Odbojka na pesku – rezultati prvog turnira!

U subotu 23.6.2018. odigran je prvi turnir Prvenstva Beograda u odbojci na pesku za mlađe kategorije.

Ekipe su u prvom delu takmičenja bile podeljene u tri grupe, a u polufinale su ušle tri prvoplasirane i najbolja drugoplasirana ekipa.

U finalu je par Njegovan/Lukić (VOLLEY LAND) pobedio par Žunić/Žunić(CRNJANSKI), dok je u utakmici za treće mesto par  Golić/Pavlović (STERIJA) bio bolji od para Teofilović/Jezdimirović (VOLLEY LAND).

Medalje i nagrade najboljim ekipama dodelili su bivše reprezentativke Sanja Hanušić, Ivana Isailović i Mladen Maran, predsednik OSB.

 

 

 

x

Check Also

Sastanak sa predstavnicima klubova

U utorak 9.6.2026 u Hotelu M održan je sastanak sa predstavnicima klubova Odbojkaškog saveza Beograda. ...

Blok Aut i Vizura na postolju, Beograd ostao bez medalje

Finalni turnir Prvenstva Srbije za pretpionirke okončan je u nedeljу 31. maja U Bačkoj Palanci, ...