NAJNOVIJE VESTI

Omladinac iz Novih Banovaca prvi polufinalista u Obrenovcu

U Obrenovcu je danas počeo Finalni turnir prvenstva Srbije 2019. u konkurenciji kadetkinja, a tehnički organizator je OK TENT iz Obrenovca. Posle dva odigrana kola u dvorani SKC Obrenovac i u sali Poljoprivredno – hemijske škole plasman u polufinale je izborio Omladinac iz Novih Banovaca, a preostale tri ekipe biće poznate posle sutrašnjeg poslednjeg, 3. kola takmičenja po grupama.

KADETKINJE – PRVENSTVO SRBIJE 2019. – FINALNI TURNIR – OBRENOVAC (7 – 9. JUN) – DVORANA SKC OBRENOVAC I SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

A GRUPA – DVORANA SKC OBRENOVAC:

PETAK, 7. JUN:

TENT (OBRENOVAC) – NOVI PAZAR       3:0 (25:11, 25:11, 25:16)

IVANJICA – NOVI PAZAR           3:0 (28:26, 25:20, 25:21)

TABELA:

1. TENT                  1    1    0    3:0       3

2. IVANJICA            1    1    0    3:0       3

3. NOVI PAZAR       2    0    2    0:6       0

SUBOTA, 8. JUN:

TENT (OBRENOVAC) – IVANJICA           9.00

 

B GRUPA – DVORANA SKC OBRENOVAC:

PETAK, 7. JUN:

OMLADINAC (NOVI BANOVCI) – BLOK AUT (BEOGRAD)       3:1 (20:25, 25:12, 25:17, 25:14)

OMLADINAC (NOVI BANOVCI) – ŠUMADIJA (ARANĐELOVAC)     3:0 (25:8, 25:11, 25:11)

TABELA:

1. OMLADINAC        2    2    0    6:1       6

2. BLOK AUT           1    0    1    1:3       0

3. ŠUMADIJA          1    0    1    0:3       0

 

SUBOTA, 8. JUN:

ŠUMADIJA (ARANĐELOVAC) – BLOK AUT (BEOGRAD)                11.00

 

V GRUPA – SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

PETAK, 7. JUN:

BEOGRAD – SRBIJANKA 014 (VALJEVO) 3:0 (25:10, 25:19, 25:16)

DUBOČICA (LESKOVAC) – SRBIJANKA 014 (VALJEVO)         3:2 (26:28, 25:11, 25:19, 14:25, 15:11)

TABELA:

1. BEOGRAD                 1    1    0    3:0       3

2. DUBOČICA                1    1    0    3:2       2

3. SRBIJANKA 014        2    0    2    2:6       1

 

SUBOTA, 8. JUN:

DUBOČICA (LESKOVAC) – BEOGRAD           9.00

G GRUPA – SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

PETAK, 7. JUN:

VIZURA – PARTIZAN     3:1 (17:25, 25:19, 25:19, 25:17)

PARTIZAN – DESETKA (NIŠ)     3:0 (25:17, 25:14, 25:15)

TABELA:

1. VIZURA              1    1    0    3:1       3

2. PARTIZAN           2    1    1    4:3       3

3. DESETKA            1    0    1    0:3       0

 

SUBOTA, 8. JUN:

VIZURA – DESETKA (NIŠ)         11.00

 

SUBOTA, 8. JUN:

DVORANA SKC OBRENOVAC:

POLUFINALE:

OMLADINAC (B 1) – V 1      18.00

A 1 – G 1          20.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

A 2 – G 2          16.00

 

SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 9 – 12. MESTA:

B 3 – V 3          16.00

A 3 – G 3          18.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

B 2 – V 2          20.00

 

NEDELJA, 9. JUN:

DVORANA SKC OBRENOVAC:

FINALE:                        13.00

MEČ ZA 3. MESTO:        11.00

MEČ ZA 5. MESTO:        9.00

SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

MEČ ZA 7. MESTO:        13.00

MEČ ZA 9. MESTO:        11.00

MEČ ZA 11. MESTO:      9.00

x

Check Also

Izmena rasporeda utakmica Razvojne lige

RASPORED UTAKMICA RAZVOJNA LIGA 2019 2020 N

Izmena rasporeda za pionirke A3

Raspored utakmica A3 2019 2020