NAJNOVIJE VESTI

Juniori Crvene zvezde i Vojvodine NS seme u polufinalu u Kraljevu

Na Finalnom turniru prvenstva Srbije 2019. u konkurenciji juniora, koji je danas počeo u Kraljevu, posle dva odigrana kola plasman u polufinale su izborili Crvena zvezda i Vojvodina NS seme iz Novog Sada. Preostala dva mesta izboriće pobednici mečeva Laki Star – Ribnica i Partizan – Metalac Takovo.

JUNIORI – PRVENSTVO SRBIJE 2019. – FINALNI TURNIR – KRALJEVO (10 – 12. MAJ):

A GRUPA – NOVA HALA SPORTOVA:

PETAK, 10. MAJ:

1. KOLO:

RIBNICA (KRALJEVO) – UŽICE        3:0 (25:15, 25:21, 25:13)

CRVENA ZVEZDA – LAKI STAR (BEOGRAD)                    3:0 (25:14, 26:24, 25:14)

2. KOLO:

LAKI STAR (BEOGRAD) – UŽICE            3:1 (25:27, 25:20, 25:20, 25:18)

CRVENA ZVEZDA – RIBNICA (KRALJEVO)    3:1 (22:25, 25:19, 28:26, 25:21)

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA      2    2    0    6:1       6

2. RIBNICA                   2    1    1    4:3       3

3. LAKI STAR                2    1    1    3:4       3

4. UŽICE                       2    0    2    1:6       0

 

3. KOLO – SUBOTA, 11. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – UŽICE         10.00

LAKI STAR (BEOGRAD) – RIBNICA (KRALJEVO)       12.00

 

B GRUPA – STARA HALA SPORTOVA:

PETAK, 10. MAJ:

1. KOLO:

METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC) – NIŠ      3:0 (25:18, 25:23, 25:22)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – PARTIZAN             3:1 (26:24, 25:19, 23:25, 25:13)

2. KOLO:

PARTIZAN – NIŠ     3:0 (25:23, 25:14, 25:22)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC)              3:0 (25:18, 25:21, 25:10)

TABELA:

1. VOJVODINA NS SEME      2    2    0    6:1       6

2. PARTIZAN                       2    1    1    4:3       3

3. METALAC TAKOVO          2    1    1    3:3       3

4. NIŠ                                 2    0    2    0:6       0

 

3. KOLO – SUBOTA, 11. MAJ:

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – NIŠ     10.00

PARTIZAN – METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC)        12.00

SUBOTA, 11. MAJ – NOVA HALA SPORTOVA:

POLUFINALE:

A 1 – B 2          19.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

A 3 – B 4          17.00

 

 

SUBOTA, 11. MAJ – STARA HALA SPORTOVA:

POLUFINALE:

B 1 – A 2          19.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

B 3 – A 4          17.00

 

NEDELJA, 12. MAJ – NOVA HALA SPORTOVA:

FINALE:                        11.30

MEČ ZA 5. MESTO:        9.30

 

NEDELJA, 12. MAJ – STARA HALA SPORTOVA:

MEČ ZA 3. MESTO:        11.00

MEČ ZA 7. MESTO:        9.00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Drugi deo seminara za trenere

Stručni online seminar za trenere januar 2023 Drugi, obavezni, godišnji seminar za trenere II lige istok, ...

Bojana Drča najbolja sportistkinja Beograda

Bojana Drča, tehničar ženske seniorske reprezentacije Srbije, najbolji tehničar SP 2022, u prošloj sezoni član ...