NAJNOVIJE VESTI

KADETKINJE II LIGA

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA U SEZONI 2019./2020.

I KOLO – 20.10.2019

II KOLO – 3.11.2019

III KOLO – 23.11 .2019

IV KOLO – 8.12.2019

V KOLO – 22.12.2019

 

VI KOLO – 19.1.2020

VII KOLO – 23.2.2020

VIII KOLO – 8.3.2020

IX KOLO – 22.3.2020

X KOLO – 5.4.2020

XI KOLO – 26.4.2020

  I KOLO
GRUPA BR.UT. EKIPE
I 195. Beograd 2 → Partizan 2
196. Dvadesetprvi maj → Železnik 2012
197. Avala → Akademija stars
198. Vizurine ajkulice → Imlek
199. Spas → Crno bele 011
Slobodan: OK Volleyland
  II KOLO
GRUPA BR.UT. EKIPE
I 200. Imlek → Spas
201. Akademija stars → Vizurine ajkulice
202. Železnik 2012 → Avala
203. Partizan 2 → Dvadesetprvi maj
204. Volleyland → Beograd 2
Slobodan: OK Crno bele 011
  III KOLO
GRUPA BR.UT. EKIPE
I 205. Dvadesetprvi maj → Volleyland
206. Avala → Partizan 2
207. Vizurine ajkulice → Železnik 2012
208. Spas → Akademija stars
209. Crno bele 011 → Imlek
Slobodan: OK Beograd 2
  IV KOLO
GRUPA BR.UT. EKIPE
I 210. Akademija stars → Crno bele 011
211. Železnik 2012 → Spas
212. Partizan 2 → Vizurine ajkulice
213. Volleyland → Avala
214. Beograd 2 → Dvadesetprvi maj
Slobodan: OK Imlek
  V KOLO
GRUPA BR.UT. EKIPE
I 215. Avala → Beograd 2
216. Vizurine ajkulice → Volleyland
217. Spas → Partizan 2
218. Crno bele 011 → Železnik 2012
219. Imlek → Akademija stars
Slobodan: OK Dvadesetprvi maj
  VI KOLO
GRUPA BR.UT. EKIPE
I 220. Železnik 2012 → Imlek
221. Partizan 2 → Crno bele 011
222. Volleyland → Spas
223. Beograd 2 → Vizurine ajkulice
224. Dvadesetprvi maj → Avala
Slobodan: OK Akademija stars
  VII KOLO
GRUPA BR.UT. EKIPE
I 225. Vizurine ajkulice → Dvadesetprvi maj
226. Spas → Beograd 2
227. Crno bele 011 → Volleyland
228. Imlek → Partizan 2
229. Akademija stars → Železnik 2012
Slobodan: OK Avala
  VIII KOLO
GRUPA BR.UT. EKIPE
I 230. Partizan 2 → Akademija stars
231. Volleyland → Imlek
232. Beograd 2 → Crno bele 011
233. Dvadesetprvi maj → Spas
234. Avala → Vizurine ajkulice
Slobodan: OK Železnik 2012
  IX KOLO
GRUPA BR.UT. EKIPE
I 235. Spas → Avala
236. Crno bele 011 → Dvadesetprvi maj
237. Imlek → Beograd 2
238. Akademija stars → Volleyland
239. Železnik 2012 → Partizan 2
Slobodan: OK Vizurine ajkulice
  X KOLO
GRUPA BR.UT. EKIPE
I 240. Volleyland → Železnik 2012
241. Beograd 2 → Akademija stars
242. Dvadesetprvi maj → Imlek
243. Avala → Crno bele 011
244. Vizurine ajkulice → Spas
Slobodan: OK Partizan 2
  XI KOLO
GRUPA BR.UT. EKIPE
I 245. Crno bele 011 → Vizurine ajkulice
246. Imlek → Avala
247. Akademija stars → Dvadesetprvi maj
248. Železnik 2012 → Beograd 2
249. Partizan 2 → Volleyland
Slobodan: OK Spas

Ceremonija dodele medalja i pehara za sezonu 2017./2018.

Ceremonija dodele medalja i pehara za ekipe koje su osvojile prvo, drugo i treće mesto u prvenstvu Beograda za mlađe kategorije (juniorke, juniori,kadetkinje I i II liga, kadeti, pionirke I i II liga, pioniri, mlađe pionirke) Razvojne lige Beograda (seniorke, kadetkinje, pionirke, mlađe pionirke i mlađi pioniri), kao i za ekipe u Regionalnoj, Beogradskoj  i Mini ligi,  biti održana u ...

Read More »

Potez dana!

Dragi naši prijatelji i sportisti, zadovoljstvo nam je da vas obavestimo da ćemo u periodu od 18.03 do poslednjeg kola kadetske lige Beograda, na zvaničnoj Facebook stranici OSB startovati sa aktivacijom „Potez dana“ za sve sadašnje i neke naše buduće fanove. U cilju promovisanja odbojke, pozivamo vas da učestvujete sa nama u ovoj aktivaciji. Aktivacija se ogleda u tome da ...

Read More »

Kadetkinje I liga XIII kolo – rezultati

XIII   KOLO 386    As – Radnički                3:0 (25:14,25:18,25:21)            75:53        Tasić N., Vasiljević N., Glišić M. 387    Roda – Volleyland            3:0 (25:23,25:18,25:17)            75:58        Erić M., Jocić V., Kovačić Đ. 388    Lucky Star -Kralj            3:0 (25:16,26:24,25:21)            76:61        Smiljković M., Glišić M., Tasić N. 389    Vizurine Ajkulice ...

Read More »

Kadetkinje II liga XI kolo – rezultati

XI   KOLO 450    Akademija Singidunum – SPAS        1:3 (20:25,20:25,25:22,18:25)        83:97        Šarenac J., Novaković B., Dekanj M. 451    Feniks Čukarički – Novi Beograd    3:0 (25:3,25:9,25:9)                75:21        Novaković B., Dekanj M., Šarenac M. 452    Vizurine Ajkulice – Volleyland 2        3:2 (25:20,17:25,25:17,21:25,15:13)        103:100    Babić S., Jocić V., Delčev P. 453    Lucky Star 2 – ...

Read More »

Kadetkinje I liga – XIII kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 386 As – Radnički 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 387 Roda – Volleyland 09.00 SC „Banjica“ – teren 1 388 Lucky Star -Kralj 16.15 SC „Banjica“ – teren 2 389 Vizurine Ajkulice – Partizan 12.40 SC „Banjica“ – teren 1 390 Dunav – BlokAut 16.15 SC ...

Read More »

Kadetkinje II Liga – XI kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 450 Akademija Singidunum – SPAS 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 14.05 ZSMSRS – teren 1 (levo) 451 Feniks Čukarički – Novi Beograd 12.20 ZSMSRS – teren 1 (levo) 452 Vizurine Ajkulice – Volleyland 2 12.20 ZSMSRS – teren 2 (desno) 453 Lucky Star 2 – Železnik 2012 14.05 ZSMSRS – teren 2 (desno)

Read More »

Kadetkinje I liga – XII kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 378 Radnički – TENT     25.2. 09.10 SC „Banjica“ – teren 1 379 Sterija – Beograd 12.40 SC „Banjica“ – teren 1 380 As Batajnica – Imlek 12.40 SC „Banjica“ – teren 2 381 Crvena zvezda – Dunav 10.50 SC „Banjica“ – teren 1 382 Blok Aut – Vizurine Ajkulice 10.50 SC „Banjica“ – ...

Read More »

Kadetkinje II liga – IX kolo

18.2.2018. 4.42 Feniks Čukarički – SPAS 14.25 ZSMSRS – teren 1 (levo) 443 Vizurine Ajkulice – Akademija Sng 14.25 ZSMSRS – teren 2 (desno) 444 Lucky Star 2 – Novi Beograd 16.10 ZSMSRS – teren 1 ili 2 445 Železnik 2012 – Volleyland 16.15 SC „Banjica“ – teren 1 ili 2

Read More »

Kadetkinje I liga – XI kolo

15.2.2018. 376 Imlek – Sterija 14.00 OŠ „Stevan Sremac“, Borča 18.2.2018. 370 Volleyland – Radnički 14.30 SC „Banjica“ – teren 1 371 As – Kralj 09.00 SC „Banjica“ – teren 1 372 Roda – Partizan 12.45 SC „Banjica“ – teren 2 373 Lucky Star – Blok Aut 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 374 Vizurine Ajkulice – Crvena zvezda 11.00 ...

Read More »