NAJNOVIJE VESTI

KADETKINJE II LIGA

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA U SEZONI 2018./2019.

I-30.9 KOLO VIII -13.1.2019
BR.UT. EKIPE BR. UT.
227. Volleyland ⇄ Dunav (255.)
228. Avala ⇄ 21. maj (256.)
229. Akademija Singidunum ⇄ Vizurine ajkulice (257.)
230. Spas ⇄ Beograd 2 (258.)
II-14.10. KOLO IX – 27.1.2019
BR.UT. EKIPE BR. UT.
231. Dunav ⇄ Beograd 2 (259.)
232. Vizurine ajkulice ⇄ Spas (260.)
233. 21. maj ⇄ Akademija Singidunum (261.)
234. Volleyland ⇄ Avala (262.)
III-28.10. KOLO X 24.2.2019
BR.UT. EKIPE BR. UT.
235. Avala ⇄ Dunav (263.)
236. Akademija Singidunum ⇄ Volleyland (264.)
237. Spas ⇄ 21. maj (265.)
238. Beograd 2 ⇄ Vizurine ajkulice (266.)
IV-11.11 KOLO XI 3.3.2019
BR.UT. EKIPE BR. UT.
239. Dunav ⇄ Vizurine ajkulice (267.)
240. 21. maj ⇄ Beograd 2 (268.)
241. Volleyland ⇄ Spas (269.)
242. Avala ⇄ Akademija Singidunum (270.)
V-25.11 KOLO XII 17.3.2019
BR.UT. EKIPE BR. UT.
243. Akademija Singidunum ⇄ Dunav (271.)
244. Spas ⇄ Avala (272.)
245. Beograd 2 ⇄ Volleyland (273.)
246. Vizurine ajkulice ⇄ 21. maj (274.)
VI-9.12 KOLO XIII 31.3.2019
BR.UT. EKIPE BR. UT.
247. Dunav ⇄ 21. maj (275.)
248. Volleyland ⇄ Vizurine ajkulice (276.)
249. Avala ⇄ Beograd 2 (277.)
250. Akademija Singidunum ⇄ Spas (278.)
VII-23.12 KOLO XIV 14.4.2019
BR.UT. EKIPE BR. UT.
251. Spas ⇄ Dunav (279.)
252. Beograd 2 ⇄ Akademija Singidunum (280.)
253. Vizurine ajkulice ⇄ Avala (281.)
254. 21. maj ⇄ Volleyland (282.)

Ceremonija dodele medalja i pehara za sezonu 2017./2018.

Ceremonija dodele medalja i pehara za ekipe koje su osvojile prvo, drugo i treće mesto u prvenstvu Beograda za mlađe kategorije (juniorke, juniori,kadetkinje I i II liga, kadeti, pionirke I i II liga, pioniri, mlađe pionirke) Razvojne lige Beograda (seniorke, kadetkinje, pionirke, mlađe pionirke i mlađi pioniri), kao i za ekipe u Regionalnoj, Beogradskoj  i Mini ligi,  biti održana u ...

Read More »

Potez dana!

Dragi naši prijatelji i sportisti, zadovoljstvo nam je da vas obavestimo da ćemo u periodu od 18.03 do poslednjeg kola kadetske lige Beograda, na zvaničnoj Facebook stranici OSB startovati sa aktivacijom „Potez dana“ za sve sadašnje i neke naše buduće fanove. U cilju promovisanja odbojke, pozivamo vas da učestvujete sa nama u ovoj aktivaciji. Aktivacija se ogleda u tome da ...

Read More »

Kadetkinje I liga XIII kolo – rezultati

XIII   KOLO 386    As – Radnički                3:0 (25:14,25:18,25:21)            75:53        Tasić N., Vasiljević N., Glišić M. 387    Roda – Volleyland            3:0 (25:23,25:18,25:17)            75:58        Erić M., Jocić V., Kovačić Đ. 388    Lucky Star -Kralj            3:0 (25:16,26:24,25:21)            76:61        Smiljković M., Glišić M., Tasić N. 389    Vizurine Ajkulice ...

Read More »

Kadetkinje II liga XI kolo – rezultati

XI   KOLO 450    Akademija Singidunum – SPAS        1:3 (20:25,20:25,25:22,18:25)        83:97        Šarenac J., Novaković B., Dekanj M. 451    Feniks Čukarički – Novi Beograd    3:0 (25:3,25:9,25:9)                75:21        Novaković B., Dekanj M., Šarenac M. 452    Vizurine Ajkulice – Volleyland 2        3:2 (25:20,17:25,25:17,21:25,15:13)        103:100    Babić S., Jocić V., Delčev P. 453    Lucky Star 2 – ...

Read More »

Kadetkinje I liga – XIII kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 386 As – Radnički 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 387 Roda – Volleyland 09.00 SC „Banjica“ – teren 1 388 Lucky Star -Kralj 16.15 SC „Banjica“ – teren 2 389 Vizurine Ajkulice – Partizan 12.40 SC „Banjica“ – teren 1 390 Dunav – BlokAut 16.15 SC ...

Read More »

Kadetkinje II Liga – XI kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 450 Akademija Singidunum – SPAS 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 14.05 ZSMSRS – teren 1 (levo) 451 Feniks Čukarički – Novi Beograd 12.20 ZSMSRS – teren 1 (levo) 452 Vizurine Ajkulice – Volleyland 2 12.20 ZSMSRS – teren 2 (desno) 453 Lucky Star 2 – Železnik 2012 14.05 ZSMSRS – teren 2 (desno)

Read More »

Kadetkinje I liga – XII kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 378 Radnički – TENT     25.2. 09.10 SC „Banjica“ – teren 1 379 Sterija – Beograd 12.40 SC „Banjica“ – teren 1 380 As Batajnica – Imlek 12.40 SC „Banjica“ – teren 2 381 Crvena zvezda – Dunav 10.50 SC „Banjica“ – teren 1 382 Blok Aut – Vizurine Ajkulice 10.50 SC „Banjica“ – ...

Read More »

Kadetkinje II liga – IX kolo

18.2.2018. 4.42 Feniks Čukarički – SPAS 14.25 ZSMSRS – teren 1 (levo) 443 Vizurine Ajkulice – Akademija Sng 14.25 ZSMSRS – teren 2 (desno) 444 Lucky Star 2 – Novi Beograd 16.10 ZSMSRS – teren 1 ili 2 445 Železnik 2012 – Volleyland 16.15 SC „Banjica“ – teren 1 ili 2

Read More »

Kadetkinje I liga – XI kolo

15.2.2018. 376 Imlek – Sterija 14.00 OŠ „Stevan Sremac“, Borča 18.2.2018. 370 Volleyland – Radnički 14.30 SC „Banjica“ – teren 1 371 As – Kralj 09.00 SC „Banjica“ – teren 1 372 Roda – Partizan 12.45 SC „Banjica“ – teren 2 373 Lucky Star – Blok Aut 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 374 Vizurine Ajkulice – Crvena zvezda 11.00 ...

Read More »