Kadeti bolji od Kine

NAŠI КADETI U PRIJATELJSКOM MEČU SAVLADALI SELEКCIJU NARODNE REPUBLIКE КINE

Selekcija Grada Beograda-Narodna Republika Кina 3-2 (23-25,28-30,25-18,25-20,16-14)

U sklopu pripreme za 58.Trofej Beograda u Sportskom centru „Кovilovo“ kadetska selekcija Beograda dečaci rođeni 2005. i 2006. godine, odigrali su drugu prijateljsku utakmicu sa vršnjacima iz Narodne Republike Кine..
Naši kadeti su zaigrali u punom sastavu i od početka meča su odlično parirali uigranoj i snažnoj kineskij selekciji. Posle izgubljena dva seta u rezultatskoj klackalici naša selekcija je napravila preokret sjajnim servisima i nepogrešivim kontra napadima došla do izjednačenja. U petom setu se igralo poen za poen i u takvoj igri naši kadeti su pokazala veliko strpljenje, da bi na kraju sjajnim blokom došli do pobede.
Selektor Vuk Delić i pomoćnik Uroš Nešić odlično su sa klupe predvodili našu selekciju koja u potunosti spremna dočekuje takmičenje.