NAJNOVIJE VESTI

TAKMIČENJA

Trofej Beograda 2018. – raspored utakmica kadeti

TAKMIČARSKI BROJEVI I RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA PRVA GRUPA DRUGA GRUPA 1.         ZAGREB 1.         MARIBOR 2.         POŽAREVAC 2.         NOVI SAD 3.         ŽIROVNICA 3.         GORNJI MILANOVAC 4.         KOSOVO I METOHIJA 4.         LJUBINJE   TREĆA GRUPA ČETVRTA GRUPA 1.         LJUBLJANA 1.         BEOGRAD 2.         NOVI PAZAR 2.         BAVANIŠTE 3.         SMEDEREVO 3.         NIKŠIĆ 4.         SRBIJA U16 4.         LJIG   NEDELJA,  29. APRIL PREDTAKMIČENJE   GRUPA ...

Read More »

40 ekipa u borbi za Trofej Beograda

Na predstojećem Majskom turniru – Trofeju Beograda za pehare će se boriti 40 ekipa iz 8 zemalja. Turnir se igra od 29.4.2018 do 1.5.2018. u SC Banjica, SC Šumice i SC Vizura. Finalne utakmice biće odigrane 1.5.2018 od 14 i 16 časova u SC Šumice. U konkurenciji kadeta biće 16 ekipa podeljenih u 4 grupe: Grupa A: Zagreb (CRO), Požarevac, ...

Read More »

Rezultati utakmica X kola Beogradske lige

  028. Vizurine Ajkulice – Železničar   3:1 (22:25, 25:15, 25:19, 25:10) 97:69 029. Kolubara – Radnički 2  3:1 (25:21, 25:23, 19:25, 26:24) 95:93 030. Volleyland – Obrenovac   3:1 (20:25, 25:16, 25:16, 25:15) 95:72 058. BG Volej – Feniks Čukarički   0:3 (23:25, 17:25, 23:25) 63:75 059. 21. maj – Akademija Singidunum   3:2 (16:25, 25:21, 22:25, 25:14, 15:06) 103:91 060. Roda 2 ...

Read More »

Rezultati utakmica IX kola Beogradske lige

025. Obrenovac – Vizurine Ajkulice   3:1  (25:17, 26:24, 12:25, 25:17) 88:83 026. Radnički 2 – Volleyland   0:3  (17:25, 19:25, 24:26) 60:76 027. Železničar – Kolubara   0:3 (22:25, 21:25, 21:25) 64:75 055. Mladenovac – BG Volej   3:1 (18:25, 25:12, 25:16, 25:21) 93:74 056. Akademija Singidunum – Roda 2   3:1 (21:25, 25:15, 25:19, 25:20) 96:79 057. Feniks Čukarički – 21. maj   0:3 ...

Read More »

Rezultati utakmica XVI kola Regionalne lige

061. Crnjanski – Obilić   3:0 (25:21, 25:18, 25:12) 75:51 062. Blok Aut – As Beograd   3:1 (25:18, 25:21, 16:25, 25:15) 91:79 063. Avala – Dunav   3:1 (25:16, 25:20, 22:25, 25:20) 97:81 064. SPAS – Pionir   1:3 (25:27, 25:20, 11:25, 08:25) 69:97   Zaostala utakmica IV kola: 013. Pionir – AS Beograd   0:3 (20:25, 17:25, 23:25) 60:75  

Read More »

Rezultati utakmica XV kola Regionalne lige

  057.  Dunav – SPAS   3:0 (25:05, 25:13, 25:19) 75:37 058.  As Beograd – Avala   2:3 (15:25, 25:21, 17:25, 25:23, 11:15) 93:109 059.  Obilić – Blok Aut   3:0 (25:21, 25:16, 25:13) 75:50 060.  Partizan 2 – Crnjanski   3:2 (28:30, 20:25, 25:14, 25:23, 15:13) 112:105

Read More »

Rezultati utakmica VIII kola Beogradske lige

  023 Volleyland – Železničar    3:0 (25:18, 25:17, 25:13) 75:48 024. Obrenovac – Radnički 2    3:0 (25:13, 25:20, 25:18) 75:51 054. Mladenovac – Akademija Singidunum   3:0 (25:14, 30:28, 25:17) 80:59

Read More »

Rezultati utakmica XIV kola Regionalne lige

  XIII kolo 052. Crnjanski – Blok Aut   3:0 (25:16, 25:08, 25:11) 75:35 XIV kolo 053. Blok Aut – Partizan 2    0:3 (11:25, 25:27, 21:25) 57:77 054. Avala – Obilić   3:0 (25:23, 25:19, 25:22) 75:64 055. SPAS – As Beograd  2:3 (11:25, 25:23, 20:25, 25:17, 13:15) 94:105 056. Pionir – Dunav   1:3 (25:16, 21:25, 13:25, 23:25) 82:91

Read More »

Rezultati utakmica XIII kola Regionalne lige

  049. As (Bgd.) – Pionir   3:2 (25:19, 25:13, 23:25, 24:26, 15:7) 112:90 050. Obilić – SPAS   3:0  (25:14, 25:21, 25:10) 75:45

Read More »