Finalni turnir kadetkinja 7 – 9. juna u Obrenovcu

Finalni turnir prvenstva Srbije 2019. u konkurenciji kadetkinja odigraće se 7 – 9. juna u Obrenovcu, a tehnički organizator je OK TENT iz Obrenovca. Utakmice će se igrati u dvorani SKC Obrenovac i u sali Poljoprivredno – hemijske škole, a 12 ekipa biće podeljeno u 4 grupe.

U dvorani SKC Obrenovac, u A grupi će igrati Novi Pazar, Ivanjica i TENT iz Obrenovca, a u B grupi Omladinac iz Novih Banovaca, Šumadija iz Aranđelovca i Blok Aut iz Beograda. U sali Poljoprivredno – hemijske škole, u V grupi će igrati Srbijanka 014 iz Valjeva, Dubočica iz Leskovca i Beograd, a u G grupi Partizan, Desetka iz Niša i Vizura.

 

KADETKINJE – PRVENSTVO SRBIJE 2019. – FINALNI TURNIR – OBRENOVAC (7 – 9. JUN) – DVORANA SKC OBRENOVAC I SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

A GRUPA – DVORANA SKC OBRENOVAC:

PETAK, 7. JUN:

TENT (OBRENOVAC) – NOVI PAZAR       12.00

NOVI PAZAR – IVANJICA                       19.00

SUBOTA, 8. JUN:

TENT (OBRENOVAC) – IVANJICA           9.00

 

B GRUPA – DVORANA SKC OBRENOVAC:

PETAK, 7. JUN:

OMLADINAC (NOVI BANOVCI) – BLOK AUT (BEOGRAD)             10.00

OMLADINAC (NOVI BANOVCI) – ŠUMADIJA (ARANĐELOVAC)     17.00

SUBOTA, 8. JUN:

ŠUMADIJA (ARANĐELOVAC) – BLOK AUT (BEOGRAD)                11.00

 

V GRUPA – SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

PETAK, 7. JUN:

SRBIJANKA 014 (VALJEVO) – BEOGRAD 10.00

SRBIJANKA 014 (VALJEVO) – DUBOČICA (LESKOVAC)         17.00

SUBOTA, 8. JUN:

DUBOČICA (LESKOVAC) – BEOGRAD           9.00

 

G GRUPA – SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

PETAK, 7. JUN:

PARTIZAN – VIZURA                 12.00

PARTIZAN – DESETKA (NIŠ)     19.00

SUBOTA, 8. JUN:

VIZURA – DESETKA (NIŠ)         11.00

 

SUBOTA, 8. JUN:

DVORANA SKC OBRENOVAC:

POLUFINALE:

B 1 – V 1          18.00

A 1 – G 1          20.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

A 2 – G 2          16.00

 

SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 9 – 12. MESTA:

B 3 – V 3          16.00

A 3 – G 3          18.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

B 2 – V 2          20.00

NEDELJA, 9. JUN:

DVORANA SKC OBRENOVAC:

FINALE:                        13.00

MEČ ZA 3. MESTO:        11.00

MEČ ZA 5. MESTO:        9.00

 

SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

MEČ ZA 7. MESTO:        13.00

MEČ ZA 9. MESTO:        11.00

MEČ ZA 11. MESTO:      9.00

 

x

Check Also

Uručeni pehari i medalje najboljima u 2018-2019 sezoni (FOTO)

71 pionirka iz 18 klubova na testiranju u SC Vizura

Još jedno testiranje pionirki u organizaciji Odbojkaškog saveza Srbije odražno je u dvorani Sc Vizura ...