NAJNOVIJE VESTI

Omladinac iz Novih Banovaca prvi polufinalista u Obrenovcu

U Obrenovcu je danas počeo Finalni turnir prvenstva Srbije 2019. u konkurenciji kadetkinja, a tehnički organizator je OK TENT iz Obrenovca. Posle dva odigrana kola u dvorani SKC Obrenovac i u sali Poljoprivredno – hemijske škole plasman u polufinale je izborio Omladinac iz Novih Banovaca, a preostale tri ekipe biće poznate posle sutrašnjeg poslednjeg, 3. kola takmičenja po grupama.

KADETKINJE – PRVENSTVO SRBIJE 2019. – FINALNI TURNIR – OBRENOVAC (7 – 9. JUN) – DVORANA SKC OBRENOVAC I SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

A GRUPA – DVORANA SKC OBRENOVAC:

PETAK, 7. JUN:

TENT (OBRENOVAC) – NOVI PAZAR       3:0 (25:11, 25:11, 25:16)

IVANJICA – NOVI PAZAR           3:0 (28:26, 25:20, 25:21)

TABELA:

1. TENT                  1    1    0    3:0       3

2. IVANJICA            1    1    0    3:0       3

3. NOVI PAZAR       2    0    2    0:6       0

SUBOTA, 8. JUN:

TENT (OBRENOVAC) – IVANJICA           9.00

 

B GRUPA – DVORANA SKC OBRENOVAC:

PETAK, 7. JUN:

OMLADINAC (NOVI BANOVCI) – BLOK AUT (BEOGRAD)       3:1 (20:25, 25:12, 25:17, 25:14)

OMLADINAC (NOVI BANOVCI) – ŠUMADIJA (ARANĐELOVAC)     3:0 (25:8, 25:11, 25:11)

TABELA:

1. OMLADINAC        2    2    0    6:1       6

2. BLOK AUT           1    0    1    1:3       0

3. ŠUMADIJA          1    0    1    0:3       0

 

SUBOTA, 8. JUN:

ŠUMADIJA (ARANĐELOVAC) – BLOK AUT (BEOGRAD)                11.00

 

V GRUPA – SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

PETAK, 7. JUN:

BEOGRAD – SRBIJANKA 014 (VALJEVO) 3:0 (25:10, 25:19, 25:16)

DUBOČICA (LESKOVAC) – SRBIJANKA 014 (VALJEVO)         3:2 (26:28, 25:11, 25:19, 14:25, 15:11)

TABELA:

1. BEOGRAD                 1    1    0    3:0       3

2. DUBOČICA                1    1    0    3:2       2

3. SRBIJANKA 014        2    0    2    2:6       1

 

SUBOTA, 8. JUN:

DUBOČICA (LESKOVAC) – BEOGRAD           9.00

G GRUPA – SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

PETAK, 7. JUN:

VIZURA – PARTIZAN     3:1 (17:25, 25:19, 25:19, 25:17)

PARTIZAN – DESETKA (NIŠ)     3:0 (25:17, 25:14, 25:15)

TABELA:

1. VIZURA              1    1    0    3:1       3

2. PARTIZAN           2    1    1    4:3       3

3. DESETKA            1    0    1    0:3       0

 

SUBOTA, 8. JUN:

VIZURA – DESETKA (NIŠ)         11.00

 

SUBOTA, 8. JUN:

DVORANA SKC OBRENOVAC:

POLUFINALE:

OMLADINAC (B 1) – V 1      18.00

A 1 – G 1          20.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

A 2 – G 2          16.00

 

SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 9 – 12. MESTA:

B 3 – V 3          16.00

A 3 – G 3          18.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

B 2 – V 2          20.00

 

NEDELJA, 9. JUN:

DVORANA SKC OBRENOVAC:

FINALE:                        13.00

MEČ ZA 3. MESTO:        11.00

MEČ ZA 5. MESTO:        9.00

SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

MEČ ZA 7. MESTO:        13.00

MEČ ZA 9. MESTO:        11.00

MEČ ZA 11. MESTO:      9.00

x

Check Also

Drugi deo seminara za trenere

Stručni online seminar za trenere januar 2023 Drugi, obavezni, godišnji seminar za trenere II lige istok, ...

Bojana Drča najbolja sportistkinja Beograda

Bojana Drča, tehničar ženske seniorske reprezentacije Srbije, najbolji tehničar SP 2022, u prošloj sezoni član ...