NAJNOVIJE VESTI

BEOGRADSKA LIGA

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA U SEZONI 2019./2020.

I-26./27.10 KOLO VI- 11./12.1.20
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 057. Železnik 2012 ⇄ Roda 2 (072.)
058. Železničar ⇄ Akademija Singidunum (073.)
059. Vizurine ajkulice ⇄ Crno bele 011 (074.)
II-9./10.11 KOLO VII – 25./26.1.20
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 060. Roda 2 ⇄ Crno bele 011 (075.)
061. Akademija Singidunum ⇄ Vizurine ajkulice (076.)
062. Železnik 2012 ⇄ Železničar (077.)
III-23./24.11 KOLO VIII- 22./23.2.20
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 063. Železničar ⇄ Roda 2 (078.)
064. Vizurine ajkulice ⇄ Železnik 2012 (079.)
065. Crno bele 011 ⇄ Akademija Singidunum (080.)
IV-7./8.12 KOLO IX- 29.2/1.3.20
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 066. Roda 2 ⇄ Akademija Singidunum (081.)
067. Železnik 2012 ⇄ Crno bele 011 (082.)
068. Železničar ⇄ Vizurine ajkulice (083.)
V– 21./22.12 KOLO X-14./15.3.20
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 069. Vizurine ajkulice ⇄ Roda 2 (084.)
070. Crno bele 011 ⇄ Železničar (085.)
071. Akademija Singidunum ⇄ Železnik 2012 (086.)
I-26./27.10 KOLO VI – 11./12.1.20
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 087. Mladenovac ⇄ Novi Beograd (102.)
088. Dvadesetprvi maj ⇄ Imlek (103.)
089. Pionir ⇄ Spas (104.)
II-9./10.11 KOLO VII-25./26.1.20
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 090. Novi Beograd ⇄ Spas (105.)
091. Imlek ⇄ Pionir (106.)
092. Mladenovac ⇄ Dvadesetprvi maj (107.)
III -23./24.11 KOLO VIII – 22./23.2.20
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 093. Dvadesetprvi maj ⇄ Novi Beograd (108.)
094. Pionir ⇄ Mladenovac (109.)
095. Spas ⇄ Imlek (110.)
IV-7./8.12 KOLO IX- 29.2/1.3.20
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 096. Novi Beograd ⇄ Imlek (111.)
097. Mladenovac ⇄ Spas (112.)
098. Dvadesetprvi maj ⇄ Pionir (113.)
V – 21./22.12 KOLO X -14./15.3.20
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 099. Pionir ⇄ Novi Beograd (114.)
100. Spas ⇄ Dvadesetprvi maj (115.)
101. Imlek ⇄ Mladenovac (116.)

POLUFINALE I UTAKMICE ZA PLASMAN:  28./29.3.2020                             

FINALE: 4./5.4.2020

Rezultati utakmica VII kola Beogradske lige

  019. Radnički 2 – Vizurine Ajkulice   2:3 (22:25, 25:17, 25:19, 22:25, 08:15) 102:101 021. Kolubara – Volleyland   1:3 (21:25, 25:22, 13:25, 10:25) 69:97 Crveni karton za odugovlačenje- Ekipa Ok Kolubara 049. Akademija Singidunum – BG Volej  3:1 (23:25, 29:27, 25:21, 27:25) 104:98

Read More »

Rezultati utakmica VI kola Beogradske lige

Rezultati utakmica VI kola   016. Vizurine Ajkulice  – Volleyland (25:11, 24:26, 21:25, 16:25) 86:87 1:3 Novaković B., Bogićević L. 017. Obrenovac  – Kolubara (25:21, 25:16, 18:25, 15:25, 08:15) 91:92 2:3 Karić N., Stevanović N. 018. Radnički 2 – Železničar (15:25, 18:25, 14:25) 47:75 0:3 Delčev P., Stojanović S 047. Mladenovac – 21. Maj (26:24, 25:23, 27:25) 78:72 3:0 Gočmanac ...

Read More »