NAJNOVIJE VESTI

Kipar prvi rival pionirkama Srbije u Ubu

Ženska pionirska reprezentacija Srbije biće domaćin  turnira A grupe II runde kvalifikacija za II EP 2019. u dvorani Ub  u Ubu 25 – 27. aprila. U 1. kolu, u četvrtak, 25. aprila, Srbija će igrati protiv Kipra, a u 2. kolu, u petak, 26. aprila, protiv Grčke. U poslednjem, 3. kolu, u subotu, 27. aprila, rival Srbiji biće Mađarska. Pionirke Srbije će sve mečeve u Ubu odigrati od 19.00 časova.

Plasman na EP izboriće samo pobednik grupe.

II EP 2019. u konkurenciji pionirki odigraće se 13 – 21. jula u Italiji i Hrvatskoj (Zagreb). Plasman na EP, pored Italije i Hrvatske, do sada su izborili Turska, Rusija, Slovenija, Finska i Belgija.

 

PIONIRKE – II EP 2019. – II RUNDA KVALIFIKACIJA (24 – 28. APRIL):

A GRUPA – UB (DVORANA UB), SRBIJA (25 – 27. april):

Supervizor CEV: Igor Dolinšek (Slovenija). Sudijski delegat: Umit Sokulu (Turska). Sudije: Fernando Serato Gonsales (Španija), Tiran Šaino (Izrael), Irina Saks (Estonija), Borislav Jordanov (Bugarska).

 

1. KOLO – ČETVRTAK, 25. APRIL:

SRBIJA – KIPAR            19.00

GRČKA – MAĐARSKA    16.30

 

2. KOLO – PETAK, 26. APRIL:

SRBIJA – GRČKA           19.00

MAĐARSKA – KIPAR      16.30

 

3. KOLO – SUBOTA, 27. APRIL:

SRBIJA – MAĐARSKA    19.00

GRČKA – KIPAR                  16.30

 

B GRUPA – TVARDOGORA, POLJSKA (26 – 28. april):

Sudije: Tomislav Popović (Srbija), Maksim Berdnikov (Rusija), Nikolaos Fragakis (Grčka), Simeon Ivanov (Bugarska).

 

1. KOLO – PETAK, 26. APRIL:

ŠPANIJA – NEMAČKA     16.00

POLJSKA – ŠVEDSKA    18.30

2. KOLO – SUBOTA, 27. APRIL:

NEMAČKA – ŠVEDSKA   16.00

POLJSKA – ŠPANIJA      18.30

3. KOLO – NEDELJA, 28. APRIL:

ŠPANIJA – ŠVEDSKA     16.00

POLJSKA – NEMAČKA    18.30

 

C GRUPA – PLOEŠTI, RUMUNIJA (24 – 27. april):

SREDA, 24. APRIL:

LETONIJA – RUMUNIJA        20.00 (19.00)

 

ČETVRTAK, 25. APRIL:

SLOVAČKA – LETONIJA       15.00 (14.00)

RUMUNIJA – ČEŠKA            17.30 (16.30)

 

PETAK, 26. APRIL:

ČEŠKA – SLOVAČKA      15.00 (14.00)

 

SUBOTA, 27. APRIL:

ČEŠKA – LETONIJA             15.00 (14.00)

RUMUNIJA – SLOVAČKA      17.30 (16.30)

 

D GRUPA – ZAPOROŽJE, UKRAJINA (25 – 28. april):

Supervizor CEV: Tomaš Singer (Slovačka). Sudijski delegat: prof. dr Vladimir Ćuk (Srbija).

 

ČETVRTAK, 25. APRIL:

ESTONIJA – UKRAJINA        15.00 (14.00)

 

PETAK, 26. APRIL:

ESTONIJA – AUSTRIJA        15.00 (14.00)

UKRAJINA – FRANCUSKA    17.30 (16.30)

 

SUBOTA, 27. APRIL:

FRANCUSKA – AUSTRIJA     15.00 (14.00)

 

NEDELJA, 28. APRIL:

FRANCUSKA – ESTONIJA     15.00 (14.00)

UKRAJINA – AUSTRIJA        17.30 (16.30)

 

E GRUPA – SOFIJA, BUGARSKA (25 – 27. april):

Supervizor CEV: Slobodan Milošević (Srbija).

 

1. KOLO – ČETVRTAK, 25. APRIL:

HOLANDIJA – BELORUSIJA        15.30 (14.30)

BUGARSKA – DANSKA               18.30 (17.30)

2. KOLO – PETAK, 26. APRIL:

BELORUSIJA – DANSKA       15.30 (14.30)

BUGARSKA – HOLANDIJA    18.30 (17.30)

3. KOLO – SUBOTA, 27. APRIL:

HOLANDIJA – DANSKA        15.00 (14.00)

BUGARSKA – BELORUSIJA  17.30 (16.30)

 

Plasman na EP izboriće pobednici grupa.

x

Check Also

Drugi deo seminara za trenere

Stručni online seminar za trenere januar 2023 Drugi, obavezni, godišnji seminar za trenere II lige istok, ...

Bojana Drča najbolja sportistkinja Beograda

Bojana Drča, tehničar ženske seniorske reprezentacije Srbije, najbolji tehničar SP 2022, u prošloj sezoni član ...