NAJNOVIJE VESTI

Termini utakmica Prvenstva Beograda za mlađe selekcije

KADETKINJE  II   LIGA

IX   KOLO
BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA
259 Beograd 2 – Dunav   Subota, 26.1. 09.00/T1   Hala „IMPULS“
260 SPAS – Vizurine Ajkulice 10.45/T1
261 Akademija Singidunum – 21. maj 14.45/T2
262 Avala – Volleyland 12.45/T1

PIONIRI

XIV   KOLO
BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA
582 SPAS – Roda   26.1. 12.45/T2   Hala  „IMPULS“
583 BlokAut – Crvena zvezda 10.45/T2
584 As – Partizan 09.00/T2
585 Mladenovac – Crnjanski 26.1. 12.45 Sportski centar
586 Lucky Star – Obrenovac ODLOŽENO

KADETKINJE  I  LIGA

V   KOLO GRUPA  „A“
BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA
679 BlokAut – As   27.1. 09.00/T1   Hala  „IMPULS“
680 Partizan – Beograd 12.45/T2
681 Crvena zvezda – TENT 10.45/T1
VI   KOLO GRUPA  „B“
BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA
712 Kralj – As Batajnica   27.1. 09.00/T3   Hala  „IMPULS“
713 Roda – Sterija 10.45/T3
714 Lucky Star – Lazarevac 12.45/T3
Slobodan:

JUNIORKE

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA
170/X Beograd – TENT   29.1. 21.00/T2   Hala  „IMPULS“
173/XI Kralj – BOU Radnički 21.00/T1
176/XI Imlek – Crvena zvezda 21.00/T3

JUNIORKE

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA
174/XI TENT – Partizan ??? ??? ???
177/XI Volleyland – Roda 1.2. 13.00/T1 Hala  „IMPULS“
178/XI BlokAut – Dunav 13.00/T3

JUNIORKE

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA
179/XII Roda – BlokAut     5.2. 12.30/T1     Hala „IMPULS“
180/XII Crvena zvezda – Volleyland 14.30/T1 ili 3
181/XII Beograd – Imlek 12.30/T2
183/XII BOU Radnički – TENT 14.30/T2
184/XII Lucky Star – Kralj 12.30/T3

JUNIORKE

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA
185 TENT – Lucky Star ??? ??? ???
187 Imlek – Partizan 12.2. naknadno Hala „IMPULS“
188 Volleyland – Beograd naknadno
189 BlokAut – Crvena zvezda naknadno
190 Dunav – Roda naknadno

JUNIORI

VII   KOLO
BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA
439 Crvena zvezda – Partizan 27.1. 10.45/T2 Hala  „IMPULS“
440 Železničar – Lucky Star 09.00/T2

JUNIORI

VIII   KOLO
BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA
441 Patizan – Lucky Star 1.2. 13.30/T2 Hala  „IMPULS“
442 Crvena zvezda – Železničar 11.30/T2
x

Check Also

Izmena rasporeda utakmica Razvojne lige

RASPORED UTAKMICA RAZVOJNA LIGA 2019 2020 N

Izmena rasporeda za pionirke A3

Raspored utakmica A3 2019 2020