NAJNOVIJE VESTI

PIONIRKE II LIGA

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA U SEZONI 2019./2020.

I KOLO – 26.10.2019

II KOLO – 9.11.2019

III KOLO – 30.11 .2019

IV KOLO – 14.12.2019

V KOLO – .2020

VI KOLO –.2020

VII KOLO –.2020

DRUGI DEO KALENDARA BIĆE OBJAVLJEN ZAJEDNO SA PIONIRSKOM PRVOM LIGOM

  I KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 340. Pionir → Železničar  
341. Dunav → Akademija stars  
342. Obrenovac → Vizurine ajkulice 2  
343. Novi Beograd → Imlek  
  II KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 344. Železničar  → Imlek  
345. Vizurine ajkulice 2 → Novi Beograd  
346. Akademija stars → Obrenovac  
347. Pionir → Dunav  
  III KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 348. Dunav → Železničar  
349. Obrenovac → Pionir  
350. Novi Beograd → Akademija stars  
351. Imlek → Vizurine ajkulice 2  
  IV KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 352. Železničar  → Vizurine ajkulice 2  
353. Akademija stars → Imlek  
354. Pionir → Novi Beograd  
355. Dunav → Obrenovac  
  V KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 356. Obrenovac → Železničar  
357. Novi Beograd → Dunav  
358. Imlek → Pionir  
359. Vizurine ajkulice 2 → Akademija stars  
  VI KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 360. Železničar  → Akademija stars  
361. Pionir → Vizurine ajkulice 2  
362. Dunav → Imlek  
363. Obrenovac → Novi Beograd  
  VII KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 364. Novi Beograd → Železničar  
365. Imlek → Obrenovac  
366. Vizurine ajkulice 2 → Dunav  
367. Akademija stars → Pionir  

40 ekipa u borbi za Trofej Beograda

Na predstojećem Majskom turniru – Trofeju Beograda za pehare će se boriti 40 ekipa iz 8 zemalja. Turnir se igra od 29.4.2018 do 1.5.2018. u SC Banjica, SC Šumice i SC Vizura. Finalne utakmice biće odigrane 1.5.2018 od 14 i 16 časova u SC Šumice. U konkurenciji kadeta biće 16 ekipa podeljenih u 4 grupe: Grupa A: Zagreb (CRO), Požarevac, ...

Read More »

Rezultati utakmica X kola Beogradske lige

  028. Vizurine Ajkulice – Železničar   3:1 (22:25, 25:15, 25:19, 25:10) 97:69 029. Kolubara – Radnički 2  3:1 (25:21, 25:23, 19:25, 26:24) 95:93 030. Volleyland – Obrenovac   3:1 (20:25, 25:16, 25:16, 25:15) 95:72 058. BG Volej – Feniks Čukarički   0:3 (23:25, 17:25, 23:25) 63:75 059. 21. maj – Akademija Singidunum   3:2 (16:25, 25:21, 22:25, 25:14, 15:06) 103:91 060. Roda 2 ...

Read More »

Rezultati utakmica IX kola Beogradske lige

025. Obrenovac – Vizurine Ajkulice   3:1  (25:17, 26:24, 12:25, 25:17) 88:83 026. Radnički 2 – Volleyland   0:3  (17:25, 19:25, 24:26) 60:76 027. Železničar – Kolubara   0:3 (22:25, 21:25, 21:25) 64:75 055. Mladenovac – BG Volej   3:1 (18:25, 25:12, 25:16, 25:21) 93:74 056. Akademija Singidunum – Roda 2   3:1 (21:25, 25:15, 25:19, 25:20) 96:79 057. Feniks Čukarički – 21. maj   0:3 ...

Read More »

Rezultati utakmica XVI kola Regionalne lige

061. Crnjanski – Obilić   3:0 (25:21, 25:18, 25:12) 75:51 062. Blok Aut – As Beograd   3:1 (25:18, 25:21, 16:25, 25:15) 91:79 063. Avala – Dunav   3:1 (25:16, 25:20, 22:25, 25:20) 97:81 064. SPAS – Pionir   1:3 (25:27, 25:20, 11:25, 08:25) 69:97   Zaostala utakmica IV kola: 013. Pionir – AS Beograd   0:3 (20:25, 17:25, 23:25) 60:75  

Read More »

Rezultati utakmica XV kola Regionalne lige

  057.  Dunav – SPAS   3:0 (25:05, 25:13, 25:19) 75:37 058.  As Beograd – Avala   2:3 (15:25, 25:21, 17:25, 25:23, 11:15) 93:109 059.  Obilić – Blok Aut   3:0 (25:21, 25:16, 25:13) 75:50 060.  Partizan 2 – Crnjanski   3:2 (28:30, 20:25, 25:14, 25:23, 15:13) 112:105

Read More »

Rezultati utakmica VIII kola Beogradske lige

  023 Volleyland – Železničar    3:0 (25:18, 25:17, 25:13) 75:48 024. Obrenovac – Radnički 2    3:0 (25:13, 25:20, 25:18) 75:51 054. Mladenovac – Akademija Singidunum   3:0 (25:14, 30:28, 25:17) 80:59

Read More »

Rezultati utakmica XIV kola Regionalne lige

  XIII kolo 052. Crnjanski – Blok Aut   3:0 (25:16, 25:08, 25:11) 75:35 XIV kolo 053. Blok Aut – Partizan 2    0:3 (11:25, 25:27, 21:25) 57:77 054. Avala – Obilić   3:0 (25:23, 25:19, 25:22) 75:64 055. SPAS – As Beograd  2:3 (11:25, 25:23, 20:25, 25:17, 13:15) 94:105 056. Pionir – Dunav   1:3 (25:16, 21:25, 13:25, 23:25) 82:91

Read More »

Rezultati utakmica XIII kola Regionalne lige

  049. As (Bgd.) – Pionir   3:2 (25:19, 25:13, 23:25, 24:26, 15:7) 112:90 050. Obilić – SPAS   3:0  (25:14, 25:21, 25:10) 75:45

Read More »