NAJNOVIJE VESTI

Prvenstvo Beograda za mlađe kategorije

Pionirke I liga – XI kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 203 As – Sterija 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 9.00 SC „Banjica“ – teren 1 204 Roda – Partizan 14.30 SC „Banjica“ – teren 1 205 Lucky Star – Blok Aut 10.50 SC „Banjica“ – teren 1 206 Vizura – Avala 09.00 SC „Banjica“ – teren 2 207 Imlek – Crvena zvezda 12.40 ...

Read More »

Pionirke II liga – IX kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 272 21. maj – Dunav 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 273 Akademija Singidunum – Kolubara 10.20 ZSMSRS – teren 1 (levo) 274 BG Volej – Želeuznik 2012 12.05 ZSMSRS – teren 1 (levo) 275 Mladenovac – Volleyland 10.30 OŠ „Sveti Sava“, Mladenovac 276 Železničar – Crnjanski 12.05 ZSMSRS ...

Read More »

Kadetkinje I liga – XIII kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 386 As – Radnički 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 387 Roda – Volleyland 09.00 SC „Banjica“ – teren 1 388 Lucky Star -Kralj 16.15 SC „Banjica“ – teren 2 389 Vizurine Ajkulice – Partizan 12.40 SC „Banjica“ – teren 1 390 Dunav – BlokAut 16.15 SC ...

Read More »

Kadetkinje II Liga – XI kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 450 Akademija Singidunum – SPAS 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 14.05 ZSMSRS – teren 1 (levo) 451 Feniks Čukarički – Novi Beograd 12.20 ZSMSRS – teren 1 (levo) 452 Vizurine Ajkulice – Volleyland 2 12.20 ZSMSRS – teren 2 (desno) 453 Lucky Star 2 – Železnik 2012 14.05 ZSMSRS – teren 2 (desno)

Read More »

Juniori – X kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 131 Partizan – Mladenovac 4.3. 4.3. 10.50 SC „Banjica“ – teren 2 132 Crvena zvezda – Železničar 09.00 SC „Banjica“ – teren 2 Slobodan : Lucky Star

Read More »

Kadeti – X kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 093 Železničar – Blok Aut   25.2. 14.30 ZSMSRS – teren 1 (levo) 094 Crvena zvezda – Crnjanski 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 095 Roda – Partizan 16.20 SC „Banjica“ – teren 2 096 Lucky Star – As 14.30 ZSMSRS – teren 2 (desno)

Read More »

Kadetkinje I liga – XII kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 378 Radnički – TENT     25.2. 09.10 SC „Banjica“ – teren 1 379 Sterija – Beograd 12.40 SC „Banjica“ – teren 1 380 As Batajnica – Imlek 12.40 SC „Banjica“ – teren 2 381 Crvena zvezda – Dunav 10.50 SC „Banjica“ – teren 1 382 Blok Aut – Vizurine Ajkulice 10.50 SC „Banjica“ – ...

Read More »

Pionirke I liga – X kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 196 Sterija – TENT       24.2. OTKAZANO 197 Lazarevac – Beograd 15.30 SC „Banjica“ – teren 2 198 As Batajnica – Imlek 10.00 OŠ Branko Radičević 199 Crvena zvezda – Vizurine Ajkulice 17.15 SC „Banjica“ – teren 2 200 Avala – Lucky Star OTKAZANO 201 Blok Aut – Roda 15.30 SC „Banjica“ – ...

Read More »

Kadetkinje II liga – IX kolo

18.2.2018. 4.42 Feniks Čukarički – SPAS 14.25 ZSMSRS – teren 1 (levo) 443 Vizurine Ajkulice – Akademija Sng 14.25 ZSMSRS – teren 2 (desno) 444 Lucky Star 2 – Novi Beograd 16.10 ZSMSRS – teren 1 ili 2 445 Železnik 2012 – Volleyland 16.15 SC „Banjica“ – teren 1 ili 2

Read More »

Kadetkinje I liga – XI kolo

15.2.2018. 376 Imlek – Sterija 14.00 OŠ „Stevan Sremac“, Borča 18.2.2018. 370 Volleyland – Radnički 14.30 SC „Banjica“ – teren 1 371 As – Kralj 09.00 SC „Banjica“ – teren 1 372 Roda – Partizan 12.45 SC „Banjica“ – teren 2 373 Lucky Star – Blok Aut 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 374 Vizurine Ajkulice – Crvena zvezda 11.00 ...

Read More »