NAJNOVIJE VESTI

Raspored grupa i satnica 54. Majskog turnra

Na 54. Međunarodnom “Majskom turniru” – Trofej Beograda 2019, koji će se odigrati 2 – 4. maja. učestvovaće 36 ekipe iz osam zemalja. Na turniru će igrati 20 ekipa u konkurenciji kadetkinja i 16 ekipa u konkurenciji kadeta.

 

KADETI

 

GRUPA  „A“ GRUPA  „B“
1.         SRBIJA U17 1.         BEOGRAD 1
2.         NOVI SAD 2.         SMEDEREVO
3.         ŽIROVNICA 3.         SREMSKA MITROVICA
4.         VALJEVO 4.         LJUBLJANA  2

 

GRUPA  „C“ GRUPA  „D“
1.         POŽAREVAC 1.         PODGORICA
2.         LJUBLJANA  1 2.         MARIBOR
3.         KRAGUJEVAC 3.         ZAGREB
4.         MODRIČA 4.         BEOGRAD  2

 

ČETVRTAK,               2. MAJ PREDTAKMIČENJE

 

GRUPA „A“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
001 Valjevo – Srbija U16 09.20 Hala „Impuls“ 2
002 Novi Sad – Žirovnica 10.40 Hala „Impuls“ 2
009 Valjevo – Žirovnica 14.40 Hala „Impuls“ 2
010 Srbija U16 – Novi Sad 16.00 Hala „Impuls“ 2

 

GRUPA „B“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
012 Beograd 1 – Smederevo 09.00 SC „Banjica“ 2
004 Smederevo – Sr. Mitrovica 10.20 SC „Banjica“ 2
011 Ljubljana 2 – Sr. Mitrovica 14.20 SC „Banjica“ 2
003 Beograd 1 – Ljubljana 2 15.40 SC „Banjica“ 2

 

GRUPA „C“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
005 Požarevac – Kragujevac 12.00 Hala „Impuls“ 2
006 Modriča – Ljubljana 1 13.20 Hala „Impuls“ 2
013 Kragujevac – Ljubljana  1 17.20 Hala „Impuls“ 2
014 Požarevac – Modriča 18.40 Hala „Impuls“ 2

 

GRUPA „D“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
007 Maribor – Podgorica 11.40 SC „Banjica“ 2
008 Zagreb – Beograd 2 13.00 SC „Banjica“ 2
015 Podgorica 2 – Beograd 2 18.40 Hala „Impuls“ 1
016 Maribor – Zagreb 18.40 Hala „Impuls“ 3

 

 

PETAK,     3. MAJ PREDTAKMIČENJE I

 

GRUPA „A“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
017 Novi Sad – Valjevo 09.20 Hala „Impuls“ 2
018 Žirovnica – Srbija U17 10.40 Hala „Impuls“ 2

 

GRUPA „B“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
019 Smederevo – Ljubljana 2 09.00 SC „Banjica“ 1
020 Sr. Mitrovica – Beograd 1 10.20 SC „Banjica“ 1

 

GRUPA „C“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
021 Modriča – Kragujevac 11.40 SC „Banjica“ 1
022 Ljubljana 1 – Požarevac 13.00 SC „Banjica“ 1

 

GRUPA „D“
Br. ut. Ekipe Vreme Sala Teren
023 Zagreb – Podgorica 12.00 Hala „Impuls“ 2
024 Beograd 2 – Maribor 13.20 Hala „Impuls“ 2

 

PETAK,     3. MAJ RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN
025 1/A – 1/D 14.40 Hala „Impuls“ 2
027 2/A – 2/D 16.00 Hala „Impuls“ 2
029 3/A – 3/D 17.20 Hala „Impuls“ 2
031 4/A – 4/D 18.40 Hala „Impuls“ 2
026 1/B – 1/C 14.20 SC „Banjica“ 1
028 2/B – 2/C 15.40 SC „Banjica“ 1
032 4/B – 4/C 18.40 Hala „Impuls“ 1
030 3/B – 3/C 18.40 Hala „Impuls“ 3

 

SUBOTA,  4. MAJ RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN
za 15. mesto 033      Poraženi 31 – Poraženi 32 08.20 Hala „Impuls“ 2
za 13. mesto 034      Pobednik 31 – Pobednik 32 09.40 Hala „Impuls“ 2
za 11. mesto 035      Poraženi 29 – Poraženi 30 11.00 Hala „Impuls“ 2
za 9. mesto 036      Pobednik 29 – Pobednik 30 08.20 SC „Banjica“ 2
za 7. mesto 037      Poraženi 27 – Poraženi 28 09.40 SC „Banjica“ 2
za 5. mesto 038      Pobednik 27 – Pobednik 28 11.00 SC „Banjica“ 2
 
za 3. mesto 039      Poraženi 25 – Poraženi 26 09.00 SC „ŠUMICE“
FINALE 040      Pobednik 25 – Pobednik 26 14.00 SC „ŠUMICE“

 

KADETKINJE

 

GRUPA „A“
1.         BEOGRAD 1
2.         SKOPLJE  1
3.         HOČE

 

GRUPA „B“
1.         SRBIJA  U16
2.         SMEDEREVO
3.         NOVI SAD
4.         ŽIROVNICA

 

GRUPA „C“
1.         ZAGREB
2.         ČAČAK
3.         BILEĆA

 

GRUPA „D“
1.         OBRENOVAC
2.         BATOČINA
3.         SKOPLJE  2

 

GRUPA „E“
1.         HRVATSKA  U16
2.         ŠABAC
3.         BEOGRAD  2
4.         BUDIMPEŠTA

 

GRUPA „F“
1.         STARA  PAZOVA
2.         MILANO
3.         MARIBOR

 

 

 

 

ČETVRTAK,               2. MAJ PREDTAKMIČENJE

 

GRUPA „A“
001 Skoplje 1 – Hoče 09.20 Hala „Impuls“ 1
009 Beograd 1 – Skoplje 1 13.20 Hala „Impuls“ 1
017 Hoče – Beograd 1 17.20 Hala „Impuls“ 1

 

GRUPA „B“
002 Srbija U16 – Žirovnica 10.40 Hala „Impuls“ 3
003 Smederevo – Novi Sad 12.00 Hala „Impuls“ 3
010 Pobednik 002 – Pobednik 003 14.40 Hala „Impuls“ 3
011 Poraženi 002 – Poraženi 003 16.00 Hala „Impuls“ 3

 

GRUPA „C“
004 Čačak  – Bileća 15.40 SC „Banjica“ 1
012 Zagreb – Čačak 13.00 SC „Banjica“ 1
018 Bileća – Zagreb 10.20 SC „Banjica“ 1

 

GRUPA „D“
005 Batočina – Skoplje 2 14.20 SC „Banjica“ 1
013 Obrenovac – Batočina 11.40 SC „Banjica“ 1
019 Skoplje 2 – Obrenovac 09.00 SC „Banjica“ 1

 

GRUPA „E“
006 Hrvatska U16 – Budimpešta 10.40 Hala „Impuls“ 1
007 Šabac – Beograd 2 12.00 Hala „Impuls“ 1
014 Pobednik 006 – Pobednik 007 14.40 Hala „Impuls“ 1
015 Poraženi 006 – Poraženi 007 16.00 Hala „Impuls“ 1

 

GRUPA „F“
020 Maribor – St. Pazova 09.20 Hala „Impuls“ 3
016 St. Pazova – Milano 13.20 Hala „Impuls“ 3
008 Milano – Maribor 17.20 Hala „Impuls“ 3

 

 

PETAK,     3. MAJ RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN

 

 
021 1 – 6                 G         1/B – 1/C 09.20 Hala „Impuls“ 1
033 13 – 20             N         3/A – 4/B 10.40 Hala „Impuls“ 1
034 13 – 20             M         3/B – 3/C 12.00 Hala „Impuls“ 1
023 1 – 6                 G         1/A – 1/B 13.20 Hala „Impuls“ 1
037 13 – 16

N         Pobednik 33 – Pobednik 34

14.40 Hala „Impuls“ 1
038 17 – 20

N         Poraženi 33 – Poraženi 34

16.00 Hala „Impuls“ 1
025 1 – 6                 G         1/C – 1/A 17.20 Hala „Impuls“ 1
022 1 – 6                 H         1/E – 1/F 09.20 Hala „Impuls“ 3
035 13 – 20             M         3/D – 4/E 10.40 Hala „Impuls“ 3
036 13 – 20             M         3/E – 3/F 12.00 Hala „Impuls“ 3
024 1 -6                  H         1/D – 1/E 13.20 Hala „Impuls“ 3
039 13 – 16

M         Pobednik 35 – Pobednik 36

14.40 Hala „Impuls“ 3
040 17 – 20

M         Poraženi 35 – Poraženi 36

16.00 Hala „Impuls“ 3
026 1 – 6                 H         1/F – 1/D 17.20 Hala „Impuls“ 3
027 7 – 12               J          2/B – 2/C 09.00 SC „Banjica“ 2
028 7 – 12               K          2/E – 2/F 10.20 SC „Banjica“ 2
029 7 – 12               J          2/A – 2/B 11.40 SC „Banjica“ 2
030 7 – 12               K          2/D – 2/E 13.00 SC „Banjica“ 2
031 7 – 12               J          2/C – 2/A 14.20 SC „Banjica“ 2
032 7 – 12               K          2/F – 2/D 15.40 SC „Banjica“ 2

 

SUBOTA,  4. MAJ RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN

 

za 19. mesto 041      4/N – 4/M 08.20 Impuls 1
za 5. mesto 048      3/G – 3/H 09.40 Impuls 1
za 9. mesto 046      2/J – 2/K 11.00 Impuls 1
za 17. mesto 042      3/N – 3/M 08.20 Impuls 3
za 7. mesto 047      2/J – 2/K 09.40 Impuls 3
za 13. mesto 044      1/N – 1/M 11.00 Impuls 3
 
za 15. mesto 043      2/N – 2/M 08.20 SC „Banjica“ 1
za 11. mesto 045      3/J – 3/K 09.40 SC „Banjica“ 1
 
za 3. mesto 049      2/G – 2/H 10.30 SC „ŠUMICE“
FINALE 050      1/G – 1/H 12.00 SC „ŠUMICE“

 

 

x

Check Also

Izmena rasporeda utakmica Razvojne lige

RASPORED UTAKMICA RAZVOJNA LIGA 2019 2020 N

Izmena rasporeda za pionirke A3

Raspored utakmica A3 2019 2020