TENT – Omladinac za titulu prvaka Srbije

U finalu Finalnog turnira prvenstva Srbije 2019. u konkurenciji kadetkinja, u Obrenovcu, igraće TENT – Omladinac, dok će u meču za treće mesto igrati Vizura – Beograd. TENT je večeras u polufinalu pobedio Vizuru sa 3:0 (25:23, 25:9, 25:12), dok je Omladinac savladao Beograd sa 3:2 (19:25, 25:16, 25:20, 18:25, 17:15).

KADETKINJE – PRVENSTVO SRBIJE 2019. – FINALNI TURNIR – OBRENOVAC (7 – 9. JUN) – DVORANA SKC OBRENOVAC I SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

A GRUPA – DVORANA SKC OBRENOVAC:

PETAK, 7. JUN:

TENT (OBRENOVAC) – NOVI PAZAR       3:0 (25:11, 25:11, 25:16)

IVANJICA – NOVI PAZAR           3:0 (28:26, 25:20, 25:21)

SUBOTA, 8. JUN:

TENT (OBRENOVAC) – IVANJICA           3:0 (25:17, 26:24, 25:18)

TABELA:

1. TENT                  2    2    0    6:0       6

2. IVANJICA            2    1    1    3:3       3

3. NOVI PAZAR       2    0    2    0:6       0

 

B GRUPA – DVORANA SKC OBRENOVAC:

PETAK, 7. JUN:

OMLADINAC (NOVI BANOVCI) – BLOK AUT (BEOGRAD)       3:1 (20:25, 25:12, 25:17, 25:14)

OMLADINAC (NOVI BANOVCI) – ŠUMADIJA (ARANĐELOVAC)     3:0 (25:8, 25:11, 25:11)

SUBOTA, 8. JUN:

BLOK AUT (BEOGRAD) – ŠUMADIJA (ARANĐELOVAC)          3:1 (23:25, 25:18, 25:15, 25:15)

TABELA:

1. OMLADINAC        2    2    0    6:1       6

2. BLOK AUT           2    1    1    4:4       3

3. ŠUMADIJA          2    0    2    1:6       0

 

V GRUPA – SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

PETAK, 7. JUN:

BEOGRAD – SRBIJANKA 014 (VALJEVO) 3:0 (25:10, 25:19, 25:16)

DUBOČICA (LESKOVAC) – SRBIJANKA 014 (VALJEVO)         3:2 (26:28, 25:11, 25:19, 14:25, 15:11)

SUBOTA, 8. JUN:

BEOGRAD – DUBOČICA (LESKOVAC)     3:0 (25:20, 25:10, 25:18)

TABELA:

1. BEOGRAD                 2    2    0    6:0       6

2. DUBOČICA                2    1    1    3:5       2

3. SRBIJANKA 014        2    0    2    2:6       1

 

G GRUPA – SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

PETAK, 7. JUN:

VIZURA – PARTIZAN     3:1 (17:25, 25:19, 25:19, 25:17)

PARTIZAN – DESETKA (NIŠ)     3:0 (25:17, 25:14, 25:15)

SUBOTA, 8. JUN:

VIZURA – DESETKA (NIŠ)         3:0 (25:17, 25:20, 25:10)

TABELA:

1. VIZURA              2    2    0    6:1       6

2. PARTIZAN           2    1    1    4:3       3

3. DESETKA            2    0    2    0:6       0

 

SUBOTA, 8. JUN:

DVORANA SKC OBRENOVAC:

POLUFINALE:

OMLADINAC (NOVI BANOVCI) – BEOGRAD  3:2 (19:25, 25:16, 25:20, 18:25, 17:15)

TENT (OBRENOVAC) – VIZURA  3:0 (25:23, 25:9, 25:12)

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

PARTIZAN – IVANJICA               3:2 (21:25, 25:16, 25:7, 15:25, 15:12)

 

SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 9 – 12. MESTA:

SRBIJANKA 014 (VALJEVO) – ŠUMADIJA (ARANĐELOVAC)      3:0 (27:25, 25:21, 25:22)

NOVI PAZAR – DESETKA (NIŠ)  3:2 (25:20, 16:25, 25:27, 25:15, 15:10)

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

BLOK AUT (BEOGRAD) – DUBOČICA (LESKOVAC)          3:2 (16:25, 25:21, 22:25, 25:23, 15:8)

 

NEDELJA, 9. JUN:

DVORANA SKC OBRENOVAC:

FINALE:

TENT (OBRENOVAC) – OMLADINAC (NOVI BANOVCI)          13.00

 

MEČ ZA 3. MESTO:

VIZURA – BEOGRAD           11.00

MEČ ZA 5. MESTO:

PARTIZAN – BLOK AUT (BEOGRAD)       9.00

 

SALA POLJOPRIVREDNO – HEMIJSKE ŠKOLE:

MEČ ZA 7. MESTO:

IVANJICA – DUBOČICA (LESKOVAC)            13.00

MEČ ZA 9. MESTO:

SRBIJANKA 014 (VALJEVO) – NOVI PAZAR   11.00

MEČ ZA 11. MESTO:

ŠUMADIJA (ARANĐELOVAC) – DESETKA (NIŠ)         9.00

x

Check Also

Prvi stepen Kupa Srbije – izvlačenje parova

Izvlačenje parova za prvi stepen takmičenja Kupa Srbije za 2020. godinu će se održati  16.avgusta ...

Uručeni pehari i medalje najboljima u 2018-2019 sezoni (FOTO)