U polufinalu u Kraljevu Crvena zvezda – Metalac Takovo i Vojvodina NS seme – Ribnica

Na Finalnom turniru prvenstva Srbije 2019. u konkurenciji juniora u Kraljevu večeras će u polufinalu igrati Crvena zvezda – Metalac Takovo i Vojvodina NS seme – Ribnica.

JUNIORI – PRVENSTVO SRBIJE 2019. – FINALNI TURNIR – KRALJEVO (10 – 12. MAJ):

A GRUPA – NOVA HALA SPORTOVA:

PETAK, 10. MAJ:

1. KOLO:

RIBNICA (KRALJEVO) – UŽICE        3:0 (25:15, 25:21, 25:13)

CRVENA ZVEZDA – LAKI STAR (BEOGRAD)                    3:0 (25:14, 26:24, 25:14)

2. KOLO:

LAKI STAR (BEOGRAD) – UŽICE            3:1 (25:27, 25:20, 25:20, 25:18)

CRVENA ZVEZDA – RIBNICA (KRALJEVO)    3:1 (22:25, 25:19, 28:26, 25:21)

3. KOLO – SUBOTA, 11. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – UŽICE         3:0 (25:22, 25:23, 25:17)

RIBNICA (KRALJEVO) – LAKI STAR (BEOGRAD)       3:0 (25:20, 25:14, 25:20)

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA      3    3    0    9:1       9

2. RIBNICA                   3    2    1    7:3       6

3. LAKI STAR                3    1    2    3:7       3

4. UŽICE                       3    0    2    1:9       0

B GRUPA – STARA HALA SPORTOVA:

PETAK, 10. MAJ:

1. KOLO:

METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC) – NIŠ      3:0 (25:18, 25:23, 25:22)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – PARTIZAN             3:1 (26:24, 25:19, 23:25, 25:13)

2. KOLO:

PARTIZAN – NIŠ     3:0 (25:23, 25:14, 25:22)

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC)              3:0 (25:18, 25:21, 25:10)

3. KOLO – SUBOTA, 11. MAJ:

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – NIŠ     3:0 (25:15, 25:18, 25:11)

METALAC TAKOVO (GORNJI MILANOVAC) – PARTIZAN      3:1 (21:25, 25:13, 25:18, 25:21)

TABELA:

1. VOJVODINA NS SEME      3    3    0    9:1       9

2. METALAC TAKOVO          3    2    1    6:4       6

3. PARTIZAN                       3    1    2    5:6       3

4. NIŠ                                 3    0    3    0:9       0

SUBOTA, 11. MAJ – NOVA HALA SPORTOVA:

POLUFINALE:

CRVENA ZVEZDA (A 1) – METALAC TAKOVO (B 2)          17.00

VOJVODINA NS SEME (B 1) – RIBNICA (A 2)           19.00

SUBOTA, 11. MAJ – STARA HALA SPORTOVA:

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA:

PARTIZAN (B 3) – UŽICE (A 4)        17.00

LAKI STAR (A 3) – NIŠ (B 4)           19.00

NEDELJA, 12. MAJ – NOVA HALA SPORTOVA:

FINALE:                        11.30

MEČ ZA 3. MESTO:        9.30

 

NEDELJA, 12. MAJ – STARA HALA SPORTOVA:

MEČ ZA 5. MESTO:        11.00

MEČ ZA 7. MESTO:        9.00

x

Check Also

Omladinac iz Novih Banovaca prvak Srbije u konkurenciji juniorki

Omladinac iz Novih Banovaca osvojio je titulu prvaka Srbije u konkurenciji juniorki, pošto je trijumfovao ...

Juniori Crvene zvezde prvaci Srbije

Juniori Crvene zvezde osvojili su titulu prvaka Srbije pošto su zauzeli prvo mesto na Finalnom ...