NAJNOVIJE VESTI

PIONIRKE A3

 

I KOLO – 19./20.10.2019

II KOLO – 2./3.11.2019

III KOLO – 16./17.11 .2019

IV KOLO – 30.11./1.12.2019

V KOLO – 14./15.12.2019

VI KOLO – 21./22.12.2019

VII KOLO – 11./12.1.2020

VIII KOLO – 25./26.1.2020

IX KOLO – 22./23.2.2020

X KOLO – 29.2/1.3.2020.

XI KOLO- 7./8.3.2020

XII KOLO-14./15.3.2020

XIII KOLO2-21./22.3/2020

XIV KOLO- 28./29.3.2020

 

  I KOLO VIII
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 493. Lucky star ⇄ Akademija Singidunum (514.)
494. As Batajnica ⇄ Roda (515.)
495. Kolubara ⇄ TENT (516.)
Slobodan: OK Vizurine ajkulice
  II KOLO IX
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 496. Roda ⇄ Kolubara (517.)
497. Akademija Singidunum ⇄ As Batajnica (518.)
498. Vizurine ajkulice ⇄ Lucky star (519.)
Slobodan: OK TENT
  III KOLO X
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 499. As Batajnica ⇄ Vizurine ajkulice (520.)
500. Kolubara ⇄ Akademija Singidunum (521.)
501. TENT ⇄ Roda (522.)
Slobodan: OK Lucky star
  IV KOLO XI
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 502. Akademija Singidunum ⇄ TENT (523.)
503. Vizurine ajkulice ⇄ Kolubara (524.)
504. Lucky star ⇄ As Batajnica (525.)
Slobodan: OK Roda
  V KOLO XII
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 505. Kolubara ⇄ Lucky star (526.)
506. TENT ⇄ Vizurine ajkulice (527.)
507. Roda ⇄ Akademija Singidunum (528.)
Slobodan: OK As Batajnica
  VI KOLO XIII
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 508. Vizurine ajkulice ⇄ Roda (529.)
509. Lucky star ⇄ TENT (530.)
510. As Batajnica ⇄ Kolubara (531.)
Slobodan: OK Akademija Singidunum
  VII KOLO XIV
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 511. TENT ⇄ As Batajnica (532.)
512. Roda ⇄ Lucky star (533.)
513. Akademija Singidunum ⇄ Vizurine ajkulice (534.)
Slobodan: OK Kolubara
  I KOLO VI
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 535. Beograd ⇄ Imlek (550.)
536. Lazarevac ⇄ Partizan (551.)
537. Crnjanski ⇄ Blok aut (552.)
  II KOLO VII
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 538. Imlek ⇄ Blok aut (553.)
539. Partizan ⇄ Crnjanski (554.)
540. Beograd ⇄ Lazarevac (555.)
  III KOLO VIII
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 541. Lazarevac ⇄ Imlek (556.)
542. Crnjanski ⇄ Beograd (557.)
543. Blok aut ⇄ Partizan (558.)
  IV KOLO IX
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 544. Imlek ⇄ Partizan (559.)
545. Beograd ⇄ Blok aut (560.)
546. Lazarevac ⇄ Crnjanski (561.)
  V KOLO X
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 547. Crnjanski ⇄ Imlek (562.)
548. Blok aut ⇄ Lazarevac (563.)
549. Partizan ⇄ Beograd (564.)

Polufinalne utakmice i utakmice za plasman igraju se 4./5.4.2020, a finale i utakmica za 3. mesto 25./26.4.2020. Prednost domaćeg terena imaju bolje plasirane ekipe, a ukoliko bolje plasirane ekipe budu pobednici polufinalnih utakmica domaćin finalne utakmice biće određen žrebom.

Izvlačenje takmičarskih brojeva za mlađe pionirke i pionirke A3

U ponedeljak 23. septembra 2019. od 10 časova u prostorijama Odbojkaškog saveza Beograda biće održano izvlačenje takmičarskih brojeva za mlađe pionirke i pionirke A3.

Read More »

Lucky Star, Vizura, Beograd i Lazarevac po planu dobre

Naše najmlađe pionirke igraju sve bolje i bolje i iz kola u kolo pokazaju svoj talenat i napredak. Četiri ekipe su se već izdvojile ali ne sumnjamo da će do kraja šampionata i ostali timovi biti na još boljem nivou. PIONIRKE  A3 VI   KOLO 622 BlokAut 2 – As Batajnica 1 0:3 6:25 9:25 9:25     24:75 Sudije:  Marković ...

Read More »

Odigrano drugo kolo pionirki A3

Rezultati II kola – pionirke A3 611         Lucky Star – Vizurine Ajkulice 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) Sudije: Peković A., Bačević S., Kovačić Đ. 612         As Batajnica 1 – Kolubara 2:3 (25:17, 25:18, 14:25, 22:25) Sudije: Stanojlović M., Fet N., Božić I. 640         Crnjanski – Volleyland   1:3 (25:20, 24:26, 19:25, 24:26) Sudije: Đorđević A., Bogićević L., Stojanović K. 641         BlokAut 1 ...

Read More »

Raspored utakmica Razvojne i A3 lige

U prilogu su rasporedi utakmica za Razvojnu i A3 ligu. Raspored utakmica A3 RASPORED UTAKMICA RAZVOJNA LIGA

Read More »

Ceremonija dodele medalja i pehara za sezonu 2017./2018.

Ceremonija dodele medalja i pehara za ekipe koje su osvojile prvo, drugo i treće mesto u prvenstvu Beograda za mlađe kategorije (juniorke, juniori,kadetkinje I i II liga, kadeti, pionirke I i II liga, pioniri, mlađe pionirke) Razvojne lige Beograda (seniorke, kadetkinje, pionirke, mlađe pionirke i mlađi pioniri), kao i za ekipe u Regionalnoj, Beogradskoj  i Mini ligi,  biti održana u ...

Read More »

Mlađe pionirke A3 IX kolo – rezultati

PRVA  GRUPA 558    Crnjanski 1 – Lucky Star            0:3 (17:25,24:26,25:27)            66:78        Stojanović K., Delčev P., Sekulić V. 559    Blok Aut 1 – As Batajnica        0:3 (11:25,10:25,15:25)            36:75        Keneški M., Filipović A., Božić I.   DRUGA  GRUPA 588    Roda – Crnjanski 2            3:0 (25:23,25:12,27:25)            77:60        Nedeljković M., ...

Read More »