NAJNOVIJE VESTI

VESTI

Prvi stepen Kupa Srbije – izvlačenje parova

Izvlačenje parova za prvi stepen takmičenja Kupa Srbije za 2020. godinu održaće se  16.avgusta 2019. u kancelariji Odbojkaškog saveza Beograda sa početkom u 12 časova.

 

Prvenstvo Beograda u odbojci na pesku

 

Ove subote, 22.06.2019. godine, održan je 2.turnir Prvenstva Beograda u odbojci na pesku na Adi Ciganliji na popularnim Shark-ovim terenima.

Na sledećem linku možete preuzeti informacije o rezultatima turnira:

Bilten prvenstva Beograda u odbojci na pesku br.1

Razvojna liga kadetkinje II kolo – 3./4.3.2018.

V KOLO BR.UT. EKIPE DATUM VREME GRUPA SALA Blok Aut 2 – Vizurine Ajkulice S 3.3 17.30 A Četvrta beogradska gimnazija Beograd – Partizan 1 N 4.3 9.00 A Četvrta beogradska gimnazija Lucky Star – Blok Aut 1 S 3.3 18.45 B Četvrta beogradska gimnazija Roda – TENT N 4.3 10.10 B Četvrta beogradska gimnazija SLOB As 1, Partizan 2 ...

Read More »

Razvojna liga mlađe pionirke – 3./4.3.2018

V KOLO BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA – TEREN 164. Avala → Blok Aut 4 S 3.3 11.10 Četvrta beogradska gimnazija 045. As (Bat.) 2 → Akademija Singidunum S 3.3 12.20 Četvrta beogradska gimnazija 163. SPAS → Blok Aut 9 S 3.3 13.40 Četvrta beogradska gimnazija 041. Kralj → Blok Aut 12 S 3.3 14.50 Četvrta beogradska gimnazija 109. Železničar ...

Read More »

Kadeti – X kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 093 Železničar – Blok Aut   25.2. 14.30 ZSMSRS – teren 1 (levo) 094 Crvena zvezda – Crnjanski 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 095 Roda – Partizan 16.20 SC „Banjica“ – teren 2 096 Lucky Star – As 14.30 ZSMSRS – teren 2 (desno)

Read More »

Kadetkinje I liga – XII kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 378 Radnički – TENT     25.2. 09.10 SC „Banjica“ – teren 1 379 Sterija – Beograd 12.40 SC „Banjica“ – teren 1 380 As Batajnica – Imlek 12.40 SC „Banjica“ – teren 2 381 Crvena zvezda – Dunav 10.50 SC „Banjica“ – teren 1 382 Blok Aut – Vizurine Ajkulice 10.50 SC „Banjica“ – ...

Read More »

Pionirke I liga – X kolo

BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA 196 Sterija – TENT       24.2. OTKAZANO 197 Lazarevac – Beograd 15.30 SC „Banjica“ – teren 2 198 As Batajnica – Imlek 10.00 OŠ Branko Radičević 199 Crvena zvezda – Vizurine Ajkulice 17.15 SC „Banjica“ – teren 2 200 Avala – Lucky Star OTKAZANO 201 Blok Aut – Roda 15.30 SC „Banjica“ – ...

Read More »

Razvojna liga seniorke I kolo – 25.2.2018

I KOLO BR.UT. EKIPE DATUM VREME GRUPA SALA   Partizan 3S – Železnik 2012 S N 25.2 16.10   ZSMSRS* – Hala teren levo   Blok Aut 3S – Blok Aut 4S N 25.2 16.10   ZSMSRS* – Hala teren desno SLOB Lucky Star S        

Read More »

Razvojna liga – Pionirke VIII kolo 24./25.2.2018.

VII KOLO BR.UT. EKIPE DATUM VREME SALA – TEREN 220. TENT → Blok Aut 7 S 24.2 11.10 Četvrta beogradska gimnazija 289. Blok Aut 2 → Blok Aut 5 S 24.2 12.20 Četvrta beogradska gimnazija 224. Sterija  → Blok Aut 6 S 24.2 13.30 Četvrta beogradska gimnazija 287. Dunav → Blok Aut 8 S 24.2 14.50 Četvrta beogradska gimnazija 348. ...

Read More »

Kadetkinje II liga – IX kolo

18.2.2018. 4.42 Feniks Čukarički – SPAS 14.25 ZSMSRS – teren 1 (levo) 443 Vizurine Ajkulice – Akademija Sng 14.25 ZSMSRS – teren 2 (desno) 444 Lucky Star 2 – Novi Beograd 16.10 ZSMSRS – teren 1 ili 2 445 Železnik 2012 – Volleyland 16.15 SC „Banjica“ – teren 1 ili 2

Read More »

Kadetkinje I liga – XI kolo

15.2.2018. 376 Imlek – Sterija 14.00 OŠ „Stevan Sremac“, Borča 18.2.2018. 370 Volleyland – Radnički 14.30 SC „Banjica“ – teren 1 371 As – Kralj 09.00 SC „Banjica“ – teren 1 372 Roda – Partizan 12.45 SC „Banjica“ – teren 2 373 Lucky Star – Blok Aut 14.30 SC „Banjica“ – teren 2 374 Vizurine Ajkulice – Crvena zvezda 11.00 ...

Read More »

Pionirke II liga – VIII kolo

17.2.2018. 267 Radnički – Železničar 10.20 ZSMSRS – teren 1 (levo) 268 Crnjanski – Mladenovac 10.20 ZSMSRS – teren 2 (desno) 269 Volleyland – BG Volej 12.05 ZSMSRS – teren 2 (desno) 270 Železnik 2012 – Akademija Sng 12.05 ZSMSRS – teren 1 (levo) 24.2.2018. 266 Dunav – Pionir  18.15 OŠ „Borislav Pekić“ ODLOŽENO 271 Kolubara – 21. maj

Read More »