Svečani doček svetskih prvakinja u hotelu “M”

Ženska seniorska reprezentacija Srbije, svetski prvak sa XVIII SP 2018. u Japanu, svečano je dočekana u beogradskom hotelu “M”. Najbolje odbojkašice na svetu dočekali su Zoran Gajić, predsednik OSS, Ivan Knežević, generalni sekretar OSS, mr Bojan Kekić, predsednik Izvršnog odbora Banke Poštanska štedionica, generalnog sponzora OSS, Mladen Maran predsednik Odbojkaškog Saveza Beograd, zaposleni u hotelu “M”, kao i rodbina i prijatelji.
Slavlje je počelo sa neizbežnim trubačima, a završeno sa slavljeničkom tortom.

x

Check Also

Sastanak sa predstavnicima klubova

U utorak 9.6.2026 u Hotelu M održan je sastanak sa predstavnicima klubova Odbojkaškog saveza Beograda. ...

Blok Aut i Vizura na postolju, Beograd ostao bez medalje

Finalni turnir Prvenstva Srbije za pretpionirke okončan je u nedeljу 31. maja U Bačkoj Palanci, ...