NAJNOVIJE VESTI

Kadetkinje Beograda 1 i Obrenovca u borbi za 1. mesto na Majskom turniru

Beograd 1 i Obrenovac igraće u finalu 54. Majksog turnira u konkurenciji kadetkinja, meč je na programu danas, subota, od 12 časova u SC Šumice.

FINALNI DAN – RASPORED MEČEVA

KADETKINJE

SUBOTA,  4. MAJ RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN

 

za 19. mesto 041      Žirovnica – Šabac 08.20 Impuls 1
za 5. mesto 048      Zagreb – Beograd 2 09.40 Impuls 1
za 9. mesto 046      Bileća – Milano 11.00 Impuls 1
za 17. mesto 042      Skoplje 1 – Skoplje 2 08.20 Impuls 3
za 7. mesto 047      Hoče – Hrvatska U16 09.40 Impuls 3
za 13. mesto 044      Čačak – Maribor 11.00 Impuls 3
 
za 15. mesto 043      Smederevo – Budimpešta 08.20 SC „Banjica“ 1
za 11. mesto 045      Novi Sad – Batočina 09.40 SC „Banjica“ 1
 
za 3. mesto 049      Srbija U16 – St. Pazova 10.30 SC „ŠUMICE“
FINALE 050      Beograd 1 – Obrenovac 12.00 SC „ŠUMICE“

 

REZULTATI

ČETVRTAK,               2. MAJ PREDTAKMIČENJE

 

plasman od 1. do 6. mesta

GRUPA ”G”
Br. ut. Ekipe R I II III
021 Srbija U16 – Zagreb 2:0 25:13 25:16 50:29
023 Beograd 1 – Srbija U16 2:1 15:25 25:21 15:9 55:55
025 Zagreb – Beograd 1 0:2 21:25 15:25 36:50
GRUPA ”H”
Br. ut. Ekipe R I II III
022 Beograd 2 – St. Pazova 0:2 19:25 12:25 31:50
024 Obrenovac – Beograd 2 2:0 25:18 25:22 50:40
026 St. Pazova – Obrenovac 1:2 25:12 19:25 9:15 53:52

 

plasman od 7. do 12. mesta

GRUPA ”J”
Br. ut. Ekipe R I II III
027 Novi Sad – Bileća 1:2 25:16 24:26 12:15 61:57
029 Hoče – Novi Sad 2:0 25:22 25:23 50:45
031 Bileća – Hoče 0:2 22:25 35:37 57:62
GRUPA ”K”
Br. ut. Ekipe R I II III
028 Hrvatska U16 – Milano 2:0 25:18 25:22 50:22
030 Batočina – Hrvatska U16 0:2 10:25 15:25 25:50
032 Milano – Batočina 2:0 25:16 25:20 50:36

 

plasman od 13. do 20. mesta

GRUPA ”M”
Br. ut. Ekipe R I II III
034 Žirovnica – Čačak 0:2 18:25 16:25 34:50
035 Skoplje 2 – Budimpešta 0:2 24:26 15:25 39:51
036 Šabac – Maribor 1:2 19:25 26:24 6:15 51:64

plasman od 13. do 16. mesta

039 Budimpešta – Maribor 0:2 13:25 13:25 26:50

plasman od 17. do 20. mesta

040 Skoplje 2 –  – Šabac 2:1 25:7 15:25 20:18 60:50
GRUPA ”N”
Br. ut. Ekipe R I II III
033 Skoplje 1 – Smederevo 1:2 23:25 25:13 9:15 57:53

plasman od 13. do 16. mesta

037 Smederevo – Čačak 0:2 17:25 21:25 38:50

plasman od 17. do 20. mesta

038 Skoplje 1 – Žirovnica 2:1 21:25 25:23 15:12 61:60

 

x

Check Also

Drugi deo seminara za trenere

Stručni online seminar za trenere januar 2023 Drugi, obavezni, godišnji seminar za trenere II lige istok, ...

Bojana Drča najbolja sportistkinja Beograda

Bojana Drča, tehničar ženske seniorske reprezentacije Srbije, najbolji tehničar SP 2022, u prošloj sezoni član ...