – Lucky Star OTKAZANO 201 Blok Aut – Roda 15.30 SC „Banjica“ – ...

Read More »

Razvojna liga seniorke I kolo – 25.2.2018

I KOLO BR.UT. EKIPE DATUM VREME GRUPA SALA   Partizan 3S – Železnik 2012 S N 25.2 16.10   ZSMSRS* – Hala teren levo   Blok Aut 3S – Blok Aut 4S N 25.2 16.10   ZSMSRS* – Hala teren desno SLOB Lucky Star S        

Read More »

Razvojna liga – Pionirke VIII kolo 24./25.2.2018.

VII KOLO BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA – TEREN 220. TENT → Blok Aut 7 S 24.2 11.10 Četvrta beogradska gimnazija 289. Blok Aut 2 → Blok Aut 5 S 24.2 12.20 Četvrta beogradska gimnazija 224. Sterija  → Blok Aut 6 S 24.2 13.30 Četvrta beogradska gimnazija 287. Dunav → Blok Aut 8 S 24.2 14.50 Četvrta beogradska gimnazija 348. ...

Read More »

Kadetkinje II liga – IX kolo

18.2.2018. 4.42 Feniks Čukarički – SPAS 14.25 ZSMSRS – teren 1 (levo) 443 Vizurine Ajkulice – Akademija Sng 14.25 ZSMSRS – teren 2 (desno) 444 Lucky Star 2 – Novi Beograd 16.10 ZSMSRS – teren 1 ili 2 445 Železnik 2012 – Volleyland 16.15 SC „Banjica“ – teren 1 ili 2

Read More »

Kadetkinje I liga – XI kolo

15.2.2018. 376 Imlek – Sterija 14.00 OŠ „Stevan Sremac“, Borča 18.2.2018. 370 Volleyland – Radnički 14.30 SC „Banjica“ – teren 1 371 As – Kralj 09.00 SC „Banjica“ – teren 1 372 Roda – Partizan 12.45 SC „Banjica“ – teren 2 373 Lucky Star – Blok Aut 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 374 Vizurine Ajkulice – Crvena zvezda 11.00 ...

Read More »

Pionirke II liga – VIII kolo

17.2.2018. 267 Radnički – Železničar 10.20 ZSMSRS – teren 1 (levo) 268 Crnjanski – Mladenovac 10.20 ZSMSRS – teren 2 (desno) 269 Volleyland – BG Volej 12.05 ZSMSRS – teren 2 (desno) 270 Železnik 2012 – Akademija Sng 12.05 ZSMSRS – teren 1 (levo) 24.2.2018. 266 Dunav – Pionir  18.15 OŠ „Borislav Pekić“ ODLOŽENO 271 Kolubara – 21. maj

Read More »

Prvomajski turnir od 29.4. do 1.5.2018.

Treadicionalni Prvomajski turnir gradskih reprezentacija – 53. međunarodni Trofej Beograda 2018. biće održan od 29.4. do 1.5.2018. godine. Turnir će se igrati u SC Voždovac na Banjici i SC Šumice, a više detalja biće objavljeno u narednim danima.  

Read More »

Završeni kampovi nada beogradske odbojke

Kampovi za najperspektivnije igračice i igrače Beograda, koji su počeli sa radom 5. februara danas se završavaju. Aleksandar Berjan, selektor ženske kadetske reprezentacije Beograda, rekao je da izuzetno zadovoljan uslovima u kojima su trenirali i kvalitetom odrađenih treninga. Cilj je bio da se upozna sa što više igračica koje su potencijalni kandidati za reprezentaciju Beograda. Igračice su bile podeljene u ...

Read More »

Razvojna liga 17./18.2.2018

MLAĐE PIONIRKE V KOLO BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA – TEREN 158. Blok Aut 3 → Avala Petak 16.2 12.15 Četvrta beogradska gimnazija           036. Akademija Singidunum → Obrenovac S 17.2 11.10 Četvrta beogradska gimnazija 040. Blok Aut 12 → Železničar 2 S 17.2 12.20 Četvrta beogradska gimnazija 099. Sterija → As (Bg.) S 17.2 13.30 ...

Read More »