NAJNOVIJE VESTI

PIONIRKE I LIGA

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA U SEZONI 2019./2020.

I KOLO – 5.10.2019

II KOLO – 12.10.2019

III KOLO – 19.10 .2019

IV KOLO – 26.10.2019

V KOLO – 2.11.2019

VI KOLO – 9.11.

VII KOLO – 16.11.

VIII KOLO – 23.11.

IX KOLO – 30.11.

X KOLO – 7.12.

  I KOLO VI
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 250. Lazarevac ⇄ Radnički (265.)
251. Partizan ⇄ Crvena zvezda (266.)
252. As Batajnica ⇄ Mladenovac (267.)
  II KOLO VII
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 253. Radnički ⇄ Mladenovac (268.)
254. Crvena zvezda ⇄ As Batajnica (269.)
255. Lazarevac ⇄ Partizan (270.)
  III KOLO VIII
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 256. Partizan ⇄ Radnički (271.)
257. As Batajnica ⇄ Lazarevac (272.)
258. Mladenovac ⇄ Crvena zvezda (273.)
  IV KOLO IX
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 259. Radnički ⇄ Crvena zvezda (274.)
260. Lazarevac ⇄ Mladenovac (275.)
261. Partizan ⇄ As Batajnica (276.)
  V KOLO X
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 262. As Batajnica ⇄ Radnički (277.)
263. Mladenovac ⇄ Partizan (278.)
264. Crvena zvezda ⇄ Lazarevac (279.)
  I KOLO VI
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 280. TENT ⇄ Crno bele 011 (295.)
281. Vizurine ajkulice ⇄ Lucky star (296.)
282. Kolubara ⇄ Sterija (297.)
  II KOLO VII
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 283. Crno bele 011 ⇄ Sterija (298.)
284. Lucky star ⇄ Kolubara (299.)
285. TENT ⇄ Vizurine ajkulice (300.)
  III KOLO VIII
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 286. Vizurine ajkulice ⇄ Crno bele 011 (301.)
287. Kolubara ⇄ TENT (302.)
288. Sterija ⇄ Lucky star (303.)
  IV KOLO IX
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 289. Crno bele 011 ⇄ Lucky star (304.)
290. TENT ⇄ Sterija (305.)
291. Vizurine ajkulice ⇄ Kolubara (306.)
  V KOLO X
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
II 292. Kolubara ⇄ Crno bele 011 (307.)
293. Sterija ⇄ Vizurine ajkulice (308.)
294. Lucky star ⇄ TENT (309.)
  I KOLO VI
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
III 310. Beograd ⇄ Crnjanski (325.)
311. As ⇄ Volleyland (326.)
312. Blok aut ⇄ Roda (327.)
  II KOLO VII
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
III 313. Crnjanski ⇄ Roda (328.)
314. Volleyland ⇄ Blok aut (329.)
315. Beograd ⇄ As (330.)
  III KOLO VIII
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
III 316. As ⇄ Crnjanski (331.)
317. Blok aut ⇄ Beograd (332.)
318. Roda ⇄ Volleyland (333.)
  IV KOLO IX
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
III 319. Crnjanski ⇄ Volleyland (334.)
320. Beograd ⇄ Roda (335.)
321. As ⇄ Blok aut (336.)
  V KOLO X
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
III 322. Blok aut ⇄ Crnjanski (337.)
323. Roda ⇄ As (338.)
324. Volleyland ⇄ Beograd (339.)

Pionirke II liga IX kolo – rezultati

IX   KOLO 272    21. maj – Dunav                3:1 (25:17,21:25,25:11,25:14)        96:67        Stiković M., Mandić D., Negić S. 273    Akademija Singidunum – Kolubara    3:1 (25:17,11:25,26:24,25:20)        87:86        Čubrilo T., Stojanović Ana, Pavlović N. 274    BG Volej – Železnik 2012        0:3 (11:25,8:25,11:25)            30:75        Pavlović N., Čubrilo T., Stojanović A. 275    Mladenovac – Volleyland    ...

Read More »

Pionirke I liga – XI kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 203 As – Sterija 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 9.00 SC „Banjica“ – teren 1 204 Roda – Partizan 14.30 SC „Banjica“ – teren 1 205 Lucky Star – Blok Aut 10.50 SC „Banjica“ – teren 1 206 Vizura – Avala 09.00 SC „Banjica“ – teren 2 207 Imlek – Crvena zvezda 12.40 ...

Read More »

Pionirke II liga – IX kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 272 21. maj – Dunav 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 273 Akademija Singidunum – Kolubara 10.20 ZSMSRS – teren 1 (levo) 274 BG Volej – Želeuznik 2012 12.05 ZSMSRS – teren 1 (levo) 275 Mladenovac – Volleyland 10.30 OŠ „Sveti Sava“, Mladenovac 276 Železničar – Crnjanski 12.05 ZSMSRS ...

Read More »

Pionirke I liga – X kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 196 Sterija – TENT       24.2. OTKAZANO 197 Lazarevac – Beograd 15.30 SC „Banjica“ – teren 2 198 As Batajnica – Imlek 10.00 OŠ Branko Radičević 199 Crvena zvezda – Vizurine Ajkulice 17.15 SC „Banjica“ – teren 2 200 Avala – Lucky Star OTKAZANO 201 Blok Aut – Roda 15.30 SC „Banjica“ – ...

Read More »

Pionirke II liga – VIII kolo

17.2.2018. 267 Radnički – Železničar 10.20 ZSMSRS – teren 1 (levo) 268 Crnjanski – Mladenovac 10.20 ZSMSRS – teren 2 (desno) 269 Volleyland – BG Volej 12.05 ZSMSRS – teren 2 (desno) 270 Železnik 2012 – Akademija Sng 12.05 ZSMSRS – teren 1 (levo) 24.2.2018. 266 Dunav – Pionir  18.15 OŠ „Borislav Pekić“ ODLOŽENO 271 Kolubara – 21. maj

Read More »