NAJNOVIJE VESTI

JUNIORKE

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA U SEZONI 2018./2019.

I KOLO 25.9/2.10
BR.UT. EKIPE
113. Crvena Zvezda → Dunav
114. Beograd → Blok Aut
115. Partizan → Volleyland
116. Radnički → Imlek
117. Lucky Star → Obilić
118. Kralj → Tent
Slobodan: OK Roda
II KOLO 9/16.10
BR.UT. EKIPE
119. Obilić → Kralj
120. Imlek → Lucky Star
121. Volleyland → Radnički
122. Blok Aut → Partizan
123. Dunav → Beograd
124. Roda → Crvena Zvezda
Slobodan: OK Tent
III KOLO 23/30.10
BR.UT. EKIPE
125. Beograd → Roda
126. Partizan → Dunav
127. Radnički → Blok Aut
128. Lucky Star → Volleyland
129. Kralj → Imlek
130. Tent → Obilić
Slobodan: OK Crvena Zvezda
IV KOLO 6/12.11
BR.UT. EKIPE
131. Imlek → Tent
132. Volleyland → Kralj
133. Blok Aut → Lucky Star
134. Dunav → Radnički
135. Roda → Partizan
136. Crvena Zvezda → Beograd
Slobodan: OK Obilić
V KOLO 12/13.11
BR.UT. EKIPE
137. Partizan → Crvena Zvezda
138. Radnički → Roda
139. Lucky Star → Dunav
140. Kralj → Blok Aut
141. Tent → Volleyland
142. Obilić → Imlek
Slobodan: OK Beograd
VI KOLO 20/27.11
BR.UT. EKIPE
143. Volleyland → Obilić
144. Blok Aut → Tent
145. Dunav → Kralj
146. Roda → Lucky Star
147. Crvena Zvezda → Radnički
148. Beograd → Partizan
Slobodan: OK Imlek
VII KOLO  4/11.12
BR.UT. EKIPE
149. Radnički → Beograd
150. Lucky Star → Crvena Zvezda
151. Kralj → Roda
152. Tent → Dunav
153. Obilić → Blok Aut
154. Imlek → Volleyland
Slobodan: OK Partizan
VIII KOLO 18/25.12
BR.UT. EKIPE
155. Blok Aut → Imlek
156. Dunav → Obilić
157. Roda → Tent
158. Crvena Zvezda → Kralj
159. Beograd → Lucky Star
160. Partizan → Radnički
Slobodan: OK Volleyland
IX KOLO 15/22.1
BR.UT. EKIPE
161. Lucky Star → Partizan
162. Kralj → Beograd
163. Tent → Crvena Zvezda
164. Obilić → Roda
165. Imlek → Dunav
166. Volleyland → Blok Aut
Slobodan: OK Radnički
X KOLO 1.2
BR.UT. EKIPE
167. Dunav → Volleyland
168. Roda → Imlek
169. Crvena Zvezda → Obilić
170. Beograd → Tent
171. Partizan → Kralj
172. Radnički → Lucky Star
Slobodan: OK Blok Aut
XI KOLO 5.2
BR.UT. EKIPE
173. Kralj → Radnički
174. Tent → Partizan
175. Obilić → Beograd
176. Imlek → Crvena Zvezda
177. Volleyland → Roda
178. Blok Aut → Dunav
Slobodan: OK Lucky Star
XII KOLO 12.2
BR.UT. EKIPE
179. Roda → Blok Aut
180. Crvena Zvezda → Volleyland
181. Beograd → Imlek
182. Partizan → Obilić
183. Radnički → Tent
184. Lucky Star → Kralj
Slobodan: OK Dunav
XIII KOLO 19/26.2
BR.UT. EKIPE
185. Tent → Lucky Star
186. Obilić → Radnički
187. Imlek → Partizan
188. Volleyland → Beograd
189. Blok Aut → Crvena Zvezda
190. Dunav → Roda
Slobodan: OK Kralj

Raspored utakmica mlađih kategorija u sezoni 2018./2019.

U prilogu su rasporedi odigravanja utakmica Prvenstva Beograda za mlađe kategorije.   RASPORED UTAKMICA MK Muškarci RASPORED UTAKMICA MK Žene

Read More »

Ceremonija dodele medalja i pehara za sezonu 2017./2018.

Ceremonija dodele medalja i pehara za ekipe koje su osvojile prvo, drugo i treće mesto u prvenstvu Beograda za mlađe kategorije (juniorke, juniori,kadetkinje I i II liga, kadeti, pionirke I i II liga, pioniri, mlađe pionirke) Razvojne lige Beograda (seniorke, kadetkinje, pionirke, mlađe pionirke i mlađi pioniri), kao i za ekipe u Regionalnoj, Beogradskoj  i Mini ligi,  biti održana u ...

Read More »