NAJNOVIJE VESTI

PIONIRKE II LIGA

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA U SEZONI 2019./2020.

I KOLO – 26.10.2019

II KOLO – 9.11.2019

III KOLO – 30.11 .2019

IV KOLO – 14.12.2019

V KOLO – .2020

VI KOLO –.2020

VII KOLO –.2020

DRUGI DEO KALENDARA BIĆE OBJAVLJEN ZAJEDNO SA PIONIRSKOM PRVOM LIGOM

  I KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 340. Pionir → Železničar  
341. Dunav → Akademija stars  
342. Obrenovac → Vizurine ajkulice 2  
343. Novi Beograd → Imlek  
  II KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 344. Železničar  → Imlek  
345. Vizurine ajkulice 2 → Novi Beograd  
346. Akademija stars → Obrenovac  
347. Pionir → Dunav  
  III KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 348. Dunav → Železničar  
349. Obrenovac → Pionir  
350. Novi Beograd → Akademija stars  
351. Imlek → Vizurine ajkulice 2  
  IV KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 352. Železničar  → Vizurine ajkulice 2  
353. Akademija stars → Imlek  
354. Pionir → Novi Beograd  
355. Dunav → Obrenovac  
  V KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 356. Obrenovac → Železničar  
357. Novi Beograd → Dunav  
358. Imlek → Pionir  
359. Vizurine ajkulice 2 → Akademija stars  
  VI KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 360. Železničar  → Akademija stars  
361. Pionir → Vizurine ajkulice 2  
362. Dunav → Imlek  
363. Obrenovac → Novi Beograd  
  VII KOLO  
GRUPA BR.UT. EKIPE BR. UT.
I 364. Novi Beograd → Železničar  
365. Imlek → Obrenovac  
366. Vizurine ajkulice 2 → Dunav  
367. Akademija stars → Pionir  

Rezultati utakmica VI kola Beogradske lige

Rezultati utakmica VI kola   016. Vizurine Ajkulice  – Volleyland (25:11, 24:26, 21:25, 16:25) 86:87 1:3 Novaković B., Bogićević L. 017. Obrenovac  – Kolubara (25:21, 25:16, 18:25, 15:25, 08:15) 91:92 2:3 Karić N., Stevanović N. 018. Radnički 2 – Železničar (15:25, 18:25, 14:25) 47:75 0:3 Delčev P., Stojanović S 047. Mladenovac – 21. Maj (26:24, 25:23, 27:25) 78:72 3:0 Gočmanac ...

Read More »

Pionirke I liga – XI kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 203 As – Sterija 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 9.00 SC „Banjica“ – teren 1 204 Roda – Partizan 14.30 SC „Banjica“ – teren 1 205 Lucky Star – Blok Aut 10.50 SC „Banjica“ – teren 1 206 Vizura – Avala 09.00 SC „Banjica“ – teren 2 207 Imlek – Crvena zvezda 12.40 ...

Read More »

Pionirke II liga – IX kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 272 21. maj – Dunav 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 3.3. 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 273 Akademija Singidunum – Kolubara 10.20 ZSMSRS – teren 1 (levo) 274 BG Volej – Želeuznik 2012 12.05 ZSMSRS – teren 1 (levo) 275 Mladenovac – Volleyland 10.30 OŠ „Sveti Sava“, Mladenovac 276 Železničar – Crnjanski 12.05 ZSMSRS ...

Read More »

Kadetkinje I liga – XIII kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 386 As – Radnički 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 387 Roda – Volleyland 09.00 SC „Banjica“ – teren 1 388 Lucky Star -Kralj 16.15 SC „Banjica“ – teren 2 389 Vizurine Ajkulice – Partizan 12.40 SC „Banjica“ – teren 1 390 Dunav – BlokAut 16.15 SC ...

Read More »

Kadetkinje II Liga – XI kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 450 Akademija Singidunum – SPAS 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 14.05 ZSMSRS – teren 1 (levo) 451 Feniks Čukarički – Novi Beograd 12.20 ZSMSRS – teren 1 (levo) 452 Vizurine Ajkulice – Volleyland 2 12.20 ZSMSRS – teren 2 (desno) 453 Lucky Star 2 – Železnik 2012 14.05 ZSMSRS – teren 2 (desno)

Read More »

Juniori – X kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 131 Partizan – Mladenovac 4.3. 4.3. 10.50 SC „Banjica“ – teren 2 132 Crvena zvezda – Železničar 09.00 SC „Banjica“ – teren 2 Slobodan : Lucky Star

Read More »

Poziv za prijavljivanje ekipa za Trofej Beograda – Majski turnir

Poštovani sportski prijatelji, Odbojkaški savez Beograda i ove godine organizuje tradicionalnu međunarodnu manifestaciju “Trofej Beograda – 53. Majski turnir”.                                                                                       Pozivamo Vas da i ove godine, kao i prethodnih, učestvujete sa svojom ekipom na ovoj  međunarodnoj manifestaciji. A N E K S   P R O P O Z I C I J A “TROFEJ BEOGRADA” – 53. MEĐUNARODNI MAJSKI TURNIR ...

Read More »

Razvojna liga kadetkinje II kolo – 3./4.3.2018.

V KOLO BR.UT. EKIPE DATUM VREME GRUPA SALA Blok Aut 2 – Vizurine Ajkulice S 3.3 17.30 A Četvrta beogradska gimnazija Beograd – Partizan 1 N 4.3 9.00 A Četvrta beogradska gimnazija Lucky Star – Blok Aut 1 S 3.3 18.45 B Četvrta beogradska gimnazija Roda – TENT N 4.3 10.10 B Četvrta beogradska gimnazija SLOB As 1, Partizan 2 ...

Read More »

Razvojna liga mlađe pionirke – 3./4.3.2018

V KOLO BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA – TEREN 164. Avala → Blok Aut 4 S 3.3 11.10 Četvrta beogradska gimnazija 045. As (Bat.) 2 → Akademija Singidunum S 3.3 12.20 Četvrta beogradska gimnazija 163. SPAS → Blok Aut 9 S 3.3 13.40 Četvrta beogradska gimnazija 041. Kralj → Blok Aut 12 S 3.3 14.50 Četvrta beogradska gimnazija 109. Železničar ...

Read More »

Odigran Šesti Memorijalni turnir „Dragan Simić-Sima“

   U Obrenovcu, u organizaciji  OK Obrenovac, održan je VI Memorijalni turnir „Dragan Simić – Sima“, ove godine u kategoriji pionira. Na turniru su učestvovale ekipe OK C.Zvezda, OK Crnjanski, OK Spas, sve iz Beograda, kao i ekipa domaćina OK Obrenovac.  Prvo mesto su osvojili pioniri OK “Crvena zvezda”. Pehar za prvo mesto je uručio Ivan Knežević, generalni sekretar OS ...

Read More »