NAJNOVIJE VESTI

Kadeti odigrali prva dva kola na Majskom turniru

KADETI

ČETVRTAK,         2. MAJ PREDTAKMIČENJE

 

GRUPA „A“
KOLO Br. ut. Ekipe R I II III
I 001 Valjevo – Srbija U17 0:2 17:25 13:25 30:50
I 002 Novi Sad – Žirovnica 2:0 25:9 25:7 50:16
II 009 Valjevo – Žirovnica 2:0 25:21 26:24 51:45
II 010 Srbija U17 – Novi Sad 0:2 23:25 19:25 42:50

 

GRUPA „B“
KOLO Br. ut. Ekipe R I II III
I 003 Beograd 1 – Ljubljana 2 2:0 25:13 25:18 50:31
I 004 Smederevo – Sr. Mitrovica 2:0 25:16 25:19 50:35
II 011 Ljubljana 2 – Sr. Mitrovica 1:2 25:17 13:25 12:15 50:57
II 012 Beograd 1 – Smederevo 2:0 25:14 25:16 50:30

 

GRUPA „C“
KOLO Br. ut. Ekipe R I II III
I 005 Požarevac – Kragujevac 2:0 25:16 25:18 50:34
I 006 Modriča – Ljubljana 1 0:2 28:30 20:25 48:55
II 013 Kragujevac – Ljubljana  1 0:2 16:25 23:25 39:50
II 014 Požarevac – Modriča 2:0 25:14 25:16 50:30

 

GRUPA „D“
KOLO Br. ut. Ekipe R I II III
I 007 Maribor – Podgorica 2:0 25:21 25:17 50:38
I 008 Zagreb – Beograd 2 0:2 21:25 15:25 36:50
II 015 Podgorica – Beograd 2 1:2 25:23 26:28 13:15 64:66
II 016 Maribor – Zagreb 2:0 25:16 25:21 50:37

 

T A B E LE

GRUPA „A“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. NOVI SAD 2 2 0 4:0 100:58 6
2. SRBIJA U17 2 1 1 2:2 92:80 3
3. VALJEVO 2 1 1 2:2 81:95 3
4. ŽIROVNICA 2 0 2 0:4 61:101 0

 

GRUPA „B“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. BEOGRAD 1 2 2 0 4:0 100:61 6
2. SMEDEREVO 2 1 1 2:2 80:85 3
3. SR. MITROVICA 2 1 1 2:3 92:100 2
4. LJUBLJANA 2 2 0 2 1:4 81:107 1

 

GRUPA „C“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. POŽAREVAC 2 2 0 4:0 100:64 6
2. LJUBLJANA  1 2 2 0 4:0 105:87 6
3. MODRIČA 2 0 2 0:4 78:105 0
4. KRAGUJEVAC 2 0 2 0:4 73:100 0

 

GRUPA „D“
Plasman EKIPE BU POB POR SET POENI BOD
1. MARIBOR 2 2 0 4:0 100:75 6
2. BEOGRAD 2 2 2 0 4:1 116:100 5
3. PODGORICA 2 0 2 1:4 102:116 1
4. ZAGREB 2 0 2 0:4 73:100 0

 

PETAK,      3. MAJ PREDTAKMIČENJE I

 

GRUPA „A“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
017 Novi Sad – Valjevo 09.20 Hala „Impuls“ 2
018 Žirovnica – Srbija U17 10.40 Hala „Impuls“ 2

 

GRUPA „B“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
019 Smederevo – Ljubljana 2 09.00 SC „Banjica“ 1
020 Sr. Mitrovica – Beograd 1 10.20 SC „Banjica“ 1

 

GRUPA „C“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
021 Modriča – Kragujevac 11.40 SC „Banjica“ 1
022 Ljubljana 1 – Požarevac 13.00 SC „Banjica“ 1

 

GRUPA „D“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
023 Zagreb – Podgorica 12.00 Hala „Impuls“ 2
024 Beograd 2 – Maribor 13.20 Hala „Impuls“ 2

 

 

PETAK,      3. MAJ RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN
025 1/A – 1/D 14.40 Hala „Impuls“ 2
027 2/A – 2/D 16.00 Hala „Impuls“ 2
029 3/A – 3/D 17.20 Hala „Impuls“ 2
031 4/A – 4/D 18.40 Hala „Impuls“ 2
026 1/B – 1/C 14.20 SC „Banjica“ 1
028 2/B – 2/C 15.40 SC „Banjica“ 1
032 4/B – 4/C 18.40 Hala „Impuls“ 1
030 3/B – 3/C 18.40 Hala „Impuls“ 3

 

x

Check Also

Drugi deo seminara za trenere

Stručni online seminar za trenere januar 2023 Drugi, obavezni, godišnji seminar za trenere II lige istok, ...

Bojana Drča najbolja sportistkinja Beograda

Bojana Drča, tehničar ženske seniorske reprezentacije Srbije, najbolji tehničar SP 2022, u prošloj sezoni član ...