NAJNOVIJE VESTI

Finalni turnir kadetkinja 7 – 9. juna u Obrenovcu

Finalni turnir prvenstva Srbije 2019. u konkurenciji kadetkinja odigraće se 7 – 9. juna u Obrenovcu, a tehnički organizator je OK TENT iz Obrenovca. Utakmice će se igrati u dvorani SKC Obrenovac i u sali Poljoprivredno – hemijske škole, a 12 ekipa biće podeljeno u 4 grupe.

U dvorani SKC Obrenovac, u A grupi će igrati Novi Pazar, Ivanjica i TENT iz Obrenovca, a u B grupi Omladinac iz Novih Banovaca, Šumadija iz Aranđelovca i Blok Aut iz Beograda. U sali Poljoprivredno – hemijske škole, u V grupi će igrati Srbijanka 014 iz Valjeva, Dubočica iz Leskovca i Beograd, a u G grupi Partizan, Desetka iz Niša i Vizura.

 

KADETKINJE – PRVENSTVO SRBIJE 2019. – FINALNI TURNIR – OBRENOVAC (7 – 9. JUN) – DVORANA SKC OBRENOVAC I SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

A GRUPA – DVORANA SKC OBRENOVAC:

PETAK, 7. JUN:

TENT (OBRENOVAC) – NOVI PAZAR       12.00

NOVI PAZAR – IVANJICA                       19.00

SUBOTA, 8. JUN:

TENT (OBRENOVAC) – IVANJICA           9.00

 

B GRUPA – DVORANA SKC OBRENOVAC:

PETAK, 7. JUN:

OMLADINAC (NOVI BANOVCI) – BLOK AUT (BEOGRAD)             10.00

OMLADINAC (NOVI BANOVCI) – ŠUMADIJA (ARANĐELOVAC)     17.00

SUBOTA, 8. JUN:

ŠUMADIJA (ARANĐELOVAC) – BLOK AUT (BEOGRAD)                11.00

 

V GRUPA – SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

PETAK, 7. JUN:

SRBIJANKA 014 (VALJEVO) – BEOGRAD 10.00

SRBIJANKA 014 (VALJEVO) – DUBOČICA (LESKOVAC)         17.00

SUBOTA, 8. JUN:

DUBOČICA (LESKOVAC) – BEOGRAD           9.00

 

G GRUPA – SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

PETAK, 7. JUN:

PARTIZAN – VIZURA                 12.00

PARTIZAN – DESETKA (NIŠ)     19.00

SUBOTA, 8. JUN:

VIZURA – DESETKA (NIŠ)         11.00

 

SUBOTA, 8. JUN:

DVORANA SKC OBRENOVAC:

POLUFINALE:

B 1 – V 1          18.00

A 1 – G 1          20.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

A 2 – G 2          16.00

 

SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 9 – 12. MESTA:

B 3 – V 3          16.00

A 3 – G 3          18.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

B 2 – V 2          20.00

NEDELJA, 9. JUN:

DVORANA SKC OBRENOVAC:

FINALE:                        13.00

MEČ ZA 3. MESTO:        11.00

MEČ ZA 5. MESTO:        9.00

 

SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

MEČ ZA 7. MESTO:        13.00

MEČ ZA 9. MESTO:        11.00

MEČ ZA 11. MESTO:      9.00

 

x

Check Also

Drugi deo seminara za trenere

Stručni online seminar za trenere januar 2023 Drugi, obavezni, godišnji seminar za trenere II lige istok, ...

Bojana Drča najbolja sportistkinja Beograda

Bojana Drča, tehničar ženske seniorske reprezentacije Srbije, najbolji tehničar SP 2022, u prošloj sezoni član ...