Juniori Crvene zvezde i Vojvodine NS seme u polufinalu u Kraljevu

Na Finalnom turniru prvenstva Srbije 2019. u konkurenciji juniora, koji je danas počeo u Kraljevu, posle dva odigrana kola plasman u polufinale su izborili Crvena zvezda i Vojvodina NS seme iz Novog Sada. Preostala dva mesta izboriće pobednici mečeva Laki Star – Ribnica i Partizan – Metalac Takovo.

JUNIORI – PRVENSTVO SRBIJE 2019. – FINALNI TURNIR – KRALJEVO (10 – 12. MAJ):

A GRUPA – NOVA HALA SPORTOVA:

PETAK, 10. MAJ:

1. KOLO:

RIBNICA (KRALJEVO) – UŽICE        3:0 (25:15, 25:21, 25:13)

CRVENA ZVEZDA – LAKI STAR (BEOGRAD)                    3:0 (25:14, 26:24, 25:14)

2. KOLO:

LAKI STAR (BEOGRAD) – UŽICE            3:1 (25:27, 25:20, 25:20, 25:18)

CRVENA ZVEZDA – RIBNICA (KRALJEVO)    3:1 (22:25, 25:19, 28:26, 25:21)

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA      2    2    0    6:1       6

2. RIBNICA                   2    1    1    4:3       3

3. LAKI STAR                2    1    1    3:4       3

4. UŽICE                       2    0    2    1:6       0

 

3. KOLO – SUBOTA, 11. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – UŽICE         10.00

LAKI STAR (BEOGRAD) – RIBNICA (KRALJEVO)       12.00

 

B GRUPA – STARA HALA SPORTOVA:

PETAK, 10. MAJ:

1. KOLO:

METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC) – NIŠ      3:0 (25:18, 25:23, 25:22)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – PARTIZAN             3:1 (26:24, 25:19, 23:25, 25:13)

2. KOLO:

PARTIZAN – NIŠ     3:0 (25:23, 25:14, 25:22)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC)              3:0 (25:18, 25:21, 25:10)

TABELA:

1. VOJVODINA NS SEME      2    2    0    6:1       6

2. PARTIZAN                       2    1    1    4:3       3

3. METALAC TAKOVO          2    1    1    3:3       3

4. NIŠ                                 2    0    2    0:6       0

 

3. KOLO – SUBOTA, 11. MAJ:

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – NIŠ     10.00

PARTIZAN – METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC)        12.00

SUBOTA, 11. MAJ – NOVA HALA SPORTOVA:

POLUFINALE:

A 1 – B 2          19.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

A 3 – B 4          17.00

 

 

SUBOTA, 11. MAJ – STARA HALA SPORTOVA:

POLUFINALE:

B 1 – A 2          19.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

B 3 – A 4          17.00

 

NEDELJA, 12. MAJ – NOVA HALA SPORTOVA:

FINALE:                        11.30

MEČ ZA 5. MESTO:        9.30

 

NEDELJA, 12. MAJ – STARA HALA SPORTOVA:

MEČ ZA 3. MESTO:        11.00

MEČ ZA 7. MESTO:        9.00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prvi stepen Kupa Srbije – izvlačenje parova

Izvlačenje parova za prvi stepen takmičenja Kupa Srbije za 2020. godinu će se održati  16.avgusta ...

Uručeni pehari i medalje najboljima u 2018-2019 sezoni (FOTO)