TAKMIČENJA

Kadetkinje I liga – XIII kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 386 As – Radnički 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 387 Roda – Volleyland 09.00 SC „Banjica“ – teren 1 388 Lucky Star -Kralj 16.15 SC „Banjica“ – teren 2 389 Vizurine Ajkulice – Partizan 12.40 SC „Banjica“ – teren 1 390 Dunav – BlokAut 16.15 SC ...

Read More »

Kadetkinje II Liga – XI kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 450 Akademija Singidunum – SPAS 4.3. 4.3. 4.3. 4.3. 14.05 ZSMSRS – teren 1 (levo) 451 Feniks Čukarički – Novi Beograd 12.20 ZSMSRS – teren 1 (levo) 452 Vizurine Ajkulice – Volleyland 2 12.20 ZSMSRS – teren 2 (desno) 453 Lucky Star 2 – Železnik 2012 14.05 ZSMSRS – teren 2 (desno)

Read More »

Juniori – X kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 131 Partizan – Mladenovac 4.3. 4.3. 10.50 SC „Banjica“ – teren 2 132 Crvena zvezda – Železničar 09.00 SC „Banjica“ – teren 2 Slobodan : Lucky Star

Read More »

Poziv za prijavljivanje ekipa za Trofej Beograda – Majski turnir

Poštovani sportski prijatelji, Odbojkaški savez Beograda i ove godine organizuje tradicionalnu međunarodnu manifestaciju “Trofej Beograda – 53. Majski turnir”.                                                                                       Pozivamo Vas da i ove godine, kao i prethodnih, učestvujete sa svojom ekipom na ovoj  međunarodnoj manifestaciji. A N E K S   P R O P O Z I C I J A “TROFEJ BEOGRADA” – 53. MEĐUNARODNI MAJSKI TURNIR ...

Read More »

Razvojna liga kadetkinje II kolo – 3./4.3.2018.

V KOLO BR.UT. EKIPE DATUM VREME GRUPA SALA Blok Aut 2 – Vizurine Ajkulice S 3.3 17.30 A Četvrta beogradska gimnazija Beograd – Partizan 1 N 4.3 9.00 A Četvrta beogradska gimnazija Lucky Star – Blok Aut 1 S 3.3 18.45 B Četvrta beogradska gimnazija Roda – TENT N 4.3 10.10 B Četvrta beogradska gimnazija SLOB As 1, Partizan 2 ...

Read More »

Razvojna liga mlađe pionirke – 3./4.3.2018

V KOLO BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA – TEREN 164. Avala → Blok Aut 4 S 3.3 11.10 Četvrta beogradska gimnazija 045. As (Bat.) 2 → Akademija Singidunum S 3.3 12.20 Četvrta beogradska gimnazija 163. SPAS → Blok Aut 9 S 3.3 13.40 Četvrta beogradska gimnazija 041. Kralj → Blok Aut 12 S 3.3 14.50 Četvrta beogradska gimnazija 109. Železničar ...

Read More »

Odigran Šesti Memorijalni turnir „Dragan Simić-Sima“

   U Obrenovcu, u organizaciji  OK Obrenovac, održan je VI Memorijalni turnir „Dragan Simić – Sima“, ove godine u kategoriji pionira. Na turniru su učestvovale ekipe OK C.Zvezda, OK Crnjanski, OK Spas, sve iz Beograda, kao i ekipa domaćina OK Obrenovac.  Prvo mesto su osvojili pioniri OK “Crvena zvezda”. Pehar za prvo mesto je uručio Ivan Knežević, generalni sekretar OS ...

Read More »

Kadeti – X kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 093 Železničar – Blok Aut   25.2. 14.30 ZSMSRS – teren 1 (levo) 094 Crvena zvezda – Crnjanski 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 095 Roda – Partizan 16.20 SC „Banjica“ – teren 2 096 Lucky Star – As 14.30 ZSMSRS – teren 2 (desno)

Read More »

Kadetkinje I liga – XII kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 378 Radnički – TENT     25.2. 09.10 SC „Banjica“ – teren 1 379 Sterija – Beograd 12.40 SC „Banjica“ – teren 1 380 As Batajnica – Imlek 12.40 SC „Banjica“ – teren 2 381 Crvena zvezda – Dunav 10.50 SC „Banjica“ – teren 1 382 Blok Aut – Vizurine Ajkulice 10.50 SC „Banjica“ – ...

Read More »

Pionirke I liga – X kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 196 Sterija – TENT       24.2. OTKAZANO 197 Lazarevac – Beograd 15.30 SC „Banjica“ – teren 2 198 As Batajnica – Imlek 10.00 OŠ Branko Radičević 199 Crvena zvezda – Vizurine Ajkulice 17.15 SC „Banjica“ – teren 2 200 Avala – Lucky Star OTKAZANO 201 Blok Aut – Roda 15.30 SC „Banjica“ – ...

Read More »