NAJNOVIJE VESTI

Turska uspešnija od Srbije

Ženska seniorska reprezentacija Srbije pretrepla je prvi poraz u II Ligi nacija 2019. Turska je večeras, u poslednjem 3. kolu turnira 4. grupe I vikenda II Lige nacija 2019. pobedila Srbiju u dvorani Aleksandar Nikolić u Beogradu, sa 3:0, po setovima 25:19, 25:23 i 25:20, posle 89 minuta igre.

Galeriju fotografija sa turnira u Beogradu možete pogledati na: http://galerija.ossrb.org/

 

SENIORKE – II LIGA NACIJA 2019. (21. maj –7. jul):

4. GRUPA – BEOGRAD (DVORANA „ALEKSANDAR NIKOLIĆ“):

1. KOLO – UTORAK, 21. MAJ:

SRBIJA – HOLANDIJA    3:0 (25:15, 25:22, 25:19)

TURSKA – KOREJA        3:0 (25:15, 28:26, 25:19)

2. KOLO – SREDA, 22. MAJ:

SRBIJA – KOREJA          3:1 (15:25, 25:18, 25:17, 25:14)

TURSKA – HOLANDIJA  3:1 (25:22, 25:14, 21:25, 25:15)

3. KOLO – ČETVRTAK, 23. MAJ:

SRBIJA – TURSKA         0:3 (19:25, 23:25, 20:25)

HOLANDIJA – KOREJA   3:0 (25:18, 25:21, 25:18)

TABELA:

1. TUR        3    3    0    9:1       9

2. SRB        3    2    1    6:4       6

3. NED        3    1    2    4:6       3

4. KOR       3    0    3    1:9       0

 

1. GRUPA – OPOLE, POLJSKA:

1. KOLO – UTORAK, 21. MAJ:

TAJLAND – NEMAČKA    3:0 (26:24, 25:19, 25:22)

ITALIJA – POLJSKA       3:2 (25:15, 25:22, 18:25, 21:25, 17:15)

2. KOLO – SREDA, 22. MAJ:

ITALIJA – TAJLAND       3:0 (25:13, 25:17, 26:24)

POLJSKA – NEMAČKA    3:1 (25:21, 23:25, 25:23, 26:24)

3. KOLO – ČETVRTAK, 23. MAJ:

ITALIJA – NEMAČKA      3:0 (25:19, 26:24, 27:25)

POLJSKA – TAJLAND     3:0 (25:20, 25:20, 25:13)

TABELA:

1. ITA         3    3    0    9:2       8

2. POL        3    2    1    8:4       7

3. THA        3    1    2    3:6       3

4. GER        3    0    3    1:9       0

 

2. GRUPA – RUSE, BUGARSKA:

1. KOLO – UTORAK, 21. MAJ:

SAD – BELGIJA       3:0 (25:23, 25:8, 25:22)

JAPAN – BUGARSKA      3:1 (25:23, 21:25, 25:19, 25:23)

2. KOLO – SREDA, 22. MAJ:

SAD – JAPAN    3:1 (25:21, 24:26, 25:21, 25:20)

BELGIJA – BUGARSKA   3:2 (19:25, 15:25, 25:22, 25:16, 15:13)

3. KOLO – ČETVRTAK, 23. MAJ:

BELGIJA – JAPAN          3:1 (22:25, 25:20, 25:23, 25:18)

SAD – BUGARSKA         3:0 (25:20, 25:16, 25:21)

TABELA:

1. USA        3    3    0    9:1       9

2. BEL         3    2    1    6:6       5

3. JPN         3    1    2    5:7       3

4. BUL        3    0    3    3:9       1

 

3. GRUPA – BRAZILIJA, BRAZIL:

1. KOLO – UTORAK, 21. MAJ:

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – RUSIJA   3:1  (25:21, 22:25, 25:18, 28:26)

BRAZIL – KINA        3:0 (25:15, 25:21, 25:21)

2. KOLO – SREDA, 22. MAJ:

RUSIJA – KINA  3:1 (25:22, 16:25, 25:16, 25:23)

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – BRAZIL         3:1 (25:22, 25:20, 22:25, 28:26)

TABELA:

1. DOM       2    2    0    6:2       6

2. BRA        2    1    1    4:3       3

3. RUS        2    1    1    4:4       3

4. CHN       2    0    2    1:6       0

 

3. KOLO – ČETVRTAK, 23. MAJ:

KINA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA      17.00 (22.00)

BRAZIL – RUSIJA          20.00 (PETAK U 1.00)

 

UKUPNA TABELA:

  1. TUR            3    3    0    9:1       9

  2. USA            3    3    0    9:1       9

  3. ITA             3    3    0    9:2       8

  4. POL      3    2    1    8:4       7

  5. DOM           2    2    0    6:2       6

  6. SRB            3    2    1    6:4       6

  7. BEL             3    2    1    6:6       5

  8. BRA            2    1    1    4:3       3

  9. RUS            2    1    1    4:4       3

10. JPN             3    1    2    5:7       3

11. NED            3    1    2    4:6       3

12. THA            3    1    2    3:6       3

13. BUL            3    0    3    3:9       1

14. CHN            2    0    2    1:6       0

15. KOR            3    0    3    1:9       0

16. GER            3    0    3    1:9       0

 

II VIKEND (28 – 30. MAJ):

5. GRUPA – KONELJANO VENETO, ITALIJA:

1. KOLO – UTORAK, 28. MAJ:

SRBIJA – SAD         17.00

ITALIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA  20.00

 

2. KOLO – SREDA, 29. MAJ:

SRBIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA   17.00

SAD – ITALIJA        20.00

 

3. KOLO – ČETVRTAK, 30. MAJ:

SRBIJA – ITALIJA    20.00

SAD – DOMINIKANSKA REPUBLIKA       17.00

 

6. GRUPA – ANKARA, TURSKA:

1. KOLO – UTORAK, 28. MAJ:

RUSIJA – NEMAČKA      14.30 (13.30)

TURSKA – JAPAN          17.30 (16.30)

2. KOLO – SREDA, 29. MAJ:

RUSIJA – JAPAN            14.30 (13.30)

TURSKA – NEMAČKA     17.30 (16.30)

3. KOLO – ČETVRTAK, 30. MAJ:

NEMAČKA – JAPAN        14.30 (13.30)

TURSKA – RUSIJA         17.30 (16.30)

 

7. GRUPA – MAKAO, KINA:

1. KOLO – UTORAK, 28. MAJ:

BELGIJA – KOREJA        15.30 (9.30)

KINA – TAJLAND           19.30 (13.30)

2. KOLO – SREDA, 29. MAJ:

KOREJA – TAJLAND       16.30 (10.30)

KINA – BELGIJA            19.30 (13.30)

3. KOLO – ČETVRTAK, 30. MAJ:

BELGIJA – TAJLAND 16.30 (10.30)

KINA – KOREJA             19.30 (13.30)

 

8. GRUPA – APELDORN, HOLANDIJA:

1. KOLO – UTORAK, 28. MAJ:

BUGARSKA – POLJSKA        16.30

HOLANDIJA – BRAZIL          19.30

2. KOLO – SREDA, 29. MAJ:

BRAZIL – POLJSKA              16.30

HOLANDIJA – BUGARSKA    19.30

3. KOLO – ČETVRTAK, 30. MAJ:

HOLANDIJA – POLJSKA       16.30

BRAZIL – BUGARSKA          19.30

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Priznanje Odbojkaškom savezu Beograda

Odbojkaški savez Beograda predložen je za najbolje organizovan granski sportski savez u Beogradu od strane ...

SAJAM SPORTA 2019.

Od petka 22.11. do nedelje 24.11.2019. u hali 1 beogradskog sajma biće održan sajam sporta. ...