NAJNOVIJE VESTI

U polufinalu u Kraljevu Crvena zvezda – Metalac Takovo i Vojvodina NS seme – Ribnica

Na Finalnom turniru prvenstva Srbije 2019. u konkurenciji juniora u Kraljevu večeras će u polufinalu igrati Crvena zvezda – Metalac Takovo i Vojvodina NS seme – Ribnica.

JUNIORI – PRVENSTVO SRBIJE 2019. – FINALNI TURNIR – KRALJEVO (10 – 12. MAJ):

A GRUPA – NOVA HALA SPORTOVA:

PETAK, 10. MAJ:

1. KOLO:

RIBNICA (KRALJEVO) – UŽICE        3:0 (25:15, 25:21, 25:13)

CRVENA ZVEZDA – LAKI STAR (BEOGRAD)                    3:0 (25:14, 26:24, 25:14)

2. KOLO:

LAKI STAR (BEOGRAD) – UŽICE            3:1 (25:27, 25:20, 25:20, 25:18)

CRVENA ZVEZDA – RIBNICA (KRALJEVO)    3:1 (22:25, 25:19, 28:26, 25:21)

3. KOLO – SUBOTA, 11. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – UŽICE         3:0 (25:22, 25:23, 25:17)

RIBNICA (KRALJEVO) – LAKI STAR (BEOGRAD)       3:0 (25:20, 25:14, 25:20)

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA      3    3    0    9:1       9

2. RIBNICA                   3    2    1    7:3       6

3. LAKI STAR                3    1    2    3:7       3

4. UŽICE                       3    0    2    1:9       0

B GRUPA – STARA HALA SPORTOVA:

PETAK, 10. MAJ:

1. KOLO:

METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC) – NIŠ      3:0 (25:18, 25:23, 25:22)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – PARTIZAN             3:1 (26:24, 25:19, 23:25, 25:13)

2. KOLO:

PARTIZAN – NIŠ     3:0 (25:23, 25:14, 25:22)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC)              3:0 (25:18, 25:21, 25:10)

3. KOLO – SUBOTA, 11. MAJ:

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – NIŠ     3:0 (25:15, 25:18, 25:11)

METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC) – PARTIZAN      3:1 (21:25, 25:13, 25:18, 25:21)

TABELA:

1. VOJVODINA NS SEME      3    3    0    9:1       9

2. METALAC TAKOVO          3    2    1    6:4       6

3. PARTIZAN                       3    1    2    5:6       3

4. NIŠ                                 3    0    3    0:9       0

SUBOTA, 11. MAJ – NOVA HALA SPORTOVA:

POLUFINALE:

CRVENA ZVEZDA (A 1) – METALAC TAKOVO (B 2)          17.00

VOJVODINA NS SEME (B 1) – RIBNICA (A 2)           19.00

SUBOTA, 11. MAJ – STARA HALA SPORTOVA:

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

PARTIZAN (B 3) – UŽICE (A 4)        17.00

LAKI STAR (A 3) – NIŠ (B 4)           19.00

NEDELJA, 12. MAJ – NOVA HALA SPORTOVA:

FINALE:                        11.30

MEČ ZA 3. MESTO:        9.30

 

NEDELJA, 12. MAJ – STARA HALA SPORTOVA:

MEČ ZA 5. MESTO:        11.00

MEČ ZA 7. MESTO:        9.00

x

Check Also

Drugi deo seminara za trenere

Stručni online seminar za trenere januar 2023 Drugi, obavezni, godišnji seminar za trenere II lige istok, ...

Bojana Drča najbolja sportistkinja Beograda

Bojana Drča, tehničar ženske seniorske reprezentacije Srbije, najbolji tehničar SP 2022, u prošloj sezoni član ...