NAJNOVIJE VESTI

PIONIRKE II LIGA

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA U SEZONI 2019./2020.

I KOLO – 26.10.2019

II KOLO – 9.11.2019

III KOLO – 30.11 .2019

IV KOLO – 14.12.2019

V KOLO – .2020

VI KOLO –.2020

VII KOLO –.2020

DRUGI DEO KALENDARA BIĆE OBJAVLJEN ZAJEDNO SA PIONIRSKOM PRVOM LIGOM

  I KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 340. Pionir → Železničar  
341. Dunav → Akademija stars  
342. Obrenovac → Vizurine ajkulice 2  
343. Novi Beograd → Imlek  
  II KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 344. Železničar  → Imlek  
345. Vizurine ajkulice 2 → Novi Beograd  
346. Akademija stars → Obrenovac  
347. Pionir → Dunav  
  III KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 348. Dunav → Železničar  
349. Obrenovac → Pionir  
350. Novi Beograd → Akademija stars  
351. Imlek → Vizurine ajkulice 2  
  IV KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 352. Železničar  → Vizurine ajkulice 2  
353. Akademija stars → Imlek  
354. Pionir → Novi Beograd  
355. Dunav → Obrenovac  
  V KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 356. Obrenovac → Železničar  
357. Novi Beograd → Dunav  
358. Imlek → Pionir  
359. Vizurine ajkulice 2 → Akademija stars  
  VI KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 360. Železničar  → Akademija stars  
361. Pionir → Vizurine ajkulice 2  
362. Dunav → Imlek  
363. Obrenovac → Novi Beograd  
  VII KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 364. Novi Beograd → Železničar  
365. Imlek → Obrenovac  
366. Vizurine ajkulice 2 → Dunav  
367. Akademija stars → Pionir  

Rezultati utakmica prvog takmičarskog dana – 29.04.2018. – KADETKINJE

  Grupa A   001. Nove Mesto MVK – Makarska (25:20, 25:20) 50:40 2:0   004. Stara Pazova – Nove Meste MVK (25:11, 25:17) 50:28 2:0 007. Makarska – Stara Pazova (12:25, 12:25) 24:50 0:2   Grupa B   002. KiM – Srbija U15 (26:24,18:25, 13:15 ) 57:64 1:2   005. Brčko – KiM (25:18, 25:17)  50:35 2:0 008. Srbija ...

Read More »

53. MEĐUNARODNI MAJSKI TURNIR

U beogradskom hotelu “Belgrade City”  danas je održana konferencija za novinare povodom 53. Međunarodnog “Majskog turnira” – Trofeja Beograd 2018, koji će se odigrati 29. aprila – 1. maja. Tradicionalni turnir Gradskih omladinskih reprezentacija ugostiće ukupno 40 ekipa iz 8 zemalja (Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Slovenija, Slovačka, Italija, BJR Makedonija, Crna Gora, Srbija), a na današnjoj konferenciji predstavnicima medija su ...

Read More »

Trofej Beograda 2018. – raspored utakmica kadetkinje

TAKMIČARSKI BROJEVI I RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA GRUPA „A“ GRUPA „B“ 1.         STARA PAZOVA 1.         BRČKO 2.         NOVE MESTO MVK 2.         KOSOVO I METOHIJA 3.         MAKARSKA 3.         SRBIJA U15   GRUPA „C“ GRUPA „D“ 1.         ZAGREB 1.         MILANO 2.         SMEDEREVO 2.         HRVATSKA U15 3.         SKOPLJE 3.         BATOČINA   GRUPA „F“ GRUPA „F“ 1.         LJUBLJANA 1.         OSIJEK 2.         GRAČANICA 2.         BUDVA 3.         ...

Read More »

Trofej Beograda 2018. – raspored utakmica kadeti

TAKMIČARSKI BROJEVI I RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA PRVA GRUPA DRUGA GRUPA 1.         ZAGREB 1.         MARIBOR 2.         POŽAREVAC 2.         NOVI SAD 3.         ŽIROVNICA 3.         GORNJI MILANOVAC 4.         KOSOVO I METOHIJA 4.         LJUBINJE   TREĆA GRUPA ČETVRTA GRUPA 1.         LJUBLJANA 1.         BEOGRAD 2.         NOVI PAZAR 2.         BAVANIŠTE 3.         SMEDEREVO 3.         NIKŠIĆ 4.         SRBIJA U16 4.         LJIG   NEDELJA,  29. APRIL PREDTAKMIČENJE   GRUPA ...

Read More »

40 ekipa u borbi za Trofej Beograda

Na predstojećem Majskom turniru – Trofeju Beograda za pehare će se boriti 40 ekipa iz 8 zemalja. Turnir se igra od 29.4.2018 do 1.5.2018. u SC Banjica, SC Šumice i SC Vizura. Finalne utakmice biće odigrane 1.5.2018 od 14 i 16 časova u SC Šumice. U konkurenciji kadeta biće 16 ekipa podeljenih u 4 grupe: Grupa A: Zagreb (CRO), Požarevac, ...

Read More »

Rezultati utakmica X kola Beogradske lige

  028. Vizurine Ajkulice – Železničar   3:1 (22:25, 25:15, 25:19, 25:10) 97:69 029. Kolubara – Radnički 2  3:1 (25:21, 25:23, 19:25, 26:24) 95:93 030. Volleyland – Obrenovac   3:1 (20:25, 25:16, 25:16, 25:15) 95:72 058. BG Volej – Feniks Čukarički   0:3 (23:25, 17:25, 23:25) 63:75 059. 21. maj – Akademija Singidunum   3:2 (16:25, 25:21, 22:25, 25:14, 15:06) 103:91 060. Roda 2 ...

Read More »

Rezultati utakmica IX kola Beogradske lige

025. Obrenovac – Vizurine Ajkulice   3:1  (25:17, 26:24, 12:25, 25:17) 88:83 026. Radnički 2 – Volleyland   0:3  (17:25, 19:25, 24:26) 60:76 027. Železničar – Kolubara   0:3 (22:25, 21:25, 21:25) 64:75 055. Mladenovac – BG Volej   3:1 (18:25, 25:12, 25:16, 25:21) 93:74 056. Akademija Singidunum – Roda 2   3:1 (21:25, 25:15, 25:19, 25:20) 96:79 057. Feniks Čukarički – 21. maj   0:3 ...

Read More »